Soraya, Care & Control, Matujący żel do mycia twarzy Aroma Balance

Soraya, Care & Control, Matujący żel do mycia twarzy Aroma Balance

Matujący żel do mycia twarzy Aroma Balance to doskonale oczyszczający preparat, który delikatnie oczyszcza i matuje skórę, nie powodując jej przesuszenia. Receptura żelu wzbogacona o kompleks Aroma Balance doskonale oczyszcza twarz z makijażu, zanieczyszczeń, kurzu i nadmiaru tłuszczu. Działa antybakteryjnie. Aromaterapeutyczne olejki z eukaliptusa, tymianku, lawendy i cytryny pozytywnie oddziałują na zmysły i wpływają kojąco na skórę trądzikową.

nie bardzawo.

Żel ma dziwny zapach, nie podoba mi się. Jak czytamy - matujący - jednak dla mnie nic tam nie matuje. Jest wręcz jeszcze gorzej, cera jakby świeciła się jeszcze bardziej. Trudno go spłukać, a po "umyciu" nim twarzy wcale nie czuję, że jest oczyszczona. Jestem na nie.

Używam tego produktu od: 2 tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

no jakiś taki.....

Co mnie skusiło? Wzrok przyciągneło fajne opakowanie, a przekonało do zakupu ciekawy skład i aktualna cena (nabyłam go w promocji w naturze za 9,90). I cóż chyba na pewno już go nie kupię. Po pierwsze zapach- na początku był fajny ale teraz już nie mogę go znieść (kończe właśnie tubke). Jednak nie jest on jeszcze taki uciazliwy jak toniku z tej serii- to dopiero śmierdziuszek :P a to jest seria Aroma więc można sie było spodziewać jakiegoś odprezajacego zapachu. Niestety jest on raczej drażniący. a co do matowienia to działa ale na krótko. A zdarzały mi sie i takie dni że czułam nieprzyjemnie ściagnięcie skóry na buzi. Ale ok-miał byż matujacy i jest. Niestety nie potrafie wskazać zadnych innych zalet.Używam tego produktu od:5 miesięcy (niecodziennie)
Ilość zużytych opakowań:kończe pierwsze

raczej nie dla mnie.

Najbardziej w tym żelu podoba mi się zapach. Jest bardzo przyjemny i odświeżający.
Poza tym żel jest bardzo, bardzo średni.
Dobrze oczyszcza, ma przyjemną konsystencję ale niestety wysusza skórę na wiór. Nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od:

Bardzo średni.

Używam go od paru dni. Myje dosyć przyzwoicie, ma niezłą jak na żel cenę, efekt matowienia widać i owszem. Jednak to nie ten ... głównie przez zapach. Z tej samej serii mam krem, i ten również zalatuje czymś dziwnym. Dopiero po przeczytaniu, czym tak naprawdę pachnie, to coś niecoś można wyczuć, jeśli się uprzeć ...

Klasa średnia i tyle.

Używam tego produktu od:paru dni

Sredni

Zel kupiłam bo ogolnie lubie produkty Soray a potrzebowałam dobrego żelu który by matował moja skóre chociaż na większą część dnia. Jednak zawiodłam się troche. Zel jest duży, wiec wydajny, cana niska, początkowo matuje jednak na krótko, przy czym przy dłuższym używaniu wysuszył mi skóre wokól ust, z czym czesto mam problem. Jednak dobrze oczyszcza, a wysuszone miejsca smaruje kremem i jakoś to jest, ale wątpie że kupie go ponownie.

Używam tego produktu od:2 tygodni

na nie

Nie kupię go ponownie. Jest średni, nie polecam. W sumie to nic spacjalnego, ale bardzo nie podoba mi się jego konsystencja. Gdy chce sie go zmyć z twarzy robią bańki mydlane...
Czekam, aż się skończy :)

Używam tego produktu od:miesiąc

najlepszy jaki mialam

ten zelik jest w porządku. fajnie zmywa zanieczyszczenia i wogole dobrze wplywa na stan skory mieszanej. konsystencja dobra i zapach tez taki moze lekko duszacy jak dla mnie. niewiem czy matuje nie zauwazylam. ogolnie jest bardzo w porządku :) niewiem czy kupie go jeszcze tylko dlatego ze lubie probowac za kazdym razem czegos innego :) i nowego.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

niedobry

ten żel to jakiś totalny niewypał, prawie wszystko co pisze producent to kłamstwo, ponieważ wysusza, chociaż mam tłustą cerę, a to powoduje że po paru minutach widać jak z porów skóry wydobywa się sebum, zdarzyło mi się to po raz pierwszy, nawet krem matujący po tym żelu nic nie matuje. Jeszcze soraya pisze,że ów żel matuje, to chyba jestem ślepa jeśli on matuje, bo ja widzę tylko zaostrzenie w wydzielaniu sebum na mojej twarzy, zawiodłam się na sorai, nic już nie kupię z tej firmy, jednym słowem twarz wyglądała tak jakbym umyła ja mydlem, porażka

Używam tego produktu od:2 dni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie

Nareszcie się nie świecę!

Kłopotów z trądzikiem już się raczej pozbyłam, został inny, nieuleczalny kłopot- strasznie tłusta cera! Ubolewałam nad tym, że nawet po umyciu cera się błyszczy. Po zastosowaniu tego żelu jest inaczej, z czego jestem bardzo zadowolona :). Mój żel do mycia!Używam tego produktu od: tygodnia
Acha, dodam jeszcze, że nie podrażnia ani nie wysusza skóry.

EDIT: pospieszyłam się z recenzją, po miesiącu wyrzuciłam i nigdy nie chce wracać :(. Podrażnił cerę i na dłuższa metę strasznie ją wysuszył, co odbiło się na powrocie łojotoku. NIGDY WIĘCEJ! Przerzuciłam się na delikatną ziaję, to jest dopiero kosmetyk :)

Fajniutki

Wlasnie go zakupiłam i jak dla mnie efekt jest świetny..poadzil sobie z pełnym makijarzem...i o czysciuł lądnie skóre:] Pory moze lekko zweżona...
Kupilam go za namową koelżanki..która ma tłusta cere...i jej pomógł zel silnie oczyszczajacy z tej serrii...pryszcze są o wiele mniejesze...a nowych jakby wcale...tyle ze ona ma tłusta cvere..a ja raczej taka nijaka..mam pryszcze...ale skłonna do przesuczeń...wiec postawiłam na ten zel..bo wydal mi siem lagodniejszy...i uważam go za trafiony:P

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

hmhm hmhmh

Nie będę więcej czytać komentarzy ;), bo się okazuje, że kupiłam go za wiele wyższą cene niż "poniżej 10 zł" jak moja poprzedniczka :/ podzielam opinię, nie jest to żadna rewelacja, ot, coś do mycia twarzy....zero matu (ale jak zyje nie widziałm takiego efektu po żelu:) ), zapach -trzeba powąchać w sklepie, bo nie dla każdego (aczkolwiek mnie nie razi), no i pewnikiem jak pryszcze (zaskórniki, rozszerzone pory i inne milusińskie atrakcje)były- tak bedą, nie ma wątpliwości.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: paćkam pierwsze
Recenzja: ...

Dosłownie na tróję

Wszystkie preparaty do mycia twarzy Soraya są chyba typowe. Dość silnie i skutecznie myje, silnie sie pieni, nie podrażnia oczu (choć ich nie otwieram, kiedy mi się zdarza je nim umyć) jest bardzo wydajny, zapach żelu już zapomniałam - jakoś go nie czuję, chyba, że się uprę.
Piękne opakowanie i przez nie wydaje się być droższym.
A kosztuje do dziesięciu złotych: jeśli kiedyś będe miała na tyle pieniędzy, by bez zażenowania wydawać na droższe produkty, bez tego na pewno się obejdę.
Aha: wysusza troche skórę i nie zauważłam jakiegokolwiek wpływu na jej matowość.
Podobnie z wypryskami: jeśli mają się pojawić, ten żel ich nie powstrzyma.