Marion, Maribell, Szampon koloryzujący (24 mycia)

Marion, Maribell, Szampon koloryzujący (24 mycia)

Szampon nadaje włosom jednolity, żywy kolor, gwarantuje trwały efekt, doskonale pokrywa siwe włosy, odżywia je i wzmacnia dzięki keratynie oraz witaminie E. Nie zawiera amoniaku. Dostępny w 15 odcieniach.

Cena: ok. 7,00 zł / 2 saszetki po 25 ml z szamponem i 2 saszetki z utrwalaczem

Bardzo fajny

Uzyłam koloru sredni blond i tak jak Zinka napisała wyszedł "gwiazdorski odcien" ;)
Zawsze chciałam otrzymac taki odcien i nie wychodziło a tu prosze taki niepozorny szamponik.
Nakładłam na jasny blond z odrostami...oczywiscie odrostów nie ruszył...wkoncu szampon dlatego poszukam farbki w takim odcieniu.
Kolor sliczny,jestem po 2 myciu i leciutko zblakł ale ja miałam rozjasniane włoski pozatym to szampon ;)
Nie wpływa na kondycje włoskow.

Ogólnie mówiąc bardzo fajny produkt
Używam tego produktu od:lutego 2007

Bardzo fajne:]

Ja mia?am winn? czerwie? ... by?a boska, a? 2 razy zafarbowa?am!!! ;]Ogólnie polecam, wlosy mi nie wypada?y... ;-) Bardzo fajne odcienie ;] Kolezanka farbowa?a ober?yn? ;] Tez ciekawy efekt ;] Polecam raz jeszcze ! Kupi?am za 2,50z? :D

U?ywam tego produktu od:to by?o 3/4 lata temu ;)
Ilo?? zu?ytych opakowa?:2

Nic dodać, nic ująć

To najlepszy szampon koloryzujący, jakiego do tej pory używałam. Jak na razie zużyłam jedno opakowanie, ale niedługo kupię następne. Jakieś 1.5 miesiąca temu zafarbowałam włosy na średni brąz. Kolor chwycił równomiernie, co ciekawe, nie zabarwił skóry, co zdarzało mi się wcześniej nagminnie w przypadku innych szamponów koloryzujących. Kolor wyszedł głęboki i błyszczący - taki, jaki chciałam. Szampon nie zniszczył włosów, nie wpłynął negatywnie na ich kondycję. Ma ładny, neutralny zapach, w przeciweństwie do 90% tego typu produktów, ma też bardzo poręczne opakowanie. Schodzi z włosów równomiernie - po kilku myciach pojawiają się pierwsze przebłyski poprzedniego koloru, co jednak wygląda znośnie. Co najważniejsze, kolor po prostu delikatnie schodzi - nie blaknie i nie traci na połysku, jak w przypadku reszty szamponów, których kolor z reguły - prócz lekkiego wyblaknięcia - trzyma się włosów trwale. W tym przypadku jest dokładnie tak, jak powinno być. Szampon jest bardzo tani - za jedno opakowanie, zawierające 2 zestawy na 2 farbowania zapłaciłam ok.7zł. Wkrótce kupię kolejne opakowanie - tym razem jakiś ciemniejszy kolor. Polecam ten produkt, bo jest naprawdę dobry.

Używam tego produktu od:1.5 miesiąca

Juz nie kupie...

Szampon całkiem dobry - stan włosów bardzo dobry po użyciu, ładnie pachnie, w dodatku niezwykle wprost tani ;) Wadą jego jest nienaturalny kolor - średni brąz którego użyłam z daleka wygląda na farbowany, jest sztuczny. Mieni się na rudo a tego bardzo nie lubie... Zawsze uzywam castingu Loreala ale chcialam czegos tanszego... No i niestety tansze w tym wypadku = gorsze... Kolor jest po prostu brzydki :(

DOPISEK:
odejmuję gwiazdki, szampon po kiliku myciach koszmarnie zmywa się na rudo, a co wiecej ten rudy oddcien zostaje na zawsze..... okropnosc...tragedia... przypomina mi to szamponetki Palette - tez potem mialam taki kolor ze pod swiatlo wygladalo jakbym normalnie byla ruda :/ Brr... wracam do mojego ukochanego LOreala i juz go nie zmienie
Używam tego produktu od: 2 m-cy

świetny produkt!

używam już od dobrych 2 latek tego szamponu i jest genialny-nie niszczy włosów, nie wżera sie w nie jak palette:) bardzo się ciesze, że zajrzałam na kwc i spróbowałam. ostatnio stosuje na zmiane miedziany kasztan i średni brąz-oba śliczne:)Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, ale dużo

Doskonały

Trafiłam na niego ok. 3 lata temu.Espedientka polecała mi jakiś szampon z wyższej półki.Weszła koleżanka i poleciła mi ten.Zaufałam jej i jestem jej za to wdzięczna.W przeciwieństwie do innych szamponów koloryzujących ten nie śmierdzi,a to już duża zaleta.Łatwo się go rozprowadza na włosach i dobrze spłukuje.Nie wysusza włosów.Kolor jest trwały,głęboki;włosy lśniące i zadbane.Zawsze farbuje włoski na ciemną czekolade(nr 420) i nie zdarzyło mi się jeszcze,aby coś poszło nie tak.Zaletą jest także cena:płacę za niego 5,30zł

Używam tego produktu od: ok.3lat
Ilość zużytych opakowań:

Świetny.

Bardzo żałuję, że wczesniej nie znalazłam tego szamponu do koloryzacji. Miałam kilka okazji, na które mogłam zmienić kolor włosów, nadać swoim wypłowiałym kłaczom głębię koloru.
Kupiłam sobie ciemną czekoladę. Kolor wyszedł super-intensywny, głęboki z połyskiem. Zachwyt! ;) Dodatkowo włosy są miękkie i dobrze się rozczesują.
Łatwo się aplikuje na włosy. Ma 4 saszetki: 2 z kolorem i 2 z utrwalaczem. Na moje cienkie, ale długie włosy wystarczyła połowa zawartości, druga część zostanie wykorzystana przed świętami. ;) Bez problemu pokryłam włosy mieszanką. Nic nie spływa, dobrze się łączy, nie śmierdzi. Niestety włosy trochę wychodzą przy spłukiwaniu resztek koloryzatora, ale to chyba tak musi być.
Kolor zmywa się systematycznie i powoli! Włosy nie są wypłowiałe po 3-4 umyciach. A myję je dość często, codziennie lub co 2-dzień. Ja swoje włosy farbowałam ok. 6 tygdoni temu, a wciąż mam jeszcze utrzymany kolor. Już nie tak intensywny i głęboki, ale włosy są wciąż równo zabarwione, bez prześwitów i odbarwień.
Dodatkowo szampon nie spowodował kosmacenia się włosów, co jest tak powszechne po użyciu farby.

Szampon kosztował ok. 10,oo zł. Kwota śmieszna jak za naprawdę ładną i dobrą koloryzacje. Wliczając w to wydajność [op. na 2 razy] plus trwałość, to efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. ;)
U mnie w mieście ten produkt jest dostępny bez żadnych problemów z czego się ogromnie cieszę, bo mam zamiar wypróbować kolejne kolory.

Używam tego produktu od: użyłam go po raz pierwszy ponad miesiąc temu.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

POLECAM

i tak oto dziś mogę umieścić wiarygodną recenzję na temat danego szamponiku, ponieważ po wielkich trudach i penetracjach wszystkich zielonogórskich i wrocławskich sklepików(tak jak poleciła mi dobra duszyczka doris) odnalazłam i zakupiłam owy szamponik:) wczoraj odbyła się koloryzacja.. no i jestem zachwycona, kolor wyszedł taki jak chciałam (kupiłam ciemną czekoladę wyszedł ciemniejszy ale tak właśnie miało być), włoski są błyszczące i miękkie bynajmniej narazie!!! Narazie daję 4 gwiazdki choc zasługuje produkt na 5, ale poczekam jeszcze i zobaczę jak wyglada po kilku myciach i jak długo się utrzymuje (jeśli chodzi o mnie to chciałabym aby jak najdłużej) jeśli w tej kwesti spełni moje oczekiwania to edytuję ocenę i będzie piateczka:) POLECAM TEN SZAMPONIK

Używam tego produktu od:.
Ilość zużytych opakowań:.

Pozytywne zaskoczenie!

Nieustannie eksperymentuję z kolorami i farbami. Miałam już chyba wszystko od znanych producentów: Londa, Wella, LOreal, Schwarzkopf, Delia, Joanna... Z produktów Marionu używałam kiedyś farby w saszetkach - ok. 4 zł i zadowalający, długotrwały efekt (nadal w sprzedaży). Szamponów koloryzujących od dawna nie używam, ale raz - przy okazji farbowania włosów mojej mamie - spróbowałam. PLUSY: nie śmierdzi amonakiem, ma nawet dosyć przyjemny zapach; odpowiednia konsystencja - wygodnie się go rozprowadza, jest wydajny; nie niszczy włosów, są przyjemne w dotyku; kolor wyszedł taki, jak miał być - przy szamponie za tą cenę byłam bardzo zaskoczona; połączenie jakość-cena; ładne opakowanie; dobry pomysł z podziałem na dwa szampony - część nie marnuje się, jeśli ktoś ma bardzo krótkie włosy; naprawdę trwały efekt - muszę znowu wypróbować farby Marion. MINUSY: dostępność - niestety przestał być łatwo zdobywalny.

PODSUMOWUJĄC: oczywiście LOreal to to nie jest, ale muszę przyznać, że Marion jest lepszy od niejednego szamponu koloryzującego w dużo wyższej cenie. Polecam. Daję 4 gwiazdki (z plusem).

Używam tego produktu od: raz około rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno (a raczej pół)

idealny..!

wielokrotnie farbowalam wlosy tym szmponem..
ko,or zawsze wychodzil taki jak powinnien..
do tego..
wlosy nie niszca sie..
chociaz u mnie trudno to dtwierdzic..
bo mam tak bardzo zniszczone ze nawet roznicy nie widac..:)

kolor dlugo sie utrzymuje..
i jest intensywny..
jednakze..
bez zadnych odcieni rudosci( w brazach)

Używam tego produktu od:hmm..

Gdyby nie ta rudość...

Nigdy nie farbowałam włosów farbą i jak na razie nie zamierzam tego robic, bo znalazłam idealny szampon :D Tym bardziej, że zależało mi tyko na przyciemnieniu moich brązowych włosów. Skusiłam zię najpierw na średni brąz - bałam się, że ciemniejsze będą prawie czarne. Niepotrzebnie, bo gdy kupilam ciemną czekoladę tylko przyciemnił włosy, ale NA PEWNO nie były one czarne. Za drugim razem potrzymałam czekoladę ponad 50 minut i wtedy do pierwszych 3 myc były bardzo mocno brązowe - super! Ale do rzeczy. Szampon jest fantastyczny, bo :
* nie śmierdzi
* łatwo się go nakłada
* włosy pięknie po nim błyszczą (szczególnie za pierwszym razem - połysk jest boski!!)
* mnie "wyleczył" z łupieżu - wiem, że to dziwne ale po nałożeniu tego szamponu łupież po prostu zniknął :D
* nie wysusza włosów i nie zauważyłam, żeby były one jakoś bardziej zniszczone po koloryzacji

Poza tym kolorki bardzo ładnie i naturalnie wyglądają na włosach, szmpon stopniowo i powowli sie spłukuje, no i w ogóle moglabym jeszce pisać i pisać.... Same zalety!
Serdesznie polecam wszystkim!!

RUDOŚĆ...No niestety spłukuje się na rudo, gdyby nie to byłby doskonały :( Nie wiem, czy jeszcze do niego wróce - na pewno będzie mnie korcić, ale szkoda mi moich "odrośniętych" włosów, które w przeciwieństwie do końcówek mają ładny brązowy odcień.
Odejmuję tylko jedną gwiazdkę, bo to co ten szmpon potrafił zrobić z moimi włosami zasługuje na mocną 4. A rudość? Podobno wszystkie ciemne szampony/farby tak mają. Szkoda...

rzeczywiście fantastyczny

Po wielu latach w końcu zdecydowałam się na koloryzację. Długo zastanawiałam się czym potraktować moje długie, zdrowe, ale cienkie i delikatne zarazem włosy. Szampon ten kupiłam oczywiście dzięki Wizażowi:) Przekonało mnie to, że nie zawiera amoniaku. Troszkę naszukałam się go w sklepach, ale w końcu znalazłam. Sama nie mam doświadczenia w koloryzacji włosów więc poprosiłam o to koleżanką - fryzjerkę. Do rzeczy:
szampon jest prosty w obsłudze, rzeczywiście nie śmierdzi amoniakiem czyli rzeczywiście nie zawiera go, kolor wyszedł przepiękny taki prawdziwy ŚREDNI BRĄZ, jestem zachwycona:) po tygodniu zmył się może minimalnie (używam kosmetyków profesjonalnych do farbowanych włosów więc nie wiem na razie czyja to zasługa). Jak na dzień dzisiejszy jestem zachwycona:)
Jedna mała uwaga - opakowanie zawiera dwa szampony na dwa farbowania dla włosów krótkich albo jedno dla włosów długich - ja musiałam zużyć 4 szampony na włosy do pasa więc warto na to zwrócić uwagę przy zakupie (moja intuicja dobrze mi podopowiadała choć pani w sklepie twierdziła, że jedno opakowanie z dwoma szamponami na pewno wystarczy). Zapłaciłam śmieszne pieniądze za niego, bo 7,50zł:) Gorąco polecam:):):)

Używam tego produktu od:tydzień temu (pierwszy raz)
Ilość zużytych opakowań:4 szampony (2 opakowania)