Nivea, Beaute, Stay Real

Nivea, Beaute, Stay Real

Podkład typu long-lasting, dopasowujący się do koloru cery. Rozjaśnia niedoskonałości. Wstrząsa się go przed użyciem, jest we flakonie z korkiem (do korka przymocowana jest szpatułka, którą nabiera się puder). Na razie niedostępny w Polsce.

Jest ekstra!

Jak dla mnie bardzo dobry podkład. Spełnia wszytkie swoje wymagania.
Nie złuszcza się, nie świeci, ma dosklonalą konsystencję, dzięki czemu dobrze się rozprowadza na twarzy.
jest bardzo wydajny.
Szkoda, że nie ma go w polsce (jeszcze)
ale napewno jeszcze raz go kupię :) ideał.

Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie zużyłam

doskonaly

dla mnie jest rewelacyjny i kolor dobrany swietnie.Super wyglada na buzce,bez maski, ladnie stapia sie ze skora:).Jesli ktos liczy na krycie to on nie jest od tego.Matuje tez nie na dlugo,ale mnie to nie przeszkadza,bo naprawde efekt jest super i na pewno kupie go nie raz.

kolejny dobry produkt Niv

Mało uzywam podkładów, ale czasem trzeba :) Ten jest bardzo ok - nie widać go na twarzy, nie tworzy maski, na pewno nie jest kryjący, stapia się ze skórą. Do wyrównania kolorytu, nadania wrażenia wypoczętej, ładnej cery - polecam