Too Faced, Lip Injection

Too Faced, Lip Injection

Dzięki specjalnie opracowanym substancjom czynnym nadaje on ustom pełny wygląd i zwiększa ich objętość do 20%. Efekt jego działania utrzymuje się do 4 godzin. Zawiera on opatentowaną formułę na bazie witaminy B i ekstraktu z chińskiej ostrej papryki, która rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza krążenie krwi, powodując tym samym efekt wypełnienia oraz zwiększenia objętości ust. Można go stosować samodzielnie zamiast błyszczyka lub jako podkład pod pomadkę.

neutralny :)

Kiedys kupilam z ciekawosci. Blyszczyk bardzo piecze, szczypie, dla mnie bylo to nieprzyjemne doznanie. Szczerze mowiac nie zauwazylam jakiegos specjalnego powiekszenia ust :)

Używam tego produktu od: kiedys

Nie na codzień...

Zacznę od minusów- jeśli wyjedzie się za kontur ust, potrafi nieźle zaczerwienić skórę. Nie jest też super wydajny- jest dostępny w małych opakowaniach, wybór kolorów jest średni. Smak i zapach ma nieciekawy, cena zbyt wysoka (ale można kupić taniej w sieci)...

Więc co jest w nim tak niezwykłego, że zasługuje na 4 gwiazdki? Ano to, że rzeczywiście POWIĘKSZA! I to naprawdę zauważalnie, efekt trwa ok. 2 godzin. Używam go tylko na "wielkie wyjścia", bo na codzień jest mało komfortowy- ale myślę, że jeśli komuś by mocno zależało, to by się do niego przyzwyczaił :)

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Dwa

Super :o)

Pięknie powiększa usta. Oczywiście pierwsze 15 minutek piecze ale ja to czytam jako dobrą monetę :o). Idzie się przyzwyczaić. Pięknie powiększa usta. W gamie kolorów same jasne odcienie ale to akurat dobrze, bo podrażnione usta robią się bardziej czerwone, więc w połączeniu z delikatnym połyskiem daje niesamowity efekt! Wiem, sprawdzone wiele razy. Choć mam normalne usta wszyscy się zawsze zachwycają jakie są piękne :o). Wada...nie używam go przy rozpuszczonych włosach, jeśli wiem że będą furgajac na wietrze lub w tańcu gdyż kosmyki włosów roznoszą kosmetyk po twarzy i tworzą się opuchnięte pręgi.

Używam tego produktu od: pięciu lat
Ilość zużytych opakowań: siedem

Powiększa!

Błyszczyk naprawde powiększa usta! Owszem troche szczypie,ale efekt powiększenia jest! Nie sądziłam,że to kiedykolwiek napisze o jakimkolwiek błyszczyku powiększającym. A ten powiększa autentycznie.za każdym razem jak się nim umaluję po ok 5 minutach z niedowierzeniem wpatruję się w lustro, nadal trudno mi uwierzyć,że coś nieinwazyjnego działa. Trwały nie jest za specjalnie, u mnie wytrzymał ok 1,5 godz z piciem.

Używam tego produktu od:pół roku

Straszny

To chyba najgorszy błyszczyk jaki można kupić za takie pieniądze :/ Chociaż bardzo bym chciała nie widzę w nim żadnych plusów. Przejdę od razu do minusów:
- nie powiększa ust (efekt szczypania odczułam tylko po pierwszym użyciu, nic mi się nie zaczerwieniło ani nie nabrzmiało :)
- nie jest trwały, maksymalny czas utrzymywania się na ustach to 30 minut,
- bardzo gęsty, przez co szczoteczka po wielokrotnym wkładaniu jej do opakowania wygląda jak miotła,więc nałożenie błyszczyka równomiernie na usta graniczy z cudem,
- cena - powinien kosztować nie więcej niż 10 zł (chociaż za taka cenę można znaleźć lepsze.
Radzę omijać z daleka.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

+ / -

Zużyłam jedno opakowanie tego kosmetyku. Wnioski:

Zalety:
- działa - usta są delikatnie nabrzmiałe, ale jeśli ktoś liczy na efekt ala Angelina J. to niech zapomni.
- ładnie i dość długo błyszczy - wygląda na ustach jak tafla lodu, efekt utrzymuje się ok 1,5 h. Jednak nie dla wszystkich będzie to wyglądać bardzo naturalnie, osobiści lubię taki efekt.

Wady:
- szczypie - i to dosyć mocno. Pieczenie utrzymuje się ok 3 min.
- podrażnia - usta stają się zaczerwienione. Najgorsze, że jeśli wyjedzie się za ich granice, w dodatku nierówno... wtedy te miejsca staną się także czrwone, co ciężko zakryć nawet podkładem (sprawdzałam).
- klei się !
- mała wydajmość - przy codziennym użyciu 1 raz wystarczy max na 2 tygodnie. Jest bardzo gęsty i ciężko nałożyć małą ilość, poza tym wtedy zupełnie brak efektu lekkiego powiększenia.
- cena w porównianiu do ilości/wydajności za wysoka.

Jeśli ktoś ma kompleks małych ust, to warto spróbować (reszcie raczej odradzam). Trochę pocierpi i uszczupli portfel, ale efekt przynajmniej minimalnego powiększenia powinien być.
Ogólnie jest to niezły kosmetyk (szczgólnie dla masochistów ;) ) !

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Nic specjalnego

Miałam dawno temu. Plusem napewno była trwałość. Długo trzymał się ust.
Mrowienie było za silne, nieprzyjemne, obwód ust robił się podrażniony i czerwonawy. Powiększenie? Nie wierzę w takie rzeczy :) Był b.drogi- pamiętam, że płaciłam za niego ponad 90zł w Sephorze (a było to DAWNO temu) a pojemność jest niemalże znikoma :| Do tego niewielki wybór kolorów (ja miałam taki metaliczno-perłowy brudny róż).

Jest dużo błyszczyków tańszych, lepszych i optycznie powiększających usta bez szczypania i czerwonych obwódek...

Używam tego produktu od: używałam parę lat temu

Nie wiem co o nim myslec.

kupilam w zestawie z wypelniaczem zmarszczek i lash injection w zestawie na allegro za 50zł. jednak ten blyszczyk.. ma straszny zapach, taki bardzo plastikowy. po nalozeniu usta są az czerwone. przyznam ze bardzo powieksza usta jednak dookola warg skóra tez sie czerwieni co wyglada nieciekawie. dlugo utrzymuje sie na ustach jednak gdy dostanie sie do buzi.. boli! moja usta po nim dretwieją. drugi raz juz go nie kupie.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

bubel

Ten kosmetyk to bubel. Będąc w sephorze Pani poleciła mi ten błyszczyk jakoże będzie mi pasował kolor różowy gdyż jestem brunetką i dodatkowo powiększy mi usta. Po nałożeniu tego czegoś strasznie pieką wargi skóa wokół jest czerwona, próbowałam ukryć to korektorem ale na nic. Po za tym nie zauważyłam zeby super powiększał. Wydałam 90 zl bez sensu. nie polecam.

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1 nie całe

Dla mnie najlepszy

Mam lekka obsesje na punkcie pelnych ust :P Przetestowalam juz duza ilosc wiekszosc blyszczykow powiekszajacych, i a razie Lip Injection jest moim #1. Lip Venom czy Lip Fusion sie do niego nie umywaja. Ok, piecze, pachnie tak sobie, ale DZIALA. Mam naturalnie pelne usta, a po nim robia sie naprawde duze i czerwone! Jedynym mankamentem jest to, ze jak naloze za duzo lub nieostroznie, to okolica wokol ust rowniez sie czerwieni i lekko puchnie. Nie nakladam go wiec pospiesznie :)

Używam tego produktu od: ufff dluzszego czasu

powiększa usta, ale

Używam go na specjalne okazje, powiększa usta i bardzo podoba mi się ten efekt, ale uważam, że ma bardzo nieładny chemiczny zapach. Po prostu wstrętny, ale na szczęście po jakimś czasie neutralizuje się. Wyszłam z założenia, że dla ładnych dużych ust warto się poświęcić i przeczekać ten negatywny punkt programu, czyli zapach oraz mrowienie. Mam wrażliwe usta i właściwie nie powinnam używać takich kosmetyków tylko bepanthenu, ale co tam, liczy się efekt.
Błyszczyk działa na usta przez 4-5 godzin i wspaniale je uwydatnia. Jeżeli w tym czasie coś zjemy, to już raczej nie. Ale wypicie łyka wody z butelki nie psuje efektu.
Jeżeli o mnie chodzi, poprawianie makeupu tym błyszczykiem nie wchodzi w grę, ponieważ jest ostry i nie chcę bombardować nim ust tak często. Mam na to sposób- do korekty używam LOreal lub innych tzw. normalnych.

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

slaby

Podobnie jak przy lip fusion - nie polecam. Efekt krotkotrwaly, po dluzszym stosowaniu usta sa permanentnie przesuszone, podraznione, bolą. Niezbyt przyjemny zapach preparatu, barwa tez nieszczegolna, usta wygladaja nienaturalnie.

Używam tego produktu od:dawno
Ilość zużytych opakowań:niespelna jedno