Under Twenty, Anti Acne!, Puder antybakteryjny (stara wersja)

Under Twenty, Anti Acne!, Puder antybakteryjny (stara wersja)

Puder do cery problemowej, z trądzikiem i rozszerzonymi porami. Nawilża, tuszuje przebarwienia, ma przyjemny zapach i jest łatwy w użyciu.

dobry i zły

Faktyczni spełnia obietnice producenta: Bardzo ładnie kryje, uednolica skórę, nie zatyka porów, nawilża. Jednak podkład powinien też matowić(tak to sie pisze? ;)) skóre, a po nalozeniu tego podkladu jest wrecz PRZEWILŻONA. No a później łątwo się ściera- jest średnio trwały.
I któryś z poprzednich recenzentów zastanawiał się czy jest antybakteryjny. Otóż tak, wg mnie jest. Jednak drugiego nie kupie, bo odkryłam lepszy podkład :>

Ilość zużytych opakowań: na razie pierwsze w uzyciu

ok

Ten puder jest w miarę ok, ale ja szukam czegoś lepszego:P Podoba mi się jego konsystencja (dobrze się rozprowadza)i to, ze nie wysusza skóry:) Kolorek też jest w porządku- ani nie za jasny, ani nie za ciemny:P Nie tuszuje co prawda wszystkich 'niedociągnięć' cery, kryje średnio, ale i tak jest lepszy od innych, po których moja twarz staje się sucha a naskórek złuszcza się...

Średni

Jedyny plus produktu to fakt, że łądnie maskuje przebarwienia i nie zatyka porów. Nie mogę jednak stwierdzić, czy rzeczywiście jest antybakteryjny, bo nawet w trakcie używania nie zauważyłem jakichś zmian odnośnie ilości zakórników i pryszczy.
Nie matuje! Wystarczy niecała godzina by twarz wyglądała jak przetarta mokrą szmatką.
Przy kontakcie nawet z małą ilością wody (np. kropelka deszczu!) tworzy na twarzy plamy.

Jestem b. zadowolona

u mnie natomiast ten podklad/puder-jak kto woli sprawdzil sie znakomicie. Bardzo ladnie matuje- twarz sie po nim nie swieci,przebarwienia staja sie mniej widoczne, a co najwazniejsze nie zablokowuje porow i skora moze oddychac dlatego tez nie pojawiaja sie kolejne pryszcze, a malo tego znikaja z mojej twarzy :)

okropny

Jest to ciut lżejsza wersja starego pudru w kremie "poniżej 20". Jednak tak samo fatalna jak starsza siostra. Maże się, robi plamy, zacieki. Nie kryje, nie matuje, nie nawilża. Twarz po jego użyciu świeci się jak porcelana.