Oriflame, Colour, T-Balance Pressed Powder (Normalizujący puder prasowany)

Oriflame, Colour, T-Balance Pressed Powder (Normalizujący puder prasowany)

Lekki, beztłuszczowy puder zapewnia matowy wygląd i wyrównuje koloryt cery. Zawiera składniki regulujące ilość sebum, dzięki czemu zapobiega jego nadmiernemu wytwarzaniu i błyszczeniu skóry. Do cery mieszanej i normalnej.Dostępny w dwóch odcieniach,w puderniczce z lusterkiem.

Mój mały skarb :D

Używam go od kilku tygodni i jestem coraz bardziej z niego zadowolona. Wcześniej używałam głównie pudrów pyłkowych bo łatwiej było mi dobrać odpowiedni odcień do mojej jasnej cery a tu okazało się że to małe cudeńko idealnie wpasowało się do mojego kolorku :D Kiedy go kupiłam byłam przerażona!!! Myślałam że jest stanowczo za ciemny (kupiłam jaśniejszą wersję) Przez kilka dni leżał na półce bo bałam się że zrobię sobie efekt maski no i odważyłam się na weekend go użyć. I od tego dnia nie rozstaję się z nim ani na jeden dzień!! Pięknie dopasował się do mojej buzi, skóra wygląda niesamowicie gładko!! Jest pięknie matowa i satynowa :D efekt jest kiedy używa się dołączony puszek, pędzlem już nie jest tak fajnie. jest mały ale bardzo wydajny. Cena do jakości jak najbardziej OK!!! Szczerze polecam!!

Używam tego produktu od:dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

sprawdził się

Puderek ten bardzo mi spasował. Na razie jest najlepszy z dotychczas przeze mnie używanych. Jest beztłuszczowy, więc można go polecić osobom z tłustą lub mieszaną cerą. Ja mam odcień Light/Medium, na mojej skórze jest niewidoczny, szybko się w nią wtapia. Cera wygląda na jedwabiście gładką. Ma bardzo poręczne opkaowanie z lusterkiem i gąbeczką. Zapach też ok. Gdyby tylko dłużej matował byłby KWC

Używam tego produktu od:1 m-ca

chyba nie do pobicia

Bardzo dobry produkt. Jak na małą ilość jest bardzo wydajny - przy częstym stosowaniu.

Miałam wersje Light/Medium - przy nakładaniu jest nieznacznie jaśniejszy, ale już chwilę później dopasowuje się do kolorku twarzy. Zmatowił moją buźkę na kilka dobrych godzin głównie w strefie T (do której jest przeznaczony właśnie) z czego jestem bardzo zadowolona, bo jak do tej pory nie znalałam produktu tego typu zeby był tak skuteczny i działał tak długo jak ten!!! POLECAM!!!

Wcześniej miałam do czynienia z Maybelline matującym i bez porównania ten z Oriflameu jest o niebo lepszy!

Używam tego produktu od: kilku mies

Pozytywne zaskoczenie

Jestem mile zaskoczona! Generalnie nie przepadam za kosmetykami Oriflame i Avonowymi. Ale jakoś ostatnio musiałam szybko się przypudrować i babcia pożyczyła mi TO CUDO.
Pierwsze wrażenie - ładne opakowanie, z lusterkiem, higieniczne.
Drugie wrażenie - jeszcze lepsze! Matuje rewelacyjnie, na długi czas, jest idealnym uzupełnieniem makijażu i świetny do poprawek w ciągu dnia, bo daje delikatny kolor. W końcu "pożyczyłam" go od babci "na wieczne oddanie" :)
Teraz jest w mojej torebce. Oriflame mnie mile zaskoczył!
Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: Świąt Wielkanocnych 2007 :D
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i narazie nie zamierzam na tym poprzestać :D

za ciemny!

No właśnie, to główna wada tego pudru - wybór odcieni wprost tragiczny, to co Oriflame nazywa "light/medium" jest dla mnie o kilka odcieni za ciemne. Próbowałam różnych technik aplikacji, ale zawsze miałam na twarzy ciemne smugi albo placki.

Puder owszem, matuje, ale czy nałożę go puszkiem czy pędzlem, mam koszmarne uczucie maski na twarzy - jakby skóra mi się pod tym pudrem dusiła.
Jest strasznie ciężki, ma tendencje do podkreślania suchych skórek i porów skóry.

Zapach to dla mnie sprawa drugorzędna, nie przeszkadza mi.
Opakowanie poręczne i trwałe, to chyba jedyny plus całego kosmetyku.Używam tego produktu od: wytrzymałam dwa tygodnie, potem puder powędrował do mojej beżowolicej mamy, która go sobie chwali... a właściwie chwaliła, bo puder skończyła w ekspresowym tempie
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Dobry

Sprawdza się nawet, kiedy tańczę przez pół nocy - dobrze matuje i nie spływa. Jest bardzo drobno zmielony, dzięki czemu wygląda naturalnie, rozprowadza się równomiernie, nie tworzy plam. Wydajny - używam go od miesiąca i nie ma nawet zauważalnego wgłębienia. Opakowanie niestety po dwóch tygodniach noszenia w torebce nie wytrzymało i teraz odpada mi wieczko z lusterkiem. Gąbeczka jest niesamowicie milutka w dotyku:). I na dodatek puder ładnie pachnie. Ideałem go jeszcze nie nazwę - zużyję cały i wtedy ewentualnie zmienię ocenę.

Używam tego produktu od:miesiąca

REWELACYJNY - mój KWC

Tak ten puder jest moim osobistym KWC, ale nie każdemu musi służyć... Dla mnie jest rewelacyjny ! Przede wszystkim ma ładny kolor ( oceniam ten jaśniejszy) - bardzo dobrze stapia się ze skórą i nie zmienia odcienia na skórze. Pudełeczko nie jest złe i posiada gąbeczke i lusterko. A to duży plus. Opakowanie jest wytrzymałe, może spokojnie gnieść się w kosmetyczce i nic mu nie grozi;) Ale największy PLUS to działanie pudru - matuje na baaardzo długo i nie wysusza skóry. Mam właśnie cerę mieszaną i u mnie sprawdza się świetnie. Matuje nawet na 8 godzin i bez poprawek wygląda dobrze. Tak więc do pracy niezastąpiony ! Jak dotąd nie znalazłam lepszego więc oriflame ma u mnie najwyższą notę wśród pudrów prasowanych. Nadal jednak poszukuję więc może kiedyś jeszcze jakiś puder zagości u mnie na tak długo jak ten ...

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwą na rimmel
Ilość zużytych opakowań: 5 lub 6 ;)

Jestem pod wrażeniem

Jestem pod wielkim wrażeniem - firma tak przecietna jak Oriflame mogła wyprodukowac tak dobry produkt... prosze , proszę...:-)
Puder dobrze kryje, matuje, świetnie stapia sie ze skórą. Byłam w szoku zobaczywszy jego ziemisty odcień, ale dopasowuje się do karnacji idealnie. Drobniutki, a przez to niewidoczny na twarzy. Dołaczona gąbeczka bardzo ładnie rozprowadza puder. Opakowanie bez rewelacji, ale estetycznie nie odraża. Jedynie trochę trudno się je otwiera, ale wystarczy troche wprawy ia jakos tam jest.
Pojemnośc niezbyt wielka, ale zobaczymy jak to bedzie z wydajnoscią - na ile starczy opakowanie...
Myśle ze warto go wypróbować...

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Wieeelkie zdziwienie

Zajrzałam ostatnio do kategorii pudrów prasowanych i zobaczyłam, że oto jakiś puder przeskoczył mój ulubiony LCP Shiseido i kupę innych "wysokopółkowców". Pomyślałam sobie, że to nowe cudo, w dodatku za nieporównywalnie niższą cenę trzeba koniecznie wypróbować, bo po co przepłacać. Nabyłam więc ten puderek od znajomej konsultantki i przystąpiłam do testowania. I to co przeżyłam można nazwać jedynie wielkim zdziwieniem.
Naprawdę nie wiem jakim cudem ten puder można oceniać tak wysoko.
Mam mieszaną cerę - a więc taką, do jakiej przeznaczony jest ten puder, a moje wrażenia po jego używaniu są naprawdę nieprzyjemne. Po pierwsze, przez godzinę po aplikacji skóra jest niemile ściągnięta, po drugie puder po prostu widać na buzi, podobnie jak pory, których wogóle nie maskuje (jeśli nie uwidacznia), po trzecie daje jakiś taki tępy, smutny mat, który zresztą nie trwa długo, bo z zegarkiem w ręku, u mnie trzyma się dwie i pół godziny, po czym wymaga poprawki. Poprawkę można wykonać tylko chusteczką albo absorbentką, bo przy nałożeniu drugiej warstwy daje efekt maski i widoczne w lustrze ściągnięcie skóry przy ruszaniu buzią. Co ciekawe LCP Shiseido, który ma rozświetlać matuje mnie na dłużej niż ten puderek. Dodatkowo kosmetyk ma drażniący zapach (ale to akurat kwestia gustu), a ten jaśniejszy odcień dla jasnej cery jest za ciemny. Podsumowując - żałuję zakupu i tyle dobrze, że cena nie jest zbyt wysoka. Używam tego produktu od:tygodnia i raczej nie będę uzywać dłużej.
Aha i musze jeszcze nadmienić, że gąbeczka dodana do opakowania to jakaś pomyłka, a jeszcze większą pomyłką jest to, że nie jest oddzielona od pudru. To naprawdę niewybaczalne, zwłaszcza, że to puder dla osób z cerą miejscami tłustą, a więc taką, która gąbęczkę szybko zatłuści, a przy okazji puder.

na lato

Na początaku oceniłam ten kosmetyk dość wysoko (latem jest ekstra pięknie wygładza , doskonale odbija promienie słoneczne i w pełnym słońcy wyglada sie idealnie gładko i mozna go porawiac do woli bez efektu maski), bo była nim zachwycona, ale przyszła zima i brak słońca a ten puder w taki oświetleniu zachowuje sie zupełnie inaczej, nie wiem czego to wina moze niskich temperatur i wilgoci powietrza i braku słońca.
ale szybko ciemnieje na twarzy i robia sie smieszne ciemne plamy a ja mam bardzo jasna cere. No cóz odstawiam go do lata
Wydaje mi sie ze puder transparentny czy taki co sie dopasowyje do kolory skóry to nie moze byc żadna rewelka
Używam tego produktu od:miesiąc

Lubię

+Dobrze matuje
Lekko kryje
Nie tworzy maski
Ma naturalny kolor
Wygodnie opakowanie
Jest raczej kremowy, nie suchy jak większość pudrów matujących. Dla mnie to kolejny plus. Pierwsze opakowanie upuściłam i się pokruszył, ale większe części dało się posklejać ;)
Zapach, neutralny. Na pierwsze wąchnięcie stwierdziłam że śmierdzi, teraz już się przyzwyczaiłam i zapach nawet lubię.
Ładne i estetyczne opakowanie.

Najlepszy puder prasowany jaki miałam i na zmianę się nie zanosi :)
edit: Jednak jest za ciemny. Szybko po nim znowu się świecę, bez bibułek efekt matu jest chwilowy. Odejmuję jedną gwiazdkę.
Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: początek drugiego

Cudo :)

Najlepszy puder!!!
Według mnie ma same zalety:
- wygodne opakowanie (z lusterkiem)
- trwały puszek
- ładnie pachnie
- wyrównuje koloryt cery
- matuje
- nie widać, że mam na buzi puder
- nie wysusza

Mam go zawsze w torebce. Będę mu wierna :)

Używam tego produktu od: kilku mieś.
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze