Guerlain, Divinora, Silky-Smooth Foundation Fluid, Semi-Matt SPF12

Guerlain, Divinora, Silky-Smooth Foundation Fluid, Semi-Matt SPF12

Podkład dający półmatowy efekt. Znakomicie się rozprowadza, rozświetla twarz i wytrzymuje cały dzień. Nawet pod koniec dnia twarz wygląda świeżo.

Świetny

Zanim zdecydowałam się na opinie poużywałam go troszkę. A więc po testowaniu najpierw z próbki skusiłam się jednak na zkup poniewaz wydał mi się najlepszy ze wszystkich testowanych.<BR>Ma ładne kolorki zwłaszcza beżowe-dobrałam odcień dla siebie bez problemu i przyjemny zapach. Łatwo się rozprowadza, gdyż jest płynny, lekki. Nie tuszuje dobrze ale wyrównuje koloryt cery. Twarz po jego użyciu jest rozświetlona, nabiera zdrowyego koloru.<BR>Nie wysusza (nawet nie uwidacznia suchych partii skóry).Matuje na około 4-5 g (w moim przypadku). Trzyma się na twarzy cały dzień właściwie bez poprawek.Prawie doskonałość.Wygodny i higieniczy w użyciu.

dość dobry

Podkład o cudownym zapachu bardzo lekkiej konsystencji... Wyrównuje koloryt skóry nadaje zdrowy odcień. Podkład do cery dość idealnej - słabo kryje... opakowanie super!!! szkoda że buteleczka jest zamknięta na amen bo bardzo chętnie wykozystała bym ją jak już podkład się skończy.dość nietrwały jak na swoją markę i cenę raczej nie skuszę się na następne opakowanie;)odcień rose naturel i beige clear są dobre dla jasnych karnacji, beige naturel raczej dla ciemnych lub po solarium.

Może być

No cóż, po samych słowach zachwytu, ja troszkę pomarudzę. Mam cerę normalną ze skłonnością do świecenia w pasie T (dosyć intensywnego) i małych krostek od czasu do czasu.<BR>Podkład ładnie się nakłada, w godzinę po aplikacji ładnie rozświetla twarz, która wygląda zdrowo i gładko. Dosyć dobrze kryje. Ale niestety po jakimś czasie 3-4 godz. moja twarz zaczyna wyglądać jakby była tłusta! A szkoda, gdyby tylko ten początkowy efekt mógł się dłużej utrzymać! Zaznaczam, że używam kremu matującego jako bazy.

superrrr

Dziewczyny, naprawde polecam!!!!! wart tej ceny!!!!! Doskonaly, nawilza, matuje, rozswietla, cudnie sie naklada, nie wchodzi w pory, nie tworzy maski, srednio kryje, trzyma sie caly dzien, piekne kolorki, cudowny zapach roz, po prostu cudenko. Lepszy od Double Perfection Chanela

Wow!

Kupiłam zachęcona Waszymi recenzjami oczywiście i z miejsca zapisuję się do fan-clubu tego podkładu :-) Prześlicznie wygładza i rozświetla buźkę, matuje na długo, nie "klajstruje" porów. Naprawdę wart pięciu gwiazdek!

SUPER!

To rzeczywiscie bardzo dobry podklad. Moja buzia pozostaje przez wiele godzin matowa, jak przy zadnym innym podkladzie. Ladnie kryje i rozswietla, ladnie pachnie, jest po prostu super.

suuuper...

Podkładom zawsze stawiam najwyższe wymagania, tak więc z ciekawością przetestowałam Divinorę. Nie rozczarowała mnie, jest świetna. Moja zwykle niemiłosiernie świecąca się buźka przez cały dzień była świeża i pięknie rozświetlona. Jest naprawdę droga, ale co tam, raz na jakiś czas można sobie pozwolić na takie cudo... :) Gorąco polecam!

cudo!

dla mnie doskonałość. Kupiłam go do makijażu ślubnego bo potrzebowałam czegoś trochę bardziej kryjącego niż fluid który stosowałam do tej pory ( diorlight)i chyba porzucę tenostatni na korzyść Divinory. Twarz jest przepięknie rozświetlona , matowa , pokrywa wszelkie skazy a jednocześnie nie tworzy maski. Świetne opakowanie z pompką. Drogi ale na pewno warty swojej ceny.

rewelecja

Daje przepiękny efekt.<BR>Cera jest pokryta jednolitą warstwą, lekko pudrową. Bardzo długo się utrzymuje.<BR>Buziaczek jest wprost przepiękny.<BR>A w połączeniu z Meteorytami........ mniam, mniam.<BR>Wada - cena, ale.... co tam...

mój nr 1

Jedyną jego wadą jest cena - przy objętości 25 ml cena 160 zł (podrożał) to trochę dużo. Mimo to jest naprawdę świetny. Lekki, a przy tym kryjący - położenie dwóch cienkich warstw eliminuje konieczniść użycia korektora. Rozświetla, ale i lekko matuje. Bezpośrednio po nałożeniu zostawia pudrową warstewkę, szybko jednak wtapia się w skórę i wygląda naturalnie. Trzyma się doskonale, nawilża, nie tworzy zaskórników i ma ładną gamę kolorystyczną (ja używałam "rose naturel", bardzo dobry odcień dla jasnych karnacji). No i ten zapach - subtelnie różany.