Joanna, Nutri System, Serum regenerująco - wygładzające

Joanna, Nutri System, Serum regenerująco - wygładzające

Serum Nutri System zawiera kompleks Silk PR o działaniu nawilżającym i regenerującym.
- wygładza i regeneruje zniszczone końcówki włosów
- sprawia, że stają się miękkie i błyszczące
- nadaje się również do wygładzania większych partii fryzury
Przeznaczony dla włosów suchych, szorstkich lub zniszczonych.

Cena: ok. 5,90zł / 50g

Dobre serum

Taniutkie i naprawdę dobre serum. Może cudów wielkich nie działa, jeśli więc ktoś spodziewa się natychmiastowej regenracji koncówek czy ich sklejenia to się zawiedzie. Serum za to bardzo dobrze chroni końcówki, nawilża, nabłyszcza (ale nie tłuści). Moje sianowate włoski bez połysku nabrały po nim życia, są mięciutkie i cudownie pachną. Zapach przypomina mi trochę kosmetyki Gliss Kur. Takie cudeńko za tak niską cenę..aż się nie chce wierzyć:) Nie wiem czy można je dostać w zwykłych drogeriach, bo ja musiałam je w sklepie dla fryzjerów kupic...ale pewnie gdzieś można na nie natrafić. A naprawdę warto. Polecam!

Używam tego produktu od:3 tygodnie

Ochraniacz

Mój numer jeden.
Idealnie wygładza sianowate włoski, nawilża, pięknie pachnie, jest wydajny i naprawdę działa. Myślę, że za tak smieszną cenę warto go wypróbować.

niezłe

kupiłam przypadkowo,ze względu na wielkość opakowania-takie podróżne;)nie spodziewałam się super efektów, bo nie wierzę w KWC za 4,55zł;)no i...mile się rozczarowałam.
Mam cienkie kręcone włosy, z tendencją do przetłuszczania się przy głowie i niemiłosierngo przesuszania na końcach.
Po użyciu serum końce są całkiem nieźle wygładzone (a kwalifikują się do podcięcia),loki mają ładny połysk i wyraźniejszy skręt, serum zmiejsza też "siankowatość" wywołaną używaniem Nerilu.

Opakowanie, jak już wspomniałam,fajne do podróży,natomiast do użytku domowego przydałoby się większe-nakładam od połowy włosów, więc szybko zbliża się ku końcowi.
Za taką cenę, myślę, że warto wypróbować.

Nie wiem czy kupię następne opakowanie, bo oczekuję bardziej spektakularnych efektów, ale kto wie...Na razie 3 gwiazdki, jak sprawdzę długofalowe efekty, to może coś dorzucę:)

fajniutkie

Bardzo fajna rzecz. Potrafi ujarzmić puszące się włosy, a przy tym nie obciąża i nie przyspiesza przetłuszczania się.
Używałam jej głownie na same końcówki włosów, dzięki czemu mimo licznych zabiegów typu suszenie, farbowanie i prostowanie żaden włosek mi sie nie rozdwoił :))) naprawde godna polecenia pierdołka, tylko ilościowo mogłoby być tego trochę więcej w opakowaniu.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2
Recenzja: ...

będę wierna...

używam do wygładzania końcówek włosów a także w celach regeneracyjnych (mam rozjaśnione włosy). Serum spisuje się w tym zakresie bardzo dobrze, nie obciąża włosów, przyjemnie pachnie. Włosy ładnie się po nim prostują- czasem nawet nie używam do tego szczotki. Nadaje fryzurce połysku. Włosy nie puszą się. Jak dla mnie same plusy. :)
Jest tylko jedna rzecz do której mam zastrzeżenie-pojemność opakowania. 100 g byłoby idealne ;)

pozytywny

Bardzo przyjemny kosmetyk, uzywam go od 3 tyg, stosuje 2 x dziennie, nie tylko na koncowki wlosow, przy takiej czestotliwosci straczylo mi go na ok 3 tyg, wiec jest raczej wydajny, zwlaszcza ze cena 9,50zl jest b atrakcyjna
Widze mala poprawe wygladu koncowek wlosow, hmmm spodziewalam sie wiekszego efektu ale i tak jestem zadowolona - zwlaszcza z faktu ze kosmetyk absolutnie nie obciaza wlosow(nawet nakladany na suche)!!!!!!!! Co wiecej nie mam juz problemu z rozczesaniem wlosow! wystarcza doslownie 2 ruchy grzebienia i bez problemu!, zrezygnowalam wiec z wszelkich innych odzywek, balsamow ktore jednak w jakims stopniu powodowaly przetluszczanie sie moich /b sklonnych do przetluszczania:(/ wlosow
Efekt wygladzenia /prostowania/ jest troche widoczny, zwlaszcza gdy po umyciu i nalozeniu serum na wilgotne wlosy, dodatkowo wyciagnie sie je na szczotce

brawo Joanna!!!!

kupiłam z przymruzeniem oka, gdyż do tej pory tanie specyfiki nie dawaly sobie rady z moimi niesfornymi wlosami. Skusil mnie przebogaty sklad i zawartosc jedwabiu.
Nakladam je na lekko wilgotne wlosy/ 1/4 od skory glowy w dół. Nie obciaża wlosow, wygladza je i ujarzmia :-)
Gdyby jeszcze bardziej nablyszczalo...aach, ale za ta cene i tak super!!