Schwarzkopf Palette, Permanent Natural Colors, farba do włosów

Schwarzkopf Palette, Permanent Natural Colors, farba do włosów

Pielęgnacyjny krem koloryzujący z aloesem. Łagodna formuła kremu wzbogacona wyciągiem z aloesu, intensywnie pielęgnuje włosy podczas farbowania. Sprawia, że są niewiarygodnie miękkie.

Zapewnia długotrwały efekt koloryzacji, naturalny połysk, 100% pokrycia siwych włosów.

świetna

Wbrew niektórym opiniom jestem zadowolona. Moje naturalnie czarne włosy rozjaśnił kolor 100 - skandynawski blond! jestem w szoku, bo żadnej innej farbie nie udało się to. Owszem, najpierw włosy były lekko żółte, ale bardziej jest to kwestia za krótkiego trzymania (30 min, w ulotce - 45), jednak po 3 myciach wszystko się sprało i teraz mam jasniuteńkie włoski.

Ilość zużytych opakowań: 2, włosy mam bardzo gęste

oczekiwałam więcej

zawsze farbowałam palette, gdyż u mnie trzymała się najdłużej. Niestety ww. farba nie spełniła moich oczekiwań. Po pierwsze: strasznie wysusza włosy, szczególnie końcówki. Po 2: spłukuje się szybko i traci blask. Mam już doświadczenie z farbami, wiem jak się je nakłada, spłukuje, a tymczasem jestem już miesiąc po farbowaniu a dalej przy myciu woda jest brudna. Kolor piękny na opakowaniu karmelowy brąz i nie mogę zgodzić się z poprzedniczką. Na moich włosach nie wyszło najlepiej, bo oczywiście na rudo. Na plus mogę dodać, że kolor nie wychodzi ciemny. U mnie wyszedł nawet jaśniejszy. I ostatnie: to czego nie mogę przeboleć-strasznie po niej wypadają mi włosy. Ogólnie ich kondycja nie była najlepsza pofarbowaniu. Odżywka taka sobie, o archaicznym sposobie mieszania i kiepskich rękawiczkach nie wspominając. Ogólnie nie polecam, bo nie ma zresztą czego. Kolor tylko na opakowaniu jest prześliczny,ale niech on Was nie zwiedzie.

Używam tego produktu od: miesiąc po farbowaniu
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania z racji moich długich włosów

:-)

Użyłam koloru Karmelowy brąz i wyszedł mi bardzo ładny odcień, praktycznie taki jak na opakowaniu, włosy są lśniące i bezpośrednio po farbowaniu nie wypadały bardziej niż zwykle ;-) Jedynym minusem było dla mnie to, że po kilku myciach nadal czułam delikatny zapach farby, ale dało się przeżyć, więc farbę jak najbardziej polecam, ale wszystko zależy od rodzaju włosów ;-)
Nie wiem czy następnym razem kupię ten sam kolor, ale na pewno coś z tej linii ;-)

Używam tego produktu od: pierwszy raz 5 tygodni temu

Nadaje piękny odcień :)

właśnie użyłam koloru 219, z nowej serii na którym Pani ma długie włosy :) skóra głowy nawet przez chwile nie szczypała, zapach też nie dusił :) no i pięknie ochładza kolor :) mój naturalny odrost w kolorze b. ciemny blond rozjaśnił do złotego blondu. Włosy po użyciu dołączonej odżywki są miłe w dotyku. Jako że miałam już wcześniej rozjaśniane włosy kilkakrotnie to nie mogę stwierdzić czy wysuszyła mi włosy, ale wydaje mi się że nie :) a i nie zostawiła ani fioletu ani niebieskiego koloru na pasemkach które są najbardziej wytrawione z moich włosów. Farbę trzymałam 35 minut (albo 30, nie pamiętam) a następnie polałam wodą i masowałam jak szampon i trzymałam kolejne 15 minut.
zdecydowanie polecam :)

Używam tego produktu od: dziś

zadowolona

Użyłam odcienia karmelowy brąż i jestem bardzo zadowolona kolor jest taki żywy i piękny włosy są lśniące nie wypadają mi ani nie są osłabione.Największy plus za to,że kolor wyszedł naprawdę brązowy a nie czarny naprawdę nie mam zastrzeżeń

Używam tego produktu od:zużyłam 3 tygodnie temu

ładny naturalny odcień

użyłam kolor 219 popielaty blond. ładne rozjaśniło mi odrosty, na resztę włosów nadał srebrny odcień, jednak wadą tego odcienia jest to, ze szybko wypłukuje się :( zaletątej farby jest dołaczona maseczka do włosów, po której włosy są dobrze odżywione i lśniące. kolezance zrobiłam ciemny blond na jasnych blond, i wyszedł bardzo naturalny odcień, były widoczne jasne refleksy, jakby nigdy nie były farbowane. jednak szybko się zmył na końcówkach, ale to dlatego, ze był nałożony na jasny odcień. zaletą też jest to, że nierozjaśniające odcienie nie mają amoniaku.

Używam tego produktu od:2 tygodni

ciemny bląd

miałam koszmarny kolor, po joannie. jasno rudy- wpadający w żółty blond. I kupiłam kolorek ciemny blond, który wyszedł mi bardzo ładnie, może to był bardziej taki bardzo ciepły ciemny blond-jasny brąz, super nie wyszedł za ciemny. i nawet tak bardzo nie niszczy włosów, więc ten odcień jest godny polecenia

Używam tego produktu od:rok temu

Całkiem niezła farba.

Nie rozumiem negatywnych opinii na temat tej farby, jak dla mnie okazała się naprawdę niezła. Kupiłam ten produkt w odcieniu 568 - Karmelowy brąz, skusił mnie ładny odcień oraz przystępna cena. Zaraz po zakupie przejrzałam opinie na jego temat i szczerze to odechciało mi się użycia, ale pomyślałam "a co tam! raz się żyje, a ja mam dość ciemne włosy więc w najgorszym wypadku wyjdą mi czarne w których - podobno - i tak byłoby mi nieźle". Co prawda użyłam tej farby dopiero dzisiaj, a że myję włosy niemalże codziennie, to nie wiem jeszcze jaki będzie efekt np. za tydzień, jednakże napiszę swoje aktualne spostrzeżenia.

Plusy :
~ Łatwość w nakładaniu, dość gęsta konsystencja.
~ Całkiem niezły efekt! Włosy co prawda wyszły mi troszkę ciemniejsze, ale i tak bardzo ładny odcień! Jeśli trochę się rozjaśnią to super a jeśli pozostaną takie jak aktualnie - też ok! :)
~ Odżywka z aloesem - nie wiem czy to po niej, czy ogólnie po użyciu tej farby, ale mam bardzo miękkie włosy, a co najważniejsze - nie wypadają jak co poniektórym! Dużo gorzej wypadła pod tym względem farba LOreala..
~ Cena przystępna, jak pisałam wyżej za farbę LOreala zapłaciłam drugi raz tyle a afekt nie był wcale lepszy..

Minusy :
~ Zapach, ale właściwie to tak jak z większością farb.
No i właściwie to by było na tyle minusów. Aż sama się zdziwiłam że tak mi ta farba podpasowała - podobno jedna z najgorszych, a tu proszę. Chyba po prostu mam takie mocarne włosy ;)

Używam tego produktu od: dzisiaj!
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Dobra !

Uzywałam dotąd L`oreala, ale słabo rozjaśnia ostatnio moje włosy, zwłaszcza przy skroniach i na odrostach. Zaskoczyła mnie ta farba. Po raz pierwszy uzywałam drugie - bardzo wydajna. Farbując odrosty wystarcza na kilka razy. Miły zapach, składniki szybko sie ze sobą lączą. Pierwszy raz nakładałam farbę pędzelkiem i muszę przyznać, że to jedyna metoda żeby pokryć samodzielnie odrosty. Przy aplikatorze tak się po prostu nie da. Farba ma taką konsystencję, że dokładnie widać działanie i na ile rozjaśniła włosy. Użyłam 1oo -skandynawski blond -
nakładałam na rozjasnione włosy, żeby ujednolicić kolor przy odrostach. Wyszło idealnie. Dawno nie miałam takiego jasnego koloru. Wreszcie skronie i czubek głowy jest jasny. Po prostu idealny blond. Zobaczymy jak długo będzie się trzymał. Odcień jest po prostu bardzo jasny.

Edytuję : po dwóch tygodniach kolor zmienia się na taki jak na próbniku - czysty skandynawski blond - bardzo jasny bez żadnych popielatych i siwych domieszek. Bardzo dobry efekt. Moje wysuszone włosy lepiej zareagowały niż na L`oreala. Nie kruszą się, nie żołkną no i nie wypadają. Jestem bardzo zadowolona.

PORAŻKA!!!

UŻYWAŁAM JEJ KILKA LAT TEMU I NIKOMU NIE ŻYCZĘ - WŁOSY TOTALNIE ZNISZCZONE - PRZESUSZONE I POŁAMANE, CHOĆ POCZĄTKOWO OBWINIAŁAM SIEBIE ZA BRAK ZDOLNOŚCI W KOLORYZACJI! KOLORY ODBIEGAJĄ OD TYCH SUGEROWANYCH NA OPAKOWANIU! ODRADZAM!!!

Używam tego produktu od: KILKA LAT TEMU
Ilość zużytych opakowań: KILKA

Odradzam!

Kupiłam tę farbę w odcieniu 700 Średni Brąz, zanim jeszcze przeczytałam komentarze o niej tutaj: o zbyt mocnym odcieniu i wypadaniu włosów - miałam spore wątpliwości czy jej w ogóle użyć, ale zaryzykowałam.
Czego bardzo żałuję!
Zamiast średniego BRĄZU, moje włosy są czarne. Tak, czarne! Nawet pomimo tego, że skróciłam czas farbowania o 5 minut. Już nie mówiąc o tym, że wystarczy przejechać po mojej głowie palcami, a zostają na nich włosy. (O stanie grzebyka przy czesaniu nie wspominam...) Naprawdę, odradzam używanie tej farby; ja na pewno już z niej nie skorzystam!

+ cena
+ wydajność (1 farba na moje 50 cm)
+ łatwa w rozprowadzaniu, dobrze się wchłania, nie skapuje (nałożyłam ją w dwie minuty)

- otrzymujesz zupełnie inny odcień niż zapewnia producent!
- niszczy włosy (dopiero ścinałam końcówki... ;/)
- powoduje wypadanie!
- śmierdzi
- trudno się zmywa

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: 1 (i więcej nie kupię)

Moim zdaniem OK

Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych opinii o tej farbie. Jakieś 2 tygodnie temu postanowiłam przyciemnić moje włosy w związku z czym wybrałam właśnie tą farbę w odcieniu średni blond.
Faktycznie na samym początku włosy wyszły brązowe, ale po kilku myciach brąz się wypłukał i moim oczom ukazał się śliczny, naturalny i chłodny średni blond :)

Niestety farba wysuszyła mi trochę włosy, ale wystarczyła maska do włosów Fructis i wszystko wróciło do normy :)

Używam tego produktu od: 2 tyg