Floslek, Ideal Skin Anti Acne, Antybakteryjny korektor

Floslek, Ideal Skin Anti Acne, Antybakteryjny korektor

Polecany do skóry tłustej i trądzikowej, do punktowego stosowania na wykwity, zaskórniki, pryszcze. Dzięki kompleksowi silnie działających substancji antybakteryjnych, działa szybko usuwając niedoskonałości skóry. Daje się równomiernie rozprowadzić. Produkowany jest w trzech odcieniach. Regularnie stosowany delikatnie przysusza skórę w miejscach występowania wykwitów, przyśpieszając gojenie się stanów zapalnych i zmniejszając skłonność do powstawania nowych. Nie zatyka porów.

nawet nawet

wcześniej używałam korektora z artdeco nie miał sobie równych krycie bardzo dobre ale niestety troszkę zapychał ponieważ postanowiłam profesjonalnie zadbać o buzie i wszystko co na niej wyskakuje odstawiłam art deco i kupiłam korektor dla cery trądzikowej musiałam zamówić 2 odcienie 01 i 02 bo nie byłam pewna który będzie do mnie pasował, teraz jak jest zima pasuje 01 ale może w lato jak buzia sie troszke opali bede używała 02, korektor nie jest drogi , wygodny w użyciu (lepszy sztyft niz takie nakładanie paluchem), maskuje chociaż po kilku godzinach trzeba go ponownie nałożyć na wypryski, narazie nie powoduje żadnego wysypu a używam od ok. 3 tygodni codziennie

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Dobry, tani, skuteczny i przyjemny w użyciu.

Jak w tytule, produkt naprawdę porządny i dobry jakościowo.

Kolor jasny świetnie współgrał z moją bladą cerą, ale jak się trochę opaliłam, to też się nie odznaczał. Świetna konsystencja i krycie, zapach OK. Cena niska, dostępność na dozie.

Ja bardzo polecam i dobrze go wspominam, na pewno wrócę do niego, jak powykańczam inne, co teraz mam na składzie.

Jedyny mały minusik to wydajność, szybko się skończył. Inne korektory, mniej przeze mnie lubiane, jakoś nie chcą sie skończyć, a ten poszedł w trymiga. Miałam też podkład z tej serii i tam kolor nie był tak jasny i udany, jak w tym korektorze, ale też bardzo szybko się zużył, zatem wydajność tej serii z flos-leku chyba ogólnie jest niska. Ale myślę, że za taką cenę i jakość, jest do przyjęcia.

Używam tego produktu od: jakiś rok temu

długa znajomość

Heh z tym kosmetykiem znam się już dobre pare lat:)
Nie mam ogromnych problemów z trądzikiem, ale jak już się coś pojawia to on spisuje się idealnie.
Dobry do cery tłustej, tzn ja mam mieszaną z tendencją do przetłuszczania w strefie T. I właśnie tam najczęściej coś niechcianego się pokazuje.
-Kryje dobrze
-Nie waży się na moich tłustych partiach twarzy
- długo się utrzymije
-delikatnie wysusza wyprysk
-fajna konsystencja
-dobrze się rozprowadza
-jako bledziuch mam kolor najjaśniejszy który idealnie stapa się z moją skórą
- zapach do zniesienia
- cena też dobra
- wydajny

Jedyne co mu moge zarzucić to opakowanie które z jednej strony mi się podoba, bardzo poręczne, ale nietrwałe w każdym zatyczka pękała, no i od pewnego momentu zużycia korektor się nie wkręca.;)

Używam tego produktu od: chyba jakies 7 lat z przerwami:)

Miłe wspomnienie

Z tym korektorem znam się od niepamiętnych czasów.
Kiedy byłam jeszcze młodsza i często na mojej twarzy zdarzały się niemiłe niespodzianki zakupiłam ten korektor. Byłam z niego bardzo zadowolona. Nie był drogi, dobrze krył, miał faktycznie działanie antybakteryjne i pryszcze lepiej się po nim goiły. Ponad to był jednym z niewielu korektorów, które autentycznie pasowały do mojej cery, ładnie się z nią zlewał. Wydajność oceniam też dobrze, bo kiedy moja cera już się uspokoiła jedno opakowanie starczało mi na kilka miesięcy.

Nasza znajomość trwała około 4 - 5 lat. Niestety, ostatnio stał się nieosiągalny w moich okolicach, podobno wycofali go z produkcji, bo zmieniają opakowanie ( już od 2 miesięcy :/ ). Byłam więc brutalnie zmuszona zakupić inny korektor i zrobiłam to.

Nie wiem, czy kupię go więcej, ponieważ jest problem z dostępnością. Za to też odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: 4 - 5 lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Świetny do poprawek

+ Dobrze maskuje
+ Dosyć długo się utrzymuje
+ Nie podkreśla suchych skórek
+ Jasny odcień jest super :)
+ Łatwa precyzyjna aplikacja
+ Poręczne opakowanie
+ Niedrogi

- Raczej mało wydajny

Świetny korektor!

Korektor genialny... Świetne krycie, wyrównuje sie z moją skórą. Używam odcienia o numerze 2 i jest jakby robiony pod moja karnacje. Nie widać że W OGÓLE robiłam makijaż. Zakrywa drobne jak i te większe niedoskonałości. Zauważyłam też że jak stosuję go na niedoskonałości, znikają one dużo szybciej. Idealny do wszystkich sytuacji.
Jedynym MINUSEM jest to, ze szybko schodzi z twarzy. Muszę robic drobne poprawki już po około 3 godzinach. Jest to męczące. Poza tym, produkt świetny, przypadł mi do gustu i na pewno będę do niego wracać :)

Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

Bardzo fajny korektor

Poszukiwałam korektora antybakteryjnego, który sprawdziłby się przy mojej tłustej i skłonnej do trądziku cerze. I tak trafiłam na korektor z Flos Leku. Lubię go przede wszystkim za to, że jeśli wyskoczy mi na twarzy jakaś niespodzianka, to o wiele szybciej znika jeśli potraktuję ją tym korektorem. Dobrze kryje i jest trwały. Moja poprzedniczka napisała, że nie radzi sobie z workami pod oczami. Kochane, pamiętajcie, że to jest korektor ANTYBAKTERYJNY, czyli na niedoskonałości. Jeśli będziecie go stosować pod oczy to może wam przesuszyć delikatną skórę, jaka jest pod oczami. Do tego są specjalne korektory.
Ten, jako antybakteryjny gorąco polecam.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Przyzwoity

+ dobrze kryje niewielkie pryszcze i pajączki
+ cena
+ jest w sztyfcie, więc łatwo się go nakłada

- nie daje rady z workami pod oczami
- dostępność

Używam tego produktu od: 5 miesięcy?

genialny

Miłam bardzo tłustą i trądzikową cerę. Stosowałam różne korektory, ale ten bije wszystkie!!! MA działanie antybakteryjne. Od kiedy go stosuję stan mojej cery poprawił się. Trzyma się cały dzień, dobrze kryje (np. blizny), nawet jak w ciągu dnia zbierzemy sebum bibułką to ładnie się trzyma:) Testowałam w róznych sytuacjach - zima, lato - 35stopni, sporty - dobrze kryje, może drobne poprawki po kilku godzinach spływu kajakiem:-) POLECAM!!!

Używam tego produktu od: ponad rok

Nie jest źle

Kupiłam ten korektor, aby zamaskował moje pryszcze.
Posiadam najjaśniejszy odcień.
Dobre krycie, chociaż nie wtapia się ładnie w cerę.
Nie zauważyłam specjalnego działania antybakteryjnego, ale sprawował się lepiej pod tym względem, niż inne antybakteryjne korektory używane przeze mnie.
Bardzo wydajny - służył mi chyba z pół roku.

Używam tego produktu od: ok. 6 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

Ideał

+ dostępny bardzo jasny odcień
+ leczy niedoskonałości
+ bardzo dobrze maskuje na cały dzień
+ niska cena
+ można nim zamaskować tez niewielkie cienie pod oczami

Dla mnie idealny. To był mój pierwszy korektor, choć próbowałam tez innych, kiedy tego nie mogłam nigdzie znaleźć.

Używam tego produktu od: ok. 4 lat
Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam, ale z 6 napewno

Naprawdę pomaga

Korektor dobrze kryje i zwalcza niedoskonałości, ma ładny pudrowy, słodkawy zapach.Jestdostępny chyba w każdej aptece i tani :-). Dosępny jest w 3 odcieniach. Ja mam najjaśniejszy. Jedyną wadą tego produktu jest mała ilość odcieni, choć jest ich i tak więcej niż w produktach np.essence gdzie sątylko 1-2 odcienie.Używam tego produktu od: 3 mscIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Używam tego produktu od: 3 msc