Christian Dior, Diorshow Powder Backstage Makeup [Color in a Flash Loose Powder]

Diorshow powder gwarantuje naturalny i subtelny efekt, który jest nie do przecenienia; mgiełka migoczącego koloru na policzkach błyskawicznie ożywia i udoskonala rysy. Twarz wygląda naturalnie a efekt zaróżowienia twarzy jest świeży i subtelny. Odcień oraz formuła są perfekcyjnym uzupełnieniem lekkiego lub przykuwającego uwagę makijażu. Proste kształty opakowania zaspokoją gusta wielbicieli minimalistycznych czystych form. Diorshow powder to kolejny dowód Diora na to, że kosmetyczne gadżety nie tylko cieszą oko, ale potrafią być również użyteczne.

Super jako rozświetlacz

Mam odcień 004 Spotlight Peach. Jest delikatnie brzoskwiniowa bardziej rozświetla aniżeli nadaje kolor. Także używam jej jako bazy na powieki i rzęsy, co czyni w widoczny sposób moje oczy bardziej wypoczete, i odświeża spojrzenie.
Jako róż absolutnie nie nadaje się do moich ulubionych wariacji na ten temat.Jest za delikatny, nie widzę na policzkach nic oprócz rozświetlacza a ja lubie mocny, wyrazisty efekt, który pasuje do mojej urody najbardziej.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Mam dwa odcienie pierwszy-009 Porcelaine Rose,zawiera śliczne różowe drobinki.Nie nadaje w zasadzie koloru,dlatego doskonale nadaje się jako rozświetlacz na policzki,dekolt.Pięknie wygląda w słońcu oraz sztucznym świetle.
Drugi-003 Catwalk Pink (ze zdjęcia)-daje zdecydowanie chłodny,różowy efekt na policzkach.Tego używam tylko jako różu,spisuje się znakomicie.Ma w sobie również piękne drobinki,które iskrzą na policzkach.Posiadam już takie pudry,nabrałam wprawy w nakładaniu ich,więc aplikacja nie stwarza mi żadnych problemów,nic mi się nie rozsypuje.Polecam tym kobietom,które cenią sobie delikatność i naturalność,ponieważ to nie jest intensywny róż,nadaje delikatny i zdrowy koloryt.Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie dwóch

ładny ;)

Posiadany przeze mnie kolor - Catwalk Pink - bardzo mi się podoba. Na skórze wychodzi minimalnie jaśniejszy niż w opakowaniu. Jest raczej bezdrobinkowy i praktycznie nie połyskuje, ale daje taki satynowy, nie matowy efekt. Moja koleżanka porównała go do pryzm Givenchy i myślę, że miała sporo racji :ehem:

Jeśli chodzi o aplikację to mi nie za bardzo odpowiada... Kiedy usiłuję wydostać na zewnątrz trochę różu, to nagle i niespodziewanie wylatuje na zewnątrz mały różowy obłoczek i rozsypuje się wszędzie dookoła Poza tym nie rozkłada się równo... W jednej częsci gabeczki zbierze się więcej rózu i już można podziwiać piękny, łaciaty wzorek na policzku Bez poprawek porządnym pędzlem czy przetarcia gąbeczką do podkładu raczej się nie obejdzie.

Plusem jest, że jest raczej wydajny - starcza na sporo aplikacji Jednak, według mnie, za szybko "schodzi" i blednie na twarzy :rolleyes:

Za 160-180zł na pewno nie warto, ale gdyby trafiła się jakaś okazja cenowa, to można spróbować :)

Opakowanie prześliczne :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Całkiem OK

Plus za pomysł. Zapach neutralny. Uzywam koloru różowego . Na początku wpadłam w duży zachwyt, były ochy i achy jaki on cudny, bo faktycznie wystarczyła musnąć gąbeczką po policzku i był pięknie zarumieniony.
Ale z czasem przestał mi się podobać. Dużo różu wysypywało się do wieczka i spadało na ubranie. Róż zaczął rbić palcki zamiast delikatnych rumieńców. Tak więc może być, ale będę szukać lepszego, bo ten jest drogi i niezadowal mnie do końca. Może spróbuje Chanel albo YSL.

Używam tego produktu od:pół roku

luksusowy

A wiec tak :D

ten puder czy raczej róż jak kto woli to naprawde fajny luksusowy gadżet.!!!
bardzo cenie go za ta wspaniała gąbeczke która jest istnie trafiona jezeli chciałybysmy sie przypudrować np. w podróży. nie potrzeba zajmowac rak pedzlem czy puderniczka a nawet lusterkiem.

mam kolorek 006 fajnie brazuje ,nadaje ciepły odcien skóry, ładny efekt opalenizny.aplikuje go na twarz i na dekolt . gabeczka cudo. mam go od kilku dni wiec ciezko powiedziec czy jest wydajny.
za sam puder daje *** bo nadzwyczajny nie jest (cudów nie robi) ale * dorzucam za gabeczke !!!

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Cudeńko :-)

Skusilam sie na bialy, zamiast rozu uzywam bronzerow, wiec uznalam, ze sie tu i tam porozswietlam :-) Kosmetyk jest genialny, uzywam do rozswietlenia oczu, jako baze pod cienie i pod brwi ("robi" ogromne, wypoczete oczy), do rozjasniania srodkowej czesci twarzy, do musniecia dekolatu i ramion - efekt trwaly, subtelny, ale wyrazny - niby nic nie widac, ale calosc swietlista, subtelna, wyrzezbiona. Z pewnoscia kupie jeszcze inny odcien..albo znow bialy, jest przesliczny i uniwersalny, nie sposob z nim przesadzic - jak tylko ten sie skonczy, na co sie nie zanosi, po miesiacu uzywania nie widac ubytku. Bardzo zadowolona bardzo polecam, wystarczy na wieki i o wieki odmladza ;-)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze, megawydajne

****

Po ostatnim rozczarowaniu z YSL Touche Blush z pewną taką nieśmiałością podeszłam do tego różu . Na wakacjach w trakcie zakupów tracę głowę , a na dodatek w Polsce go jeszcze nie było - nie miałam na co czekać . Kolor . Bardzo spodobał mi się kolor - jasny , chłodny róż , ze srebrnymi drobinami . Mam odcień ten ze zdjęcia w zgłoszeniu - Catwalk Pink . Kolor jest trwały i wydaje mi się , że kolor różu jest bardziej intensywny od kolorów YSL Touche Blush . Wystarczy niewielka jego ilość by delikatnie podkreślić policzki i ślicznie ożywić twarz . Kolor - mój ulubiony chłodny róż , do tego w świetle migoczą srebre iskry na kościach policzkowych - najładniej ten róż prezentuje się wieczorem . Na dzień - za bardzo zwraca uwagę . Opakowanie , choć tak naprawdę to nieistotne - o niebo ładniejsze niż YSL tamto złotko mi się nie podobało nic a nic . Funkcjonalne - tam rozsypywałam wiecznie ten róż , odkręcając [ zawsze zapominałam by ciągnąć w górę ] tutaj o kręceniu mowy nie ma . Wydajny . Fajny gadżet - taka odrobinka luksusu na co dzień . Jestem z tego różu zadowolona . Nie daję max gwiazdek bo używam około miesiąca .