Bioderma, Photoderm AKN Spray SPF 30 / UVA 26

Bioderma, Photoderm AKN Spray SPF 30 / UVA 26

Spray przeznaczony jest do ochrony przeciwsłonecznej skóry mieszanej, tłustej, trądzikowej oraz skóry ze skłonnośćią do powstawania zaskórników. Kompleks Fluidactiv reguluje jakość sebum i zapobiega powstawaniu zaskórników.
Kompleks BIOprotection pobudza naturalny system obronny skóry i chroni przed zmianami w obrębie DNA.
Lekka, nietłusta konsystencja.
Fotostabilny. Niekomedogenny. Bezzapachowy. Wodoodporny.

za tłusty

Jego podstawowym zadaniem ma być ochrona przed słońcem i zapobieganie powstawaniu zaskórników i tak taż jest. Tzn. ochrona jest średnia w porównaniu do innych 30-stek. On jest za tłusty i twarz ochydnie sie po nim świeci. Pozostawia też taką białą maź.
Jest wydajny.
Polecam tylko i wyłącznie na wakacje na odludziu.

Okropny!

Dwa plusy tego kremu to to, ze : faktycznie nie powoduje postawania zaskornikow ani nowych pryszczy i ma bardzo dobry "spryskiwacz"... To wszystko...Mnie kompletnie nie odpowiada, ale oczywiscie niewykluczone, ze ktos inny bedzie nim zachwycony :). Potwornie ciezko sie wchlania, nalozenie 2ml na twarz graniczy z cudem, bo maze sie niesamowicie i zostawia biala maske. Wlasciwie nigdy do konca mi sie nie wchlonal! Swieci sie tez zawodowo, gorzej niz blokery. Szczypie! Mimo iz nie mam wrazliwej skory, wlasciwie od razu po nalozeniu piekl, na tyle mocno ze mialam ochote go od razu zmyc. Podraznial oczy i ich okolice.Zapach ma tez taki nijaki, splywal mi z twarzy, faktem fakt ze byl testowany w ciezkich warunkach, duzym sloncu i wysokiej temperaturze, ale nie sprawdzil sie. Niestety.