Revlon, Shine Control Mattifying Makeup (podkład matujący)

Revlon, Shine Control Mattifying Makeup (podkład matujący)

Shine Control Mattifying Makeup to rewelacyjny kosmetyk, który pozwala zapanować nad świecącą się twarzą. Skóra pozostaje przez cały dzień naturalnie czysta i świeża. Podkład delikatnie kryje i matuje, nie tworzy na twarzy maski, jest delikatny jak mgiełka. Podkład ma płynną konsystencję, świetnie rozprowadza się na twarzy , nie jest "tępy" w rozprowadzaniu. Nie pozostawia smug.

Cena: ? / 30 ml

superrrr

kupilam produkt dosc dawno a ze mam cere tradzikowa to nie uzywalam na codzien jednak przyszla i na niego chwila:) probe generalna nastapila przed calonocna imprezka:) nalozylam na twarz,wszystko bardzo ladnie pokryl wszelkie niedoskonalosc,podklad utrzymal sie na twarzy przez cala noc,byl nienaruszony,cera byla aksamitna,polecam naprawde na mnie lezy idealnie:)

Używam tego produktu od:miesiaca

a jednak nie

rozczarował mnie ten podkład, może i dlatego że po tylu bardzo dobrych recenzjach spodziewałam się naprawdę wiele, no ale jednak są i tak w nim rzeczy które mi się nie podobają, np.: matuje może na 2,3 godziny, po czym twarz się zaczyna świecić, ale gdy dotykam skóry nie czuję charakterystycznego poślizgu, co jednak prowadziło do tego że czułam się nim strasznie zapchana; poza tym, po wpatrzeniu się w twarz w świetle dziennym wygląda sztucznie, tworzy maskę, za to doskonale nadaje się na wieczór, ponieważ kryje całkiem nieźle, ale z dużymi niespodziankami sobie nie poradzi. Mi ten podkładzik nie przypadł do gustu, mam cerę mieszaną, ale moja twarz się pod nim poprostu dusiła, no i faktycznie suche skórki są po nim jeszcze bardziej widoczne:(

Używam tego produktu od: 1mies
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

bardzo lubię

+ faktycznie matuje
+ślicznie pachnie
+ dobrze kryje
+niedrogi
+bardzo wydajny (używam go 8 miesięcy niemal codziennie, a jeszcze zostało ponad pol butelki)
+wygodne opakowanie

- trochę wysusza skórę

Polecam ten podkład.

the best!

* nie podkreśla suchych skórek a wręcz je ukrywa
* idealnie matuje
* wygładza rozszerzone pory
* świetnie stapia się z cerą
* mam trafiony kolor (choć nie idealnie)
* jest super lekki
* mimo tego dobrze kryje
* wodnista konsystencja
* dzięku temu jest super wydajny
Szkoda że nie można go już kupić ;(

Ilość zużytych opakowań: 2/3

Pierwszy tak dobry podkład!!!

Zachęcona recenzjami tego kosmetyku postanowiłam go kupic...i co się okazało?:) Na prawdę BOMBA!!!:) Pierwszy raz jestem tak bardzo zadowolona z podkładu, po 8 godzinach zero błyszczenia, żadnych poprawek! Jestem zachwycona!

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:

:)))))

Pierwszy podkład, który doskonale matuje na bardzo długo. Pomalowałam buźkę wieczorem i całą imprezową noc przetrzymał bez poprawek. Naprawdę zero świecącej buzi :). Drugą zaletą jest cieniutka warstwa, której prawie nie czuć na twarzy po nałożeniu. Kolorki również rozmaite. Ja używam buff i jest perfekcyjny do mojej cery. Niestety fluid ma też swoje minusy. Po pierwsze -wogóle nie kryje. Nie polecam osobom, które mają większe lub nawet mniejsze wypukłości na twarzy. Bez korektora się nie obejdzie, chyba że się wklepie ze dwie warstewki podkładu na krostkową niespodziankę ;). Po drugie - zbyt płynna konsystencja, która utrudnia nakładanie i dziwny apteczny zapach. Po trzecie - lekko wysusza i widać suche skórki w niektórych miejscach. Polecam użycie dobrego nawilżającego kremu po demakijażu. Buzia sprawia wrażenie lekko ściągnietej po całym dniu obecności podkładu na twarzy. Używam go po raz pierwszy i nie wiem czy jeszcze go kupię. Na pewno do bezproblemowej, ale błyszczącej się buzi jest odpowiedni, choć rzadko święcąca buzia jest bezproblemowa. Właścicielki mieszanej i tłustej cery doskonale to wiedzą ;).

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

fajniutki

Podklad jest naprawde dobry, swietnie matuje, kryje slabo, z latwoscia sie rozprowadza, jest tez spory wybor kolorow, z latwoscia mozna dobrac cos dla siebie. Konsystencja dosc dziwna, bardzo wodnista, nie podoba mi sie, nie lubie jak podklad scieka mi po palcach. Zapach tez niespecjalny, troche jak wywietrzaly super glue. Mimo ze nie znajduje w nim zadnych powaznych wad, to jednak czegos mi brakuje temu daje tylko 4 *Używam tego produktu od:

Mógłby być idealny.

Przyznam, że to pierwszy podkład , który tak dobrze matuje. Skóra po aplikacji wygląda bardzo ładnie, mat utrzymuje się długo.Ładne kolory , podkład nie tworzy maski absolutnie, mysle, że po uzyciu całej tubki na raz nie byłoby go widać ;) ale.....no własnie, niestety są "ale":
-straszna konsystencja ( bardzo płynna) sprawia, że trzeba trochę się namachac zanim rozprowadzi się go na całej twarz ( bardzo szybko tez wnika)
-podkreśla i to dośc znacznbie suche skórki, a użycie pod niego kremu odpada, bo zaraz nici z matu.

Zmieniam zdanier, nauczyłam sie go nakładac poprostu, daję jedna gwiazdkę więcej.
Ogólnie jest bardzo dobry , byłby idealny gdyby nie te wady :)

nr 1 z matujących

Matuje ma twarz do 6h bez poprawek, ale absolutnie nie kryje. Konsystencja - wodna.. przypomina mi raczej baze matującą - mija się z przeznaczeniem. Zapach normalny, chemiczny.
Wygodnie się rozprowadza, nie brudzi ubran, jest bardzo delikatny dla skory, ale czasami potrafi nawet przetluszczajaca sie cere doszczetnie wysuszyc. Nie powoduje uczulen ani przykrych niespodzianek. Niestępny w polsce.

Używam tego kosmetyku od -
ilość zużytych opakowań: pierwsze

KWC!

Jestem tym podkładem zachwycona! Mam mieszaną cerę, która pod wieloma podkładami zwykła się przetłuszczać. Ten podkład jest inny - matuje, ale nie jest to płaski i brzydki mat, lecz delikatny, naturalny. Doskonale się rozprowadza (ma bardzo rzadką konsystencję co ułatwia jego aplikację), nie zostawia smug. U mnie wcale nie podkreśla suchych skórek. Jest bardzo delikatny jeśli chodzi o warstwę, którą zostawia, np. po Colorstay Revlon moja cera się po prostu dusi. Dobrze kryje (na większe niespodzianki nakładam go więcej - punktowo, jak korektor). Niemożliwe jest nim uzyskanie efektu maski.
Jedynie opakowanie mi się nie podoba, ale to tylko moje wrażenie estetyczne, jednakże za to jest praktyczne. Mam kolorek 03 Nude.
Polecam - jest to świetny produkt za małe pieniądze (można go kupić na Allegro już za 25 zł :D). :)

Świetny!

Jeden z moich ulubieńców! ciężko go upić w sklepie, chyba wogóle go już nie ma w sprzedaży, z mieszanymi uczuciami kupiłam swoje drugie opakowanie na allegro, bałam sięże kosmetyk może być przeterminowany ale na szczęście wszystko z nim wporządku. Podkład ma bardzo lekką, płynna konsystencje ale rozprowadza się dobrze, mam kolor 02 buff, do mojej jasnej cery idealny, nie kryje zbyt mocno ale to mi nie przeszakdza, wyrównuje koloryt, mimoze mam cerę mieszaną urzywam go teraz zimą na zwykły krem nawilżający Dove i jest świetny efekt, makijaż długo siętrzyma i twarz nie świeci się. jest lekki więc sprawdza sięteż latem, ma filty spf 15. nie poleca jednak to cery przesuszonej bo może podkreślić suche miejsca.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: drugie
Recenzja: ...

Extra :)!

Tak dobrze i długo matującego podkładu jeszcze nie miałam(a wypróbowałam już w swoim życiu już dość sporo).Podkład ten jest bardzo lekki(w konsystencji przypomina mi trochę Wronderfinish Maybelline,ale jest duuużo lepszy).Przyjmna konsystencja,ładny kolor(mam 04 Sand Beige-dla mnie idealny,prawie w kolorze mojej skóry ale troszkę ją ożywia).Ma filtr(o ile dobrze pamiętam 12).Jest znakomity na lato-bardzo naturalnie wygląda i prkatycznie się go nie czuje na twrzy.Efekt matowania jest naprawdę długotrwały a przy tym nie wysusza twarzy.Niestety nie kryje zbyt dobrze(mnie to akurat nie przeszkadza,nie mam jakoś szczególnie dużo do ukrycia),także polecam na cieplejsze dni.Co bardzo ważne nawet przy upale nie miałam wrażenia,że moja buzia poci się pod nim i dusi.Gorąco polecam!!! Napewno będę do niego wracać.