Miraculum, Perła & Jedwab, Płyn do demakijażu oczu

Miraculum, Perła & Jedwab, Płyn do demakijażu oczu

Płyn doskonale usuwa makijaż, nie podrażniając oczu. Idealnie odświeża i nawilża skórę, działa kojąco i relaksująco. Polecany dla osób noszących szkła kontraktowe. Specjalne badania okulistyczne potwierdziły wyjątkową łagodność i skuteczne działanie preparatu. Produkt beztłuszczowy.
Substancje aktywne:
- proteiny jedwabiu - nawilżają i wygładzają skórę,
- ekstrakt z róży - eliminuje uczucie suchości i napięcia skóry, odświeża i delikatnie oczyszcza,
- prowitamina B5 - regeneruje skórę, optymalnie nawilża,
- alantoina - koi podrażnienia, czyni skórę gładką i elastyczną.

zł / 200 ml

Najlepszy!

Wypróbowałam już wiele płynów do zmywania makijażu oka, ale zawsze było coś nie tak. Aż trafiłam na płyn Miraculum. Potem jeszcze używałam jakiś nowości, ale zawsze skruszona powracałam do tego kosmetyku.

Plusy:
+nie szczypie w oczy, nie podrażnia(noszę soczewki kontaktowe)
+ skutecznie zmywa tusz
+ wydajny i w przystępnej cenie

Minusy:
- opakowanie(mogłoby być praktyczniejsze)

Polecam, bo to naprawdę dobry kosmetyk!

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nareszcie

Dotąd niechętnie sięgałam po rodzime płyny do demakijażu oczu - ilekroć się skusiłam, wracałam ze skruchą do sprawdzonego zmywacza Nivea Visage. Jednak Perła i Jedwab to moje odkrycie, jeśli chodzi o polską półkę - radzi sobie z makijażem oczu równie dobrze jak jego zagraniczne odpowiedniki, nie szczypie, nie zostawia śladów tuszu, rano nie trzeba domywać resztek pod oczami. I do tego ta pojemność - kilkanaście złotych za 200 ml! Butelka wystarczy mi spokojnie na pół roku. Brawo!

Używam tego produktu od: kwartału
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

naprawde dobry

Jestem bardzo zadowolona i pozytywnie zaskoczona. Co prawda to dopiero moj drugi plyn do samego demakijazu oczu, ale jest sporo lepszy od poprzedniego i znacznie tanszy. Przede wszystkim jest bardzo lagodny, nic nie szczypie, oczy nie lzawia, nie czerwienia sie. Rownie delikatny jak dzialanie ma zapach- zadnych okropnych alkoholowych nut. Poza tym bardzo dobrze zmywa makijaz. Wlasciwie to nie mam sie czego przyczepic, dlatego daje 5 *.Używam tego produktu od:

Dla mnie bomba

Mam bardzo zniszczone oczka przez soczewki kontaktowe i sa nadwrazliwe na wszystko ale ten plyn moje oczka toleruja wysmienicie. Jest to plyn ktory lekko sie pieni-milusi. Nie robie mocnego makijazu wiec moj zmywa sie bezproblemowo. Lubie go tez uzywac z rana po przebudzeniu. Godny polecenia dla nadwrazliwcow takich jak ja oraz pojemnosc mi odpowiada bardzo duza lol. Cena moglaby byc nizsza ale coz. Co prawda jest napisane ze dla 35latek a ja mam 20lat ale to nic bo to przeceiz tylko plyn.

Używam tego produktu od:3 tygodni

Wspaniały!

Używam go wspólnie z mamą i obie jesteśmy bardzo zadowolone. Płyn nie podrażnia, wszystko świetnie usuwa, również wodoodporny makijaż i bazę (a z nią nie radziłą sobie np Ziaja:(). Nie wymaga mocnego pocierania oka, dzięki niemu nie wypadają mi rzęsy:) Choć nie jest tłusty, wydaje mi się, że pozostawia pielęgnujacą warstewkę na skórze. Jestem nim zachwycona i używam równiez do zmywania szminki lipfinity, a ją mało co zmywa:/ Jest duży i wydajnyJestem bardzo zadowolona z tego płynu i gorąco polecam!

gdyby to nie był płyn

Jak na płyn jest super :) A to dlatego, że ja z natury płynów nie lubię, bo przez ich brak poślizgu zawsze mam trochę podrażnione oczy od tego tarcia :( Ten jest inny, bo trzeć bardzo nie trzeba i prawie nie ma podrażnień, a makijaż z powieki znika bardzo szybko. No i nie ma mowy o podkówkach :) No ale że to płyn to dla mnie zawsze będzie daleko w tyle za emulsjami/żelami, bo jednak ten brak poślizgu oznacza brak komfortu. A ja jestem wygodna ;) hehe. Poza tym płyn ma jeszcze jedną niewątpliwą zaletę - nie podrażnia oczu :) I to nic a nic, a ja na ty punkcie jestem przeczulona, bo prawie wszystko mnie szczypie. Podsumowując: generalnie płyn polecam, bo za tą cenę, przy tej ilości i jakości naprawdę warto.

Nie szczypie!

Przede wszystkim płyn nie szczypie mnie w oczy, nie podrażnia i nie powoduje łzawienia, a to jest dla mnie najważniejsze. Nie wysusza, nie powoduje uczucia ściagnięcia, a nie jest też tłusty. Dobrze i szybko usuwa makijaż (rachu ciachu i po strachu :D), nawet w przypadku reszty twarzy (czasmi z lenistwa nie chciało mi sie korzystać z innego produktu, tyyyle butelek i tyyyle roboty...;)) Ma poręczne opakowanie i dodatkowy plus za pojemność! Pierwszy raz spotkałam się z preparatem przeznaczonym do demakijazu oczu mającym 200ml. Wydajny, zważywszy na to, że używały go dwie osoby, jak się przy końcu opakowania okazało (mama złapana na gorącym uczynku :D)