Olay, Complete Care, Emulsja nawilżająca na dzień

Olay, Complete Care, Emulsja nawilżająca na dzień

Produkt jest przeznaczony do cery mieszanej i tłustej.

Lekka i nietłusta konsystencja sprawia, że emulsja szybko się wchłania i skóra może oddychać, więc jest idealna jako podkład pod makijaż.

Działanie:

* nawilża i odżywia - Specjalna formuła z witaminami B3, E i B5 pomaga zapewnić skórze optymalny poziom nawilżenia i odżywienia przez 12 godzin i wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry.

* chroni - Cienka mikrobariera z filtrem UV, o współczynniku 15, chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB, i pomaga zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry i uszkodzeniom naczynek. Ten poziom codziennej ochrony przed UV jest zalecany przez dermatologów.

taki sobie

hmm ...
jak dla mnie chyba ma za tłustą konsystencję
oraz jego buteleczka jest dośc dziwna, coś w stylu balsamu, czsaami trzeba uważać żeby za dużo z takiej buteleczki nie wyleciało.

Ma ładny zapach, szybko sie wchłania, nadaje sie zdecydowanie na zimniejsze dni, jesień, na zime może jeszcze być za słaby.
Zdecydowanie nie sprawdza sie w ciepłe, gorące dni, poprostu jego tłusta konsystencja strasznie utrudnia nakładanie, twarz sie wtedy strasznie świeci i ma sie wrażenie jakby wszystko spływało.
Jeszce na plus można mu zaliczyć pojemność bo aż 100 ml, co jest raczej rzadko spotykane wśród kremów/ emulsji na dzień.

Ja mam do niego mieszane uczucia, za tą tłustą konsystencję i chyba wiecej go już nie kupię.

Używam tego produktu od:od kilku miesięcy

niewystarczający

Skuszona obietnicą dobrego nawilżenia oraz obecnością filtra kupiłam ten produkt i miałam nadzieję, że wreszcie znajdę: "swój" krem.
Niestety, odnoszę wrażenie, że niedostatecznie nawilża skórę, muszę smarować się kilka razy dziennie:( Zapewne odbije się to na wydajności produktu, a nie ukrywam, że troszkę zachęciła mnie relacja pojemności do ceny.

Na plus oceniam:
- konsystencję
- szybkość wchłaniania (rzeczywiście nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, nadaje się pod makijaż)
- higieniczne opakowanie

Neutralna pozostanę wobec zapachu, który kojarzy mi się z kosmetykami do opalania. Nie jest bardzo przyjemny, ale jednak nie drażni mnie szczególnie.

Minus:
- jak już pisałam, nie opuszcza mnie wrażenie przesuszonej skóry (mam cerę mieszaną).

Nie oceniam jakości filtra, bo nie miałam okazji sprawdzić go na słońcu;)

Podsumowując, nie zadowolił mnie. Być może dla kogoś, kto ma mniejszą tendencję do przesuszania będzie idealny, dla mnie jest niewystarczający.Używam tego produktu od: miesiąca

Średniawka

Średnia, a to dlatego, że niby się fajnie wchłania, a pozostawia jakąś taką tłustą powłokę... Myślałm, że konsystencja emulsji nie będzie taka tłusta na powierzni skóry. Pod makijaż się nie nadaje (ja ma skórę raczej normalną w kierunku do mieszanje z tendecją do świecenia w strefie T i podkład spływa mi dosłownie z twarzy na tej emulsji). Kompletnie nie matuje, ale producent tego nie obiecuje. Zużyję ją na noc, bo w tym przypadku jest OK, ale też bez szału i jakiś efektów poprawy skóry w 5 dni jak obiecuje producent. No ogólnie taka średniawka, a spodziewałam się czegoś więcej po marce Olay.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

zagadka

Szczerze mówiąc mam mieszane odczucia co do tej emulsji. Ma coś w sobie i po częsci działa, ale nie jest rewelacją i nie spełnia wszystkich warunków,jakie podaje producent. Skóra jest nawilżona, ale nie jakoś super. Musiałam smaorwać twarz dwa albo trzy razy dziennie. ma przyjemny zapach i nie uczula, ale troszkę ściąga skórę na twarzy.

godny polecenia :)

Moim zdaniem bardzo poprawna emulsja, spełniająca większość obietnic producenta (nawet tą o bardziej promiennej i zdrowiej wyglądającej cerze w 5 dni :)) Ładnie nawilża, szybko sie wchlania, skóra po jej użyciu jest wygładzona, wypoczęta i delikatna. bardzo dobrze współpracuje z fluidem :)poza tym ladne estetyczne opakowanie, i bardzo bardzo wydajna :) szkoda ze nie ma dostepnych u nas tych wersji emulsji co w UK... :(

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 :P

bez rewelacji

Emulsja nie zachwyciła mnie swoim działaniem.
Plusy:
lekka, nietłusta konsystencja
dobrze sie wchłania
nie pozostawia tłustej warstwy na twarzy
sprawdza sie dobrze jako podkład pod makijaż
wydajna
ładny zapach

Minusy:
nie poprawiła stanu mojej skóry
cera nie stała sie bardziej promienna ani aksamitnie gładka, mimo że zużyłam juz prawie całe opakowanie

Będę szukać czegoś lepszego

Ilość zużytych opakowań: powoli kończe 1 opakowanie

Może być

Jak przy więksości kremów, przynajmniej tych tańszych wahałam się z oceną. I w końcu znowu dałam 3 * ponieważ:
nie szkodzi
nie zapycha
szybko się wchłania
nie zostawia filmu na twarzy
umiarkowanie nawilża
niska cena, duża pojemność

ale

nie poprawia stanu skóry, jak obiecuje producent, cera nie jest bardziej promienna i gładka a już napewno nie w 5 dni

Używam tego produktu od: 2 mies

Ok, ale nie zachwyca

Taki sobie zwykły kremik...Obietnice producenta o poprawie stanu skóry w 5 dni już na wstępie włożyłam między bajki... Nawet przy dłuższym stosowaniu ten krem nie robi ze skórą właściwie nic. Nie nawilża jakoś specjalnie, nie wygładza. Na plus należy mu policzyć dużą pojemność za przystępną cenę oraz obecność filtra. Ale denerwuje mnie zapach kremu - moim zdaniem za mocny, sztuczny, taki perfumeryjny.Używam tego produktu od:około miesiąca

taki sobie

krem najzwyczajniejszy w swiecie. mam cere meiszana, niby nawilza, ale widoczne jets to tylko przy partiach tlustych twarzy, natomiast przy suchych partiach nie radzi sobie z nawilzaniem. nieladnie pachnie. pozostawia lepki film na twarzy. cera wcale nie jest bardziej promienna, gladsza czy lepsza, jak zapewnia producent. skora po 2 godzinach zaczyna sie niemilosiernie swiecic i wstretnie blyszczec. jedyny plus to taki, ze krem jest TANI!!! ja zaplaciclam w markecie za neigo 20zl za 100ml! jednak na skorze nie nalezy oszczedzac, chyba, ze komus nie zalezy na super - hiper kremie, albo ma parenascie lat, to wtedy mozna go polecic, bo tani i ok.

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:pol

swietna!

Jestem w polowie drugiej buteleczki. Uzywam wiernie wersji Sensitive i musze powiedziec, ze dawno nie mialam czegos, z czego bylam tak zadowolona. Kazdego dnia przed naloezeniem makijazu nakladam te emulsje na twarz. Szybko sie wchlania i jak narazie nie spotkalam sie z konfliktem miedzy nia a fluidem. Buzia jest nawilzona, miekka, gladka. Nie zapycha porow. Od dlugiego czasu nie mam problemow z suchymi skorkami.
Skora codziennie pielgnowana tym specifikiem odwdziecza mi sie dobra kondycja, dobrym nawilzeniem.
Opakowanie jest duze a niewielka ilosc pozwala na pokrycie calej buzi, stosuje tez na dekolt. Zakrecana buteleczka - mozna zabrac ze soba w podroz bez martwienia sie, ze wyleje sie. Cena rowniez zaskakujaco niska.
Bardzo sie ciesze, ze poznalam te emulsje. Nie lubie eksperymentowac ze specyfikami do buzi wiec przynajmniej mam jakis pewnik.

Używam tego produktu od: dlugo
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

polecam

Na wstępie zaznaczam, że używam wersji Sensitive zakupionej w UK. Jak dla mnie podstawa makijażu i dziennej pielęgnacji. Idealnie się wchłania, nie zatyka porów, nie śmierdzi/ nie pachnie, przyjemnie nawilża, nie jest tłusta.

Kosmetyk sprawdza się w sytuacjach awaryjnych jako krem do rąk/ dekoltu/ pielęgnacji biustu i co tam jeszcze wymyślicie.

Mam nadzieję że w Polsce wersja Sensitive również się pojawi i nie będę musiała zwozić tych przecudnych buteleczek z Anglii przy każdej nadarzającej się okazji.

Bardzo fajny wynalazek

Jest swietna , nie obciąza skory, mam nieco tlusta, swietnie nawilza completna pielegnacja:) wydak=je sie ze moja skora nei potrzebuje juz nic innego oprocz niej, napradwe swietnei nawilza odkad jeje uzywam nie problemu z suchymi skorkami czy uczuciem sciagniecia skory, poprawil sie koloryt i ogolna kondycja skory, mniej zaczerwienieni podraznien jest jka dla mnie doskonlam, starcza na bardzoooo dlugo choc uzywam jej na zmaien z emulsja rozswietlajaca ale ta juz nie nawilza tak dobrze jak complete acz tez jest niczego sobie:)
polecam swietna inwestycja na bardzo dlugo

Używam tego produktu od:3 m--cy