Matis Paris, Bioecran (Tinted Skin Care Fluid Foundation)

Matis Paris, Bioecran (Tinted Skin Care Fluid Foundation)

Podkład w płynie wyrównujący skórę Matis - Bioecran (Tinted Skin Care Fluid Foundation). Prawdziwie czarodziejski kosmetyk Polecany do cery normalnej, mieszanej i wrażliwej. Nawilża i matuje skórę, co jest nie do przecenienia zwłaszcza latem, kiedy nosy błyszczą . Ponadto doskonale kryje wszelkie niedoskonałości już po nałożeniu jednej warstwy (tak że korektor i puder w zasadzie nie są konieczne), a przy tym cera wygląda naturalnie i świeżo -zaryzykuję twierdzenie, że nawet aksamitnie . Makijaż wykonany przy jego pomocy spokojnie wytrzymuje cały dzień, bez konieczności dokonywania poprawek. Nie powoduje powstawania zaskórników, co z pewnością docenią posiadaczki przetłuszczającej się cery. Co więcej ten skarb jest umiarkowanie drogi (przy tej jakości 93 zł to zupełnie rozsądna cena, porównywałam z droższymi podkładami na niekorzyść tych ostatnich), a także niesłychanie wydajny.

Oceniam na 2.00

Niestety moja cera mieszana nie bardzo znosiła ten kosmetyk, w moim przypadku czułam się jakby zaklejona, trudno dobrać odpowiedni odcień gdyż jest mały wybór kolorów, no i niestety po drugim użyciu uczuliłam się na niego!