Rimmel, Jelly Gloss

Rimmel, Jelly Gloss

Błyszczyk w przezroczystej zakręcanej tubce z `dzióbkiem`. Pastelowe, transparentne kolory, bardzo lekka i nieklejąca konsystencja. Słodki, miły zapach i przyjemny smak, właściwości nawilżające. Dostępny w kilku odcieniach różu i beżu.

Cena: 14,90 / 10 ml

Strzal w 10 ! :)

Dostalam go od TZ i od tamtego dnia to jeden z moich ulubionych blyszczykow;) Rewelacyjny - tak jak wczesniej dziewczyny pisaly nie klei sie, wyglada ladnie na ustach, naturalnie, ma cudowny smak i zapach i co najwazniejsze zostaje dlugo na ustach - nie ma potrzeby poprawiania co chwila jak po innych blyszczykach :)

Jak dla mnei wzorowy KWC : )

Używam tego produktu od: miesiaca

Rewelka ;p

uwielbiam ten blyszczyk !! slodki, przepyszny, cudownie byszczy sie na ustach i dosyc dlugo utrzymuje sie na nich. Wygodne opakowanie, wydajny , co wazne nie klei sie. ZDECYDOWANIE POLECAM !!

Używam tego produktu od:miesciaca

LoVLeY

Pyszny, pyszny i jeszcze raz pyszny... opakowanie równie słodkie jak zawartość, śliczny blask i delikatny kolorek...
Bardzo długi czas utrzymuje się na ustach, nie lepi się.

Używam tego produktu od:miesiąca

Mniam

Jest tani jak... MOże nie jak barszcz,a le jest tani :).
Kupiłam kolor zbliżony do naturalnego, poniewaz wyraźnie podkreslam oczy, więc usta wolę naturalne.
Przepięknie mieniące się drobinki są niewyczuwalne co jest duża zaletą. Błyszczyk słodko pacnie i smakuje. Jest bardzo przyjemny.
Napewno go jescze kupię, poniewaz za tę cenę warto :).

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 1

Miłośc od pierwszego zjedzenia

A więc, posiadam odcień 050 JAMMY (w tubce wygląda na mocny róż). Kupiłam go za 11,90zł. Chciałam kupic sobie zwyczajny, prosty, naturalny błyszczyk... Ależ było mopje zdziwienie, gdy okazał się wielozadaniowym, świetnym kosmetykiem. Ale do rzeczy:

+zapach, po prostu cudowny- gumy balonowej
+smak, słodki z owocowym posmakiem
+konsystencja- idealna, to jedyny błyszczyk którym umiem i mogę malowac się bez lusterka
+kolor- baaaardzo naturalny
+błysk- nie winylowy, usta wyglądają na zdrowe, pełniejsze i niesamowicie apetyczne
+nawilżenie- jak na porządny błyszczyk przystało nawilża prawie jak balsam do ust
+trwałośc- w zasadzie jest, o dziwo, bardzo trwały jednak na moich ustach utrzymuje się do godziny (nie mogę się oprzec, żeby go nie zjeśc)
+poręczne opakowanie i dobrze wyprofilowany aplikator
+cena!

Minusy?

W zasadzie mógłby byc troszkę gęstszy, może powstrzymałoby mnie to przed jego zjadaniem;)

Dużo lepszy niż Juicy Tubes Lancome, typowany wszędzie jako nr1 wśród błyszczyków.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/5 jednego

Może być

W drogerii spodobał mi się wariant o zapachu chyba toffi mający beżowo-brązowy kolor, ale ponieważ zostal tylko tester zdecydowałam się na intensywny róż ;) Pachnie i smakuje jak guma balonowa, zapach jest naprawdę smakowity, na ustach smak jest słodki i przyjemny. Drobinki są mikroskopijne, ładnie lśnią na ustach i nie roznoszą się po twarzy :ehem:
Choć błyszczyk ma mocny różowy kolor to jednak na ustach jest prawie bezbarwny, nawet spora ilość nie nadaje koloru. Tubka jest malutka, ale poręczna, łatwo się zawartość wyciska.
To tyle jeśli chodzi o plusy, teraz to co mi się nie podoba:
- trwalość - wiadomo, że błyszczyki nie są jakoś bardzo trwałe, ale ten "zjada się" juz po kilkunastu minutach! :eek: Bardzo szybko znika z ust, mam też wrażenie, że lekko wysusza przez te składniki odpowiadające za słodki smak.
- dziubek tubki - jest wg. mnie nieco za duży, otworek ma co prawda mały, ale bez lusterka łatwo wyjechać nim poza kontur ust :mad:

Podsumowując - błyszczyk nie jest zły, ma wady, ale śliczne zapachy i smaki kuszą, więc kupię może kiedyś ten wspomniany wariant toffi.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

slodziutki w smaku

Mniam... Nie moge sie powstrzymac by nie zlizywac go z ust. Smakuje jak lukier. Mam kolor jasnobezowy (nr 120), na ustach jest bezbarwny. Pachnie oblednie - kojarzy mi sie z ciastem murzynek lub z krowkami. Niestety nietrwaly, troche za rzadki, ale dzieki temu nie skleja ust. Za to je wysusza. Marszcza sie wtedy jak rodzynek. Szkoda. Tylko ze wzgledu na zapach i smak.

Sympatyczny

Może od razu przejdę do zalet
* śliczny zapach ( nie mogłam się powstrzymać, aby go nie zlizać z ust i przyznam sie, że mi smakował )
* nie klei się
* usta są po nim ślicznie błyszczą
* nie wylewa się z tubki

Nie dałam 5* ponieważ błyszczyk jest dla mnie za mało trwały. Ten cudowny efekt na moich ustach chciałabym zatrzymać na wiele dłużej. Ogólnie rzecz biorąc błyszczyk jest jak najbardziej godny polecenia.

Super!!!

Bardzo mi przypadl do gustu:). Juz dawno nie mialam tak fajniutkiego blyszczyka, slodki, o owocowym zapachu, swietnie nawilza usta, nadaje im ladny ksztalt i koloryt, a co najwazniejsze: NIE LEPI SIE!!! co bylo dla mnie zawsze zmora blyszczykow. Cudowny i polecam naprawde!!!

Zyzylam na razie tylko jedno opakowanie, szykuje sie do zakupu kolejnego i mysle, ze przez jakis czas pozostane przy nim po zlych doswiadczeniach z innymi blyszczykami

Slodki

Blyszczyk jest swietny!!!!!

Nawilza usta, nadaje im piekny kolor i polysk, slodko pachnie i swietnie smakuje.... Blyszczyk idealny.Goraco polecam!!!!!!!

Używam tego produktu od: miesiac

Cudeńko!

Jest genialny! Idealna konsystencja - nie jest za gęsty, a ja wolę rzadsze błyszczyki (nie kleją się do włosów chociaż). Ma moją ulubioną formę opakowania, czyli tubkę. Zapach przyjemny, owocowy, raczej nie słodki i na pewno nie nachalny. Nie ma smaku, i dobrze, bo nie zjadam go przynajmniej ;] Mam odcień 140 Sorbet, czyli... po prostu bezbarwny wpadający w bladą czerwień :D No i te drobinki... Nadają ustom super blasku. Jest ich mnóstwo i są maleńkie - idealne, bo w przeciwieństwie do tych w innych błyszczykach, nie mam uczucia pilingu na ustach ;P Trwałość jak dla mnie zadawalająca.

Wszystko było fajnie...dopóki tubka nie pękła. Od tej pory nie używam go już tak często, a właściwie to w ogóle... Pewnie kupiłabym kolejny, ale nie mogę go znaleźć w żadnej drogerii. Czyżby wycofali?? :(
A tak to szybko o nim zapomniałam, bo przez ten czas zdążyłam nabyć milion nowych mazidełek ;P Ale wspominam go baardzo miło i kto wie, czy nie jest to najlepszy błyszczyk, jaki do tej pory miałam ;)
Używałam tego produktu przez: około 6 miesięcy

zwyczajny

Dosyć przyjemny błyszczyk. Fajny kolor, w smaku jest lekko słodkawy, zapach przyjemny, ładnie nabłyszcza usta, ktore wygladaja świeżo i naturalnie. Nie zauważyłam właściwości pielęgnujących. Dosyć szybko znika z ust, jak to z błyszczykami zwykle bywa. Generalnie moze być.

Używam tego produktu od: 2 m-cy