Soraya, Care & Control, Ekspresowy tonik antybakteryjny

Soraya, Care & Control, Ekspresowy tonik antybakteryjny

Ekspresowy tonik antybakteryjny głęboko wnika w pory skóry, oczyszcza je z kurzu i tłuszczu zapobiega rozwojowi stanów zapalnych i łagodzi istniejące podrażnienia. Pozostawia skórę świeżą, gładką i idealnie chronioną przed bakteriami.

Tonik idealnie nadaje się do odświeżenia twarzy, plus za to że robi to dokładnie mimo braku alkoholu w składzie. Nie podrażnia mnie, co robią wszystkie inne toniki antybakteryjne których używałam. Liczba niespodzianek zmniejszona, ogólnie cera świeża i promienna ;) Bardzo dobry!

rewelacji nie ma

Duzym plusem jest to,ze tonik nie zawiera w skladzie alkoholu i dobrze oczyszcza skore. Wg mnie ma ladny zapach.Plusem jest rowniez jego cena.Jak dla mnie opakowanie jest malo praktyczne. Ogolnie uwazam,ze produkty tej firmy sa dobre,ale jakos wcale mi nie sluza ( coz za paradoks :D )

Używam tego produktu od:2 miesiecy

dla mnie bomba:)

To jedyny tonik jakiego używam od kilku miesięcy i przyznam, że nie zamierzam szukać już innego. Dlaczego? Bardzo dobrze oczyszcza skórę, chłodzi, nie wysusza i nie podrażnia (bravo dla Sorai, jednak da się wyprodukować tonik bez alkoholu), troszkę nawilża, a po dłuższym zastosowaniu wygładza, ponieważ świetnie zamyka pory i widać, że działa antybakteryjnie. U mnie - z resztą z zgodnie z zapowiedzią producenta - działa antyzaskórnikowo. Widać trawa cytrynowa mi służy. Wielki minus za zapach, który faktycznie może odstraszać, nie każdy preferuje czuć na twarzy cifa (choć i tak myślę, że producent wziął zapach pod uwagę, bo ostatnie opakowanie jakie zużyłam już tak nie śmierdziało). Duży plus za funkcjonalne opakowanie i w sumie nie wysoką cenę.

bardzo dobry

Udany kosmetyk. Swietnie oczyszcza cere, delikatnie ja matuje i co najwazniejsze nie podraznia i nie wysusza (moze dlatego, ze nie ma alkoholu).
Bardzo poreczne i pomyslowe opakowanie. Jedyna rzecz do jakiej moge sie doczepic, to zapach. Wstretny! To chyba miala byc limonka, ale z tym owocem nie ma nic wspolnego. Dobrze, ze szybko sie ulatnia.

Używam tego produktu od:

Dobry i działa

Tak naprawdę nie wiem czy to zasługa jedynie toniku, czy może odmiennych kosmetykom całkiem różnych firm, których używam do pielęgnacji twarzy, ale stan mojej cery znacznie się poprawił.
Moja skóra jest gładka, bez podrażnień i zaczerwień - myślę, że to jest właśnie zasługa toniku (a przynajmniej w dużej części). Pozostawia on skórę odświeżoną, czystą, napiętą i - co ważne - nie nadaje skórze tego lepkiego filmu, jak niektóre toniki. Za te właściwości: dwie gwiazdki.
Trzecia gwiazdka za samo opakowanie, które jest po prostu ładne i pasuje "świeżością" wizerunku do świeżości zapachu i uczucia, jakiego doznaje skóra po jego użyciu.
Ważne jest dla mnie także to, że - choć mam skórę tłustą - ten tonik jej nie wysusza jako jedyny ze wszystkich, które do tej pory miałem (zapewne dlatego, że nie zawiera alkoholu, jednak wiele toników właśnie bez alkoholu także wysuszało mi skóre co prowadziło do zintensyfikowania wydzielania sebum). Za to czwarta gwiazdka.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze opakowanie (używam go ponad miesiąc a może i kilka tygodni ponad).
Recenzja: ...

Świetny!

Kupiłam go właściwe przez przypadek. Jednak był to bardzo dobry przypadek. Tonik jest świetny. Nie zawiera alkoholu, przez co nie podrażnia mojej skóry. Świetnie nawilża i wygładza. Naprawdę oczyszcza i działa antybakteryjnie. Odkąd go używam nie miewam niespodzianek (wcześniej tez nie było ich wiele, jednak teraz nie ma ich wcale!). Ma pomysłowe opakowanie, w mocnym kolorku, świetnie prezentuje się na półce. Jest niedrogi i wydajny. Jedyne co mi w nim przeszkadza to zapach:/ Jest koszmarny, jak w całej serii, ale na szczęście szybko wietrzeje.

Ekchem...

Jako tonik dobry, oczyszcza itd. itd. Jednak po raz kolejny go po prostu nie kupię, bo na skórze straszliwie śmierdzi cytrusami, ten zapach jest po prostu obrzydliwy :-( I bardzo wyczuwalny wśród otoczenia, raczej nie odbierają go jako przyjemny ;-) :/

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Całkiem całkiem

Tonik od samego początku mi się spodobał,a to za sprawą przyjemnego zapachu trawy cytrynowej. Bardzo dobrze oczyszcza, nie zawiera alkoholu (przynajmniej ja nie zauważyłam tego składniku na opakowaniu ;)),nie podrażnia skóry.Daje mu tylko 3*,bo uważam,że nie do końca sprawdza się w roli specyfiku będącego antybakteryjnym.Nie zauważyłam jakiej poprawy kondycji mojej skóry.Ja zapłaciłam za niego 7 zł,ale widziałam,że kosztuje w innych sklepach ok.11 zł.Myślę,że cena wygórowana jak na zwykły tonik.