Soraya, Care & Control Antybakteryjna, Krem nawilżający redukujący blizny i zmiany potrądzikowe

Krem dzięki zawartości wyciągu z Siegesbiecka orientalis (Darutozyd) wspomaga cykl odnowy naskórka, poprawiając jego strukturę i przyspieszając proces regeneracji.Redukuje widoczność blizn i zmian potrądzikowych poprzez wygładzenie i poprawę kolorytu skóry, wspomaga proces gojenia istniejących zmian i stanów zapalnych. Łagodzi objawy łojotoku, poprzez regulację pracy gruczołów łojowych pozostawiając skórę matową i doskonale nawilżoną, hamuje rozwój bakterii, ograniczając powstawanie nowych wyprysków, jednocześnie nie naruszając właściwego odczynu PH. Zawiera również innowacyjny składnik Acnacidol - substancję regulująca wydzielanie sebum oraz działającą antybakteryjnie głównie na rozwój beztlenowych bakterii Propionibacterium acnes, które to mogą prowadzić do powstawania zmian zapalnych. Jednocześnie Acnacidol chroni naturalną florę bakteryjną niezbędną do prawidłowego funkcjonowania skóry.

Polecam,warto!

Kosmetyk moim zdaniem udany, podoba mi się ten cytrynowy zapach chociaż rzeczywiście jest troche chemiczny, wydaje mi się że rzeczywiście ujednolica cere i zaczerwienienia szybciej znikaja, czy zmniejsza wystepowanie krostek to sama nie wiem, moim zdaniem na pewno nie szkodzi i nie pomaga w ich występowaniu
jedyną kwestią która wzbudza we mnie ambiwalentne uczucia to nawilżanie bo z jednej strony rzeczywiście nawilża za co jestem mu wdzięczna, bo to lekarsto na moją wysuszoną cere ale z drugiej strony jest dośc tłusty i pozostawia tłustą,lepką warstwe...na szczęscie podkład od razu to niweluje
ja go lubie i niedługo na pewno kupie go drugi raz

bardzo fajny:)

Bardzo dobry kremik, dobrze nawilża i nie pozostawia tłustej powłoczki na skórze(czego nie znosze :( ). Jest lekki , nie zapycha porów. Troche zredukował plamki i pozostałości po syfkach, ale nie oczekiwałam po nim spektakularnych efektów :). Dla mnie niezastąpiony pod filtr i makijaż

p.s. ma bardzo fajne opakowanie, dzięki pompce zużywamy go do saaamego końca :)

rewalecja...ale...

Kupilam go pod kątem raczej usuwania wyprysków w czym ejst idealny..lepszy od antybiotyków...wszystko ąłdnie schodzi...rewelka....niestety nie zauwazyłam nawilania...a co gorsze- zauwazyłam wyszuszenia...no i to oto to ale:] mzoe to przez to ze stosuje go wraz z żelem z tej serii też jest milusi:]

oceniam na 4-

sklanialabym sie raczej ku 3 i pół * ale nie ma takiej mozliwosci. ogólnie krem mi sie podoba i spelnia wiekszosc obietnic. dobrze nawilza, nie zatyka mi porow, zmniejszyl ilosc wypryskow na buzi - z tego jest b zadowolona:). trudniej jest mi stwierdzic czy zredukowal zmiany potradzikowe, spektakularnych efektow nie ma, choc troche chyba wyrownal mi koloryt skory, moze lekko sciemnil. prawdopodobnie jeszcze go kupie ale wpierw chce potestowac inne kremy, w koncu najbardziej chodzilo mi o redukcje tych blizn..

yy

Niedrogi - w osiedlowym sklepki zaplacilam ok. 15 zl. Potwornie śmierdzi , jak tani srodek chemiczny. Ma ohydna konsystencje, jest taki lepki i tlusty. Bardzo dlugo sie wchlania. Opakowanie, choc higieniczne, nie zachwyca, bo nie pozwala kontrolowac, ile jeszcze krem zostalo. Ale daje trzy gwiazdki, bo rzeczywiscie nieco rozjasnil moje blizny - co prawda, dziala powoli, jednak dziala. Dosc wydajny.

ciekawy krem

Ciekawy kremrzeczywiscie zmniejsza liczbe paskudztw i lagodzi istniejace, czuc szczypanie, wiec chyba rowniez je odkaza. Ladnie sie rozprowadza i wchlania, calkiem porzadnie nawilza. Cera jest po nim gladka. Uzywam go regularnie na noc.
Zapach ,nie cierpie tak ewidentnie chemicznych zapachow. "Cif" to bardzo slusznyopis, mnie sie jeszcze kojarzy cytrynowy spray odswiezajacy do lazienki. O Gwiazdka mniej za zapach bo mysle, ze powinni go zmienic, a na pewno zlagodzic ,ale i tak krem jest godny polecenia.
Plus za opakowanie spore estetyczne i z pompka.
Po jakims czasie odejmuje gwiazdke, przy regularnym stosowaniu wysusza cere

bedzie kolejny

Zuzylam jedno opakowanie kremu (stosowalam razem z cala seria). Wroce do niego, gdy zuzyje aktualne smarowidlo.
Krem dobrze nawilza, nie wysusza, nie podraznia (jak np garnier). Lagodzi zaczerwienienia, ogranicza powstawanie nowych niespodzianek, wygladza skore; co do redukcji blizn, to nie zauwazylam spektakularnych efektow, ale ogolnie stan skory jakby sie poprawil. Zapach niciekway, ale coz zrobic...
Nie pozostawia tlustego filmu, jesli nalozy sie mniejsza ilosc. Warto wyprobowac.

NIC wielkiego

Kremik zakupiony za 15zł w drogerii.
Niczym nie zaskakuje. Mi nie zredukował czerwonych plam po tradziku, może ciut zminimalizował powstawanie niespodzianek, ale to maaało. Na opakowaniu nie napisano ze matuje i to jest zgodne z prawdą-choć wydaje sie lekki zostawia na buzi tłustawy film. Raczej nienadaje sie w ciągu dnia, w nocy tak.Zapach- zgadzam sie z poprzedniczkami- troche jak Cif, ale mozna sie przyzwyczaić, nie jest aż tak bardzo intensywny. 2 plusy kremu: łagodzi podraznienia i nawilża, ale nie spektakularnie tylko dobrze. Nie redukuje wydzielania sebum, jezeli masz skórę tłustą to taka pozostanie. Ten kremik działa tylko na problemy z trądzikiem. Mi nie podpasował, nie pomógł ani nie zaszkodził. Jest słaby...szukam dalej:)

Uwielbiam

Uzywam go dopiero od tygodnia a rezultaty juz widac. To fantastyczne patrzec rano do lustra i widziec, ze wszystkie pryszcze i blizny coraz bardziej bledna ;)
Jedynym minusem jest zapach - nie moge sie oprzec wrazeniu ze rozcieram na twarzy CIF... ale co tam - za takie rezultaty jestem w stanie pocierpiec :) Polecam

22.01.2006
Nadal uzywam i nadal uwielbiam :) Skóra jest "jasna" jak juz dawno, dawno nie była a i ilość nowych niespodzianek znacznie się zmniejszyla :)

dobry

uzywam go od jakis 2 tyg.
co do niwelowania blizn, to uzywam go zbyt krotko.
jak na krem, ktory w nazwie nie jest"matujacy"bardzo dobrze matuje i nawilza!!!
to rzadkosc wsrod kremow.
krostki sa po nim mniej czerwone.
minus:za mdly cytrynowy zapach/

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2tyg/w trackie1

po m-cu stosowania moge powiedzieć, ze rzeczywscie blizny staja sie mniej widoczne.
jest mniej krostek i zaskornikow.