Tondeo, Cerion Eco, Prostownica ceramiczna

Tondeo, Cerion Eco, Prostownica ceramiczna

Profesjonalna prostownica z pełnoceramicznymi płytkami pokrytymi diamentowo-krystaliczną powłoką.
- specjalistyczna ceramika z czarną diamentowo – krystaliczną powłoką
- moc 170 Watt
- ekstremalnie szybkie nagrzewanie (kilka sekund)
- długotrwały efekt prostych włosów
- zmniejsza możliwość uszkodzeń włosa
- pomaga włosom w zachowaniu odpowiedniej wilgotności
- odmładza włos i daje mu nowe życie
- zwiększa połysk włosów
- szybkość , efektywność
- najwyższej jakości płytki, idealnie gładkie i pełnoceramiczne zabezpieczają całkowicie przed elektryzowaniem się włosów
- zabezpieczenie przed gorącem (izolacyjna obudowa z najwyższej jakości tworzywa sztucznego –THERMOPLUS)
- szerokość płytek 28mm
- doskonale nadaje się również do kręcenia włosów
- oszczędność zużycia prądu
- kabel długości 2,8m
- max.temperatura 220 stopni C
- poręczna w użyciu dzięki ergonomicznemu kształtowi
- możliwość regulacji temperatury od 160 do 220 stopni.

absolutnie niezbedna

Jest naprawde swietna, wszystkie moje kumpele ja chwala, 2 nawet zdecydowaly sie na jej zakup po tym jak zobaczyly efekty jej prostowania. Nagrzewa sie blyskawicznie, wloski sa idealnie proste, wygladzone, po jej uzyciu "siano" na glowie znika. Oprocz tego nie mam z nia zadnych problemow technicznych, jak na razie sie nie psuje, caly czas dziala bez zarzutu. Nie mam do niej zadnych zastrzezen, teraz nie wyobrazam sobie bez niej zycia ;]

Ilosc zuzytych opakowan: w trakcie pierwszego

cudo!

dostalam ja od chlopaka, ktory nie mogl juz wysluchiwac mojego biadolenia na temat prostowania philipsem z media marktu(ceramicznym) ;)

*mam ta z regulacja temp- szybciutko sie nagrzewa
*jedno pociagniecie daje idealnie proste wlosy
*z odpowiednimi kosmetykami potrafi zdzialac cuda
*fryzura utrzymuje sie do nastepnego mycia, bez poprawek(chyba ze jest wilgoc :(

minusem jest:
-dosc duza waga urzadzenia
-brak obrotowego kabla
-czasami za mocno sie nagrzewa i jest straasznie gorąca

to chyba na tyle...SZCZERZE POLECAM:)

Używam tego produktu od:marca2006
Ilość zużytych opakowań:;]

tego mi brakowało!

To pierwsza prostownica jaką trzymałam w ręce. I odkąd ją nabyłam - widzę same jej zalety dla początkujących: długi kabel, poręczność, lekkość, efektywność...
Jeden minus, może dwa: brak uchwytu do zawieszania, a w moim przypadku byłby bardzo przydatny, bo gorącą boję się kłaść byle gdzie, a ponadto nakładki które zabezpieczają przed oparzeniem trochę wyrywają włosy.
Ponieważ jednak te minusy to tak naprawdę drobnostki, nie uwzględniam ich w swojej ocenie (nakładek można nie używać).
Cena porównywalna do sprzętu tej klasy, więc na ten temat też nie marudzę.
Ogólnie: zastanawiam się, dlaczego nie kupiłam jej wcześniej????????????????

niemiecka solidność

Chociaż produkowana we Włoszech to od razu widać, że to produkt Solingena - tradycja i marka zobowiązują.
Sprawdza się w 120%. Może nie zachwayca designem i bajerami w stylu LCD ale jest tym czym wśród samochodów marka Volkswagen. Polecam!

Bardzo dobry produkt

Mam tą prostownice od niedawna,kupilam miedzy innymi dzieki pozytywnym opiniom na wizazu.Jak narazie jestem z niej bardzo zadowolona.Mam kręcone dlugie,geste ale cienkie wlosy,prostowanie nią zajmuje mi zaledwie 10 minut(poprzednio mialam prostownice parową Rowenty i w porownaniu z Tondeo wypada duzo gorzej,ale w koncu porownujemy teflon z ceramiką.Wystarczy jedno pociagniecie(i to na najnizszej temperaturze)i wlosy są sypkie,gladkie,idealnie proste.Dobrze sprawdza sie podczas wywijania koncowek do wewnatrz i na zewnatrz,jak jest z kreceniem lokow nie wiem,bo nie probowalam.

WIELKA LIPA!!!!!

Prostownica wyrywa włosy i ja sprzedalam !!!!!! Nigdy wiecej takiego badziewia za taka cene!!!! tyle wlosow co mi wyrwala to.... szkoda gadac.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Edycja : :-) moja prostownica byla wadliwa. Mam nowa Tondeon i jest super! Poprostu idealnie proste wloski. Uwazajcie tylko zeby wasza nie byla wadliwa i zgłaszajcie odrazu reklamacje;-) Jestem w pełni zadowolona.

świetny produkt

Prostownica jest poprostu super.Kupiłam ją około 1.5 roku temu i jestem zachwycona.Mam włoski kręcone,pierzaste,każdy w inna stronę,zero dyscypliny.Po wyprostowaniu tondeo włosy są piekne,jakby zdrowsze,lśniące,zero przesuszeń.W duecie z jedwabiem czyni cuda.Używam jej niemalże codziennie i włosy w ogóle nie są zniszczone,fakt stosuję dobre kosmetyki ale jakby miała je zniszczyć chyba nic by nie pomogło.Siostra ma babyliss (kupiła w sklepie,nie profesjonalną)nie ma co stanąć koło tondeo.Cena jest dość wysokoa ale naprawde warto zainwestować w doskonały i bezkonkurencyjny produkt.Goraco polecam :)
Ja swoją kupiłam na allegro za prawie 300 zł,ma regulacje temperatury.Gdyby cokolwiek z nią się kiedyś stało(odpukać)napewno kupię po raz drugi.

NAJLEPSZA!!!!

Mam już ją od ponad roku i jest bezkonkurencyjna!!! Moje kręcone włosy w ciągu 10 minut są piękną i lśniącą falą! Ten czas daje do myślenia, bo przy innych prostownicach trwało to od 30-45 minut. Bardzo podobają mi się płytki diamentowe, bo bardzo łatwo się jej czyści (wystarczy przetrzeć), a do tego przypominają gładkie, czarne lustra. Ponieważ jest to drogi sprzęt fryzjerski wydaje się być niezawodny i niezastąpiony! Gorąco polecam!

CUDO!!!!!!!

TA PROSTOWNICA,ROBI CUDA NA GŁOWIE.MA SIE WRAZENIE,ZE WRECZ DZIALA ZBAWIENNIE NA ZNISZCZONE WLOSY!!!! ZE ZNICZCZONYCH KONCOWEK ROBIA SIE LSNIACE GŁADKIE WLOSY(ZERO EFETU MIOTLY:).NIEMA MOWY O PUSZENIU,CZY ELEKTRYZOWANIU.WLOSY SA ZROWE,GLADKIE I PIEKNIE LSNIA.SA PROSCIUTKE DO NASTEPNEGO MYCIA,NAWET PO ZJECIU GUMKI BYLY PROSTE,NIE ODGIELY SIE :)))

JEDYNE NA CO MOZNA NARZEKAC,TO TYLKO NA TO ZE MA SIE ZA PROSTE WLOSY:))

AHA,NAGRZEWA SIE W 3 SEKUNDY!!!!!!!!
JEST TO NAJLEPSZA PROSTOWNICA JAKA KIEDYKOLWIEK PROSTOWALAM WLOSY,POPROSTU BOSKA(A MAM WLOSY BARDZO NIESFORNE I DOSC CIZKO COKOLWIEK ZNIMI ZROBIC)ALE TO PRZESZLOSC:)