APC Cosmetics, Puder w kulkach

APC Cosmetics, Puder w kulkach

Wegług producenta jest to elegancki i bardzo wygodny w użyciu puder do nakładania pędzlem. Nie osypuje się. Daje doskonały efekt matujący niedoskonałości cery. Lekko opalizuje.

0 - ROZŚWIETLAJĄCY - dzięki odpowiedniemu zestawowi kolorystycznemu koryguje i lekko rozjaśnia skórę. Jest przeznaczony do każdego rodzaju cery.

1 - NATURALNY - jest przeznaczony do cery jasnej i średniej w celu wyrównania jej koloru i nadania blasku.

2 - OPALONY - jest przeznaczony do cery ciemniejszej w celu wyrównania jej kolorytu i nadania blasku, lub do cery średniej w celu jej przyciemnienia.

3 - OLIWKOWY - jest przeznaczony do cery jasnej i średniej, nadaje skórze odcień pięknej złotej opalenizny. Nie zawiera różu.

4 - BRĄZUJĄCY - nadaje się do cery ciemnej lub mocno opalonej. Przyciemnia lub podkreśla opaleniznę.

Skład: Talc, Calcium Sulfate, Calcium Carbonate, Lanolin Alkohol, Lanolin Acid, Isopropyl, Lanolate, Potassium Alginate, PEG-20 Gryceryl, Ricinoleate+PEG-40 Ricinoleamide, Fragrance/Parfum, (Metyl/Propyl/Butyl) Parabens, Sodium Dehydroacetate/Phenoxyethanol, BHT, Degydroacetic Acid.

Może zawierać: C.I.77891, C.I.77019, C.I.77491, 2,9, C.I.77163, C.I.77007, C.I.77510, C.I.77288, C.I.77289, C.I.15850:1, C.I.19140:1, C.I.15850:2, C.I.420090:2, C.I.75470, C.I.77742, C.I.45380:3, C.I.45380:3, C.I.45410:2, C.I.73360, NYLON-12.18g. (05.08.2009)

Cena: 24 zł / 18 g

przyzwoity produkt !

Używam zestawu w kolorze opalonym i jestem z adowolona, choć następnym razem kupię chyba zestaw brązujący, bo mam ciemną cerę :-) Jest to całkiem przyzwoity produkt, ładnie rozswietla i fajnie pachnie. Za tą cene naprawdę warto, choc porównania ze słynnymi meteorytami niestety nie mam, a APC wypada na pewno lepiej niz kuleczki Avonu.

moje ulubione kuleczki

Jestem ich fanką, mam lub miałam wszelkie możliwe ich zestawy, teraz kupuję jednokolorowe :)
Zapach jest delikatny, praktycznie niewyczuwalny. Kulki aplikuje się bardzo łatwo, gdyż nie są zbyt twarde zaś poszczególne kolory mieszają się ze sobą bez żadnych problemów. Moim zdecydowanym faworytem jest zestaw rozświetlający nr0. Jedna warstwa przepięknie podkreśla cerę, dodajac jej delikatnego i subtelnego połysku. Efekt wieczorowy uzyskuję bez trudu nakładając dwie bądź trzy warstwy. Puder 'nosi' się lekko, jest niewyczuwalny na twarzy, nie zatyka porów i nie podrażnia. Jego dodatkowym pludem jest trwałość :) wytrzymuje na mojej skórze do 8 godzin, co jest rekordem jesli chodzi o tę grupę pudrów.
Polecam go gorąco.

nie

Ladnie sie prezentuja w opakowaniu, ale mają swoje minusy i to w przewadze. Jedynym wlasciwie plusem są delikatne drobinki - nic poza tym.
Po nałożeniu na Dream Matte Mouse i 5 godzinach bez poprawek nie zadły pierwszego egzaminu.
Są strasznie "cięzkie"..mysle caly czas o mleczku do demakijazu,kiedy zwykle takie mysli pojawiają się pod koniec dnia.
Na lekkim podkladzie rozswietlenie utrzymuje sie max 3-4h. Na cięzszych poddkładach rozswietlenie tonie w pudrze. Drobinki w błyskawicznym tempie znikają z twarzy.
Po 8h na uczelni,wczesniej potraktowane fixatorem i bez poprawek w ciagu dnia - efekt zerowy.
Dziwnie pachną w pudełeczku i na twarzy..szczerze mówiąc przeszkadza mi ten zapach, jest "nieswiezy".
Kuleczki wydają się być "wilgotne", nie wiem za jaką sprawą.. w dotyku jak mokry ale juz twardy "gips"?
Rozswietlenie było by idealne, gdyby nie ta towarzysząca mu gruba warstwa matowego "talku". Nie da się wzmocnic efektu rozswietlenia na "wieczór", poniewaz puder tworzy plamy. Nie jest to puder transparentny, a tego oczekiwałam. Dziwny jest sam skład kosmetyku opisany na opakowaniu - moze cos zawierac ale nie musi.

może jednak na codzień

owszem rozświetla ale tak jakoś blado i chłodno. Niestety nie jestem posiadaczką różowej cery dlateggo używam go raczej na jakieś wieczorne wyjścia niż do codziennego rozświetlenia. Wolałabym więcej kuleczek w ciepłym kolorze. sam puder daje fajny delikatny efekt- nie ma mowy o wyglądzie bombki choinkowej. długo się otrzymuje i wcale nie powiększa rozszerzonych porów- jak inne rozświetlacze. Mocne 3 z plusem. Moze inny kolor mi sie bardziej spodoba to edytuje ocenę.

17.12.2005
Z czystym sumieniem dodaję dwie gwiazdki! wyjęłam z pudełeczka kulki zielone i fioletowe i teraz używam ich na codzień. Jestem bardzo zadowolona, kuleczki dają naprqwdę zachwycający efekt. A teraz mogę kupić ułożony przez siebie zestaw kilku kolorów za tę samą cenę. Poprostu KWC :)

2 kolory-2 oceny

Posiadam dwa odcienie - rozświetlający i oliwkowy.
Kuleczki rozświetlajace są super, używam do podkreślenia wybranych parti twarzy np. kości policzkowych. Puder nie ściera się , nie znika, dodaje uroku przez cały dzień. Trudno mi teraz wyobrazić sobie, żebym przestała go używać....czegoś byłoby mi brak w moim delikatnym makijażyku :)
Odnośnie koloru oliwkowego, jest dla mnie niestety za ciemny (no ale mam jasną karnację) ! może nadaje się jako puder brązujący , ale takiego nie potrzebowałam :( Użyłam parę razy jako różu.... nie podoba mi się kolor , więc obiektywnie nie mogę powiedzieć jak zachowuje się na twarzy przez wiele godzin, bo jak zobaczyłam jak wygladam cała nim upudrowana to natychmiast zymłam twarz :)

Uprzedzam ,że pudełeczko ma za małą średnicę i włożenie tam pędzla do pudru We-ma jest niemożliwe. Jeżeli chodzi o puder rozświetlający stosuję go używając pędzla do różu i ten się tam mieści :)