Yves Rocher, Bio Spécific Nutrition, Nutri-Relance Fluide Jour (Krem odżywczy na dzień)

BIO SPECIFIC NUTRITION to krem odżywczy na dzień dla cery suchej wyprodukowany na bazie mleczka z oleosomów roślinnych, które wspomaga aktywne odżywianie skóry, odbudowę spoiwa międzykomórkowego, stymulację podziałów komórkowych.

Nietłusta konsystencja i delikatny zapach to atuty produktu.

Jeden z faworytów :)

Bardzo lubię ten kremik i na pewno co jakiś czas będę do niego wracać. Ma fajną konsystencję i miły zapach. Nakładam go zawsze dosyć dużo, a moja skóra go pije i dobrze się po nim czuje. Jest dobrze odżywiona, wspaniale nawilżona, wygładzona i "miękka" w dotyku. Krem pozostawia na twarzy delikatny film, co dla mnie jest zaletą i ułatwia nakładanie podkładu. Szkoda, że nie posiada filtrów ale mimo to polecam :) I jest wydajny!
25.11.2004 - zdecydowałam się dodać 5* bo jest to jedyny krem, który ratuje moją skórę i latem i zimą. Niweluje suchość (nawet tam gdzie skóra złazi płatkami :( ), łagodzi podrażnienia, nie zapycha, makijaż na nim długo pozostaje świeży :). Buzia pięknieje :D

może być...

Dostałam za punkty w YR tubke tego kremu-emulsji. Uzywam na noc, bo nie ma filtrów. Dobrze sie rozprowadza, ma miłą konsystencję kremo- emulsji, szybko się wchłania, aczkolwiek dobija mnie zapach, który kompletnie mi nie odpowiada :( nie podoba mi się, jest silny i drażniący. Krem nie wałkuje się, łagodzi podrażnienia, nawilża i natłuszcza, ale jakoś tak nie moge się do niego przekonać... może przez ten zapach??? nie podoba mi sie po nim buzia taka natłuszczona, mopja troszkę za bardzo. Z pewnościa nie wrócę do niego, bo znam lepsze i fajniej pachnące. Ogólnie, nie jest zły, ale też jakoś nie powalił mnie czymś na kolana. Nie podrażnia. Wydajny.

Świetny

Bardzo dobry krem. Konsystencja lekka , ale przy tym dosyć treściwa, bardzo przyjemny zapach. Dobrze się rozsmarowuje, szybko wchłania, pozostawiając ją mięciutką i gładką.Znakomicie nawilża i odżywia.Nie błyszczy się na mojej skórze, pomimo ,że ja mam cerę mieszaną a krem jest przeznaczony do suchej skóry.To mój pierwszy kontakt z kremami Yves Rocher, ale tak pozytywny,że zachęcił mnie do zapoznania się z innymi produktami tej firmy.

świetny

Świetny krem. Wcześniej używałam Iwostinu, ale po jakims czasie moja skóra zaczęła potrzebować czegoś silniej nawilżajacego. Dostałam od siostry pół słoiczka tego kremu (w zamian za iwostin) i od razu sie zakochałam :love:Świetnie nawilża i odżywia, szybko sie wchłania i nie zostawia tłustej powłoki. I o dziwo nie jest za ciężki mimo iż mam cerę miszaną, a ten krem jest przeznaczony dla suchych. Na razie zużywam połówkę od siostry, ale jak sie skończy polecę kupić nowy.

Czy ja wiem

Troche mnie rozczarowal. Po zuzyciu kremow z serii Re-Hydratation myslalam, ze ten z serii Nutrition bedzie rownie dobry jak poprzednik, ale:- zapach fatalny, jakis taki mleczno kozi- zostawia wyczuwalny film na skorze, jest zbyt tlusty.Z plusow: - nawilzaIlość zużytych opakowań: jedno i wiecej raczej nie kupie.

rewelacja

dla mnie to najlepszy krem jaki kiedykolwiek miałam.dostałam go w prezencie i w pierwszym momencie skrzywiłam się, bo kremy odzywcze zawsze kojarzyły mi się z tłustymimaziami,mktóre kompletnie nie nadaja się do mojej cery mieszanej- a tu po pierwszym użyciu totalne zaskoczenie!jest to delikatny kremik,o lekkiej konsystencji, b. dobrze się wchłania- skóra pije go, nie pozostawia uczucia ściągnięcia, nadaje cerze ładny, zdrowy koloryt i przede wszystkim świetnie nawilża, nie pozostawia filmu na skórze.Własciwie nie wiem czy jest wydajny, bo byłam nim tak zachwycona,że stosowałam go kilka razy dziennie i w sumie miałam go niewiele ponad miesiąc.Jedyne co mogę mu zarzucic i za co odejmuję 1 * to cena, kosztuje około 40 zł i szczerze mówiąc jest to troszkę za dużo jak na moja kieszeń przynajmniej tymczasowo, ale jest wart tej ceny.

bdb

Naprawdę skuteczny, aczkolwiek zapachem nie jestem zachwycona. Momo to krem jest godny polecenia: doskonale się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, skóra pozostaje nawilżona przez cały dzień.

niezły

Świetnie się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, można go używać pod makijaż, ładnie pachnie, nieźle nawilża.

Naprawdę dobry

Rzeczywiscie nie nabłyszcza skóry,jak wiele kremów do skóry suchej,skóra staje sie elastyczna,nie wysycha tak szybko,znika nieprzyjemne uczucie ściągania.

zdumiewająco dobry

Mimo, że jest to krem odżywczy ma lekką, nietłustą konsystencję i bardzo szybko się wchłania. Subtelny zapach to jedna z zalet. Polecam!

super

jak na krem odzywczy dla mnie jest super bo po raz 1 spotkalam sie z tym ze taki krem ma fajna nietlusta i leciutka konsystencje a do tego bardzo ladny zapach.Naprawde przynosi ulge skorze.