Stiefel, Oilatum Soft, Krem do skóry wrażliwej i suchej dla dzieci i niemowląt

Stiefel, Oilatum Soft, Krem do skóry wrażliwej i suchej dla dzieci i niemowląt

Krem nawilża skórę i jednocześnie pomaga w odtworzeniu naturalnego płaszcza lipidowego, który chroni skórę przed nadmiernym wysuszeniem. Łagodzi podrażnienia, zmniejsza uczucie swędzenia. Sprawia, że skóra staje się miękka i delikatna. Zalecany jest do skóry suchej, wrażliwej, nadmiernie łuszczącej się. Nie zawiera substancji zapachowych. Testowany dermatologicznie. Może być stosowany przez osoby uczulone na lanolinę. Posiada pozytywną opinę Instytutu Matki i Dziecka. Dla dorosłych o wrażliwej skórze i dla dzieci bez ograniczenia wieku.

świętny nawilżający plasterek

Dzięki niemu pozbyłam się suchych skórek na twarzy. Taki był powód kupna tego kremu. Nie mogłam stosować podkładu, ponieważ podkreślał on wysuszenie. Teraz moja skóra jest gładziutka, nawilżona i taka "wypoczęta". Nie czuję swędzenia, pieczenia, napięcia. Grubszą warstwę stosuję na noc, w dzień smaruję się cieniutko. Nie nadaje się na lato, bo ma taki tłustszy film. Bardzo polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca

przydatny

używam go do ciała, gdy zwykłe balsamy nie radzą sobie z suchą skórą i czasem po depijacji

+wydajność
+stosunkowo niska cena jak na krem apteczny
+świetnie nawilża i natłuszcza
+kilka użyć i skóra jak nowa ;)

-zapach - wiem, że jest przeznaczony także dla niemowląt, ale ten zapach mnie dobija...

Używam tego produktu od:kilka lat z przerwami

Mój ulubiony.

Ja co prawda niewiem jak ten krem sprawdza się u dzieci i niemowląt ale jezeli chodzi o mnie to jestem z niego bardzo zadowolona juz od ponad 2 lat :) nie używam go jedynie latem bo jak na upały to on jest za ciężki. Ale latem w celu nawilżenia i zmiękczenia skóry polecam go na noc :)
Krem ma ta zaletę że absolutnie nie uczula,koi,uspakaja cerę,no i przede wszystkim nawilża:) Nie mam mu nic do zarzucenia,napewno polecam go jako krem dla młodych osób które nie potrzebują jeszcze specjalistycznych kremów a mają wrażliwą cerę-w moim domu uzywam go ja i mój brat ktory nie lubi zbytnich wynalazków w pielegnacji ale ten kremik bardzo przypadł mu do gustu :D
Kremik jest dość wydajny jeżeli smaruje sie nim tylko twarz,bo w przypadku całego ciała to już więcej go potrzeba :)(to jest kolejny plus że można nim smarowac wrażliwe miejsca na ciele) Kiedy zaczynałam go kupować kosztował niecałe 14 zł. ostatnio zaplaciłam ok.20zl.więc cena rośnie,ale nie zraża mnie to jak narazie do zaprzestania kupna tego kremu,bo jest napewno bardzo porządny i jeszcze na długo będzie stale gościł w mojej łazience :)

Używam tego produktu od:Długo

rewelacyjny!

Poleciła nam go pediatra naszej córeczki, gdy u małej pojawiły się na nóżkach grudki nieznanego pochodzenia. Ostatnio sama po niego sięgam, bo miewam suchą skórę na łokciach oraz wysypkę. Jest rewelacyjny. Wystarczy kilka dni i problemy skórne znikają.
Skóra staje sie miękka, miła w dotyku. Niestety - krem nie należy do najtańszych ale warto go mieć, choćby na wszelki wypadek.

Leczniczy

Używam tego kremu,gdy moje dziecko ma zbyt wysuszoną skórę.Natłuszcza,ale jest dosyć lekki,ładnie się wchłania.Regeneruje skórę,zmiękcza,nawilża.Zastrzeżenia mam co najwyżej do pojemności,jest dosyć malutki,przez to średnio wydajny.Ale i tak go jeszcze nie raz kupię.

Używam tego produktu od:dawna

Jest genialny!!!

Bardzo dobry. Wydajny, dobrze się rozsmarowuje, nie powoduje alergii. Moje dziecko ma wrażliwą cerę, i ten krem jest idealny. Pozostawia uczucie gładkiej skóry, dobrze nawilża.

Dzieckiem już nie jestem ale ostatnio mój dermatolog przepisał mi żeby dobrze nawilżyć moją wrażliwą i przesuszoną skórę. No i można powiedzieć że naprawdę się sprawdza :) A do zapachu już się przyzwyczaiłam, bo napoczątku jakoś wydawał mi się jakiś troche dziwny...

Używam tego produktu od:

skuteczny kremik

Stosowalam go po urodzeniu corki, gdyz mialam bardzo sucha skore. Spisal sie. Smarowalam tez nim buzke mojemu malenstwu i byl idealnym kremem dla delikatnej, mlodej skorki.

Używam tego produktu od:3 lat

wzorowy emolient

Zaznaczę od razu, że dzieckiem nie jestem (ja tylko tak wyglądam :D), jednak ze względu na wrażliwość skóry zdecydowałam się na zakup tego wyjątkowo pozytywnie ocenianego emolientu. I rzeczywiście, nie zawiodłam się. Konsystencja wydaje się z początku dosyć "twarda", jednak podobne wrażenie mija z momentem nałożenia specyfiku na skórę, bowiem rozprowadza się on i wchłania znakomicie. Co dziwne, i co cieszy, nie zauważyłam większego błyszczenia się (!), ale może to być spowodowane tym, że nakładałam mniej, niż moja skóra potrzebowała ;). Reasumując - niezbędnik mojej apteczki, ale łącznie z kilkoma innymi emolientami, bowiem - choć świetny - nie jest moim zdaniem w swojej kategorii najlepszy.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

polecam dla dzieci

Ten kremik rzeczywiście nawilża i uelastycznia skórę malucha, radzi sobie i w przypadku buzi i całego ciałka. Neutralny, prawie niewyczuwalny zapach, delikatna, ale "konkretna" konsystencja wzbudzają zaufanie. Czuć w nim jedynie zdrowie i naturalne składniki. Bez obaw stosuję go mojej dwuletniej córeczce zarówno latem np. po kąpieli w baseniku i zimą przed spacerami i w wysuszonych ogrzewaniem pomieszczeniach.Zawsze się sprawdza i nigdy nie uczulił. Tubka klasyczna, zniekształacająca się tradycyjnie, co biorę za plus, bo również bez zbędnej chemii w opakowaniu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

Przyjemny

Moje dziecko jest alergikiem i niestety, co i rusz, wyskakuje mu coś na buźce. Dzięki temu kremikowi zmiany nie są takie szorstkie; krem wyraźnie zmiękcza i nawilża skórę. Jest bardzo wydajny i bezzapachowy, szybciutko się wchłania. Jest w bardzo poręcznej stojącej tubie, co zajmuje mniej miejsca na półce i nie trzeba wkładać paluchów do całego kremu.

dobry

Krem kupiłam w ciemno, kierując się marką Oilatum. Mydło i szampon to u mnie stałe zakupy. I nie zawiodłam się. Krem jest bardzo delikatny. Atopowej skórze dziecka nie tylko nie robi krzywdy, ale też zmiękcza ją i nawilża. Jest bardzo wydajny. Prawie niewyczuwalnie pachnie. Ładnie się wchłania, choć nie wiem czy będzie to zaletą w okresie zimowym (producent poleca go jako ochronę przed wiatrem i mrozem, ale nie miałam jeszcze okazji spróbować). Ma jednak poważnego konkurenta w postaci kremu specjalnego Emolium, który daje o wiele lepszy efekt nawilżenia.