Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco-wygładzający) (stara wersja)

Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco-wygładzający) (stara wersja)

Fluid matująco-wygładzający, ma właściwości wygładzające i matujące. Specjalna formuła Nylon 12 sprawia, że skóra jest jedwabista i doskonale matowa. System mikrogąbeczek pochłania nadmiar sebum. Witaminy E i C doskonalą kondycję skóry twarzy i zachowują jej młody wygląd.
Do wyboru są 4 kolory: naturalny 204, beżowy 207, toffee 208, tiramisu 209.

BARDZO DOBRY PODKŁAD:)

Tego podkładu używałam jakiś czas temu i myślę, że jeszcze kiedyś do niego powrócę.
Bardzo dobrze się rozprowadza i nigdy nie pozostawia smug. Jeśli chodzi o krycie to mi nie zależało na tym, ale rzeczywiście dobrze sobie z tym radzi.
Fluid jest bardzo wydajny i ma przyjemny delikatny zapach.

Plusy:
- praktyczne opakowanie
- działanie
- delikatny zapach
Minusy:
- jak dla mnie jest za "ciężki" na lato

Używam tego produktu od: Używałam 4 lata temu

wypróbowany

daję mu 4 gwiazdki, bo używałam go jako pierwszego fluidu nieustannie przez kilka lat i nawet nie próbowałam w tym czasie eksperymentować z innymi,
bardzo wydajny, bardzo ładnie pachnie, cena przystępna.
Jednak wg mnie nie jest ideałem.
Po kilku godzinach świeciłam się i czułam jak spływa, zwłaszcza latem,
zapewne dla bezproblemowych cer jest fenomenalny, ale ja z czasem zaczęłam potrzebować czegoś mocniejszego chyba :p
ogólnie polecam, byłam mu wierna, ostatnio przestałam :)

Mój ulubiony!

Długo szukałam dobrego fluidu - znalazłam! Uwielbiam go, a najbardziej chyba to, że jest tak wydajny. Choć zastanawiam się, czy wersja matująca jest dla mojej twarzy lepsza od rozświetlającej, którą użyłam raz i byłam równie zadowolona.
Poza wydajnością plusem jest to, że rzeczywiście dobrze matuje i kryje, ładnie sie rozprowadza, wygodnie aplikuje. Ja jeszcze lubię jego zapach.
Cena jest różnorodna, w zależności od drogerii - często trafiam na promocje w Rossmanie nawet za 19 zł :)!
Polecam każdemu kto nie chce wydawać dużo pieniążków na fluidy marki meybeline itp jednakże chciałoby używać dobrych podkładów - tym zadowoli się wiele osób.

Używam tego produktu od: 2 lat?
Ilość zużytych opakowań: 1 fluid starcza mi na ok 3 miesiące, jak nie więcej!

Bardzo długo szukałam odpowiedniego podkładu i to wśród tańszych marek jak i tych z wyższej półki, ale tego podkładu nie zamienię za nic w świecie. Przy tłustej cerze sprawuje się idealnie i to nawet podczas gorącego lata. Podkład zaskoczył mnie bardzo pozytywnie i teraz polecam go każdemu, bo cena jest niewysoka, a sprawuje się on znacznie lepiej niż inne, droższe podkłady tego typu. Ale polecam go tylko do cery tłustej ewentualnie mieszanej, przy suchej cerze sprawuje się trochę gorzej.

Używam tego produktu od: 2-3 lata

Świetny

Rewelacyjny. Może nie kryje wszystkiego i już po 6 godzinach znika, lecz jeśli np. mam czerwone zmiany czy coś, to ładnie wyrównuje koloryt. Wtapia się w skórę i dobrze dobranego, nawet częściowo nałożonego nie widać. Niestety, podkreśla skórki. Cena jest bardzo przystępna, szkoda tylko, że teraz pojawiła się nowa wersja i już niestety, nie jest taka dobra. Moim zdaniem jest całkowicie innym, nie dającym pożądanych efektów kosmetykiem. Jak gdzieś go jeszcze dostanę, to kupię z pięć opakowań :-)

Używam tego produktu od: ponad roku i chciałabym jeszcze móc go używać

Dla mnie świetna

Używam tego podkładu już od około 2 lat, w odcieniu 209 Tiramissu.
Jest on w idealnej konsystencji, świetne, praktyczne opakowanie z pompką, odcień dopasowywuje się do mojej karnacji, jednakże latem gdy jestem mocno opalona nie używam go, ponieważ wtedy jest dla mnie nieco za jasny :)
Jedynym minusikiem jest fakt, że nie matuje aż tak świetnie i doskonale, aczkolwiek nie mam większych problemów z cerą więc u mnie to nie jest aż takie ważne :)
Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, będę go używać jeszcze dłuugo długo. Dodam jeszcze, że kupuję go przeważnie na promocji w Rossmanie za 15-17 zł :) Starcza mi mniej więcej na 1,5 miesiąca przy codziennym malowaniu :)

Używam tego produktu od: dwoch lat
Ilość zużytych opakowań: dużo :>

Cudowny

Podkład pożyczyłam parę lat temu od mojej mamy, gdy szłam do fotografa a nie miałam akurat żadnego podkładu kupionego. Stwierdziłam, że trudno najwyżej fotograf zretuszuje mi zdjęcie :D Po nałożeniu tego fluidu byłam zadowolona i od tamtej pory jestem jemu wierna :)
Plusy:
-delikatny, nie ma uczucia maski, lepkości
- nie czuję się, że ma się "coś na twarzy,
- kolor nie ciemnieje
Minusy:
- na sylwestra skończył mi się, wszystkie sklepy już były zamknięte, a ja musiałam się jakoś pomalować, stwierdziłam, że najlepiej jak go rozetnę. Zrobiwszy to doznałam szoku, bo w środku "tubka" była pusta, nie było tam nawet śladu że kiedyś znajdował się tam fluid, dopiero po odważeniu dozownika wyskrobałam resztki. Mam wrażenie, że oszukują w pojemności.

Ilość zużytych opakowań: cztery

-Produkt świetnie się spisuje.
-Ma bardzo fajne opakowanie i aplikacja jest prosta.
-Jasny odcień, jest ciut za ciemny, ale już nie będę narzekać bo jaśniejszego w takiej cenie nie zdobedę.
- nie zatyka porów
- jednak może troche wysuszyć skóre, ale u mnie np. to zależy od dnia.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa

mój ulubiony

Kiedyś natrafiłam na niego przypadkiem,kiedy używanego przeze mnie fluidu nie było akurat w sklepie i nigdy nie pożałowałam zakupu.Nawet teraz zawsze do niego wracam,kiedy zawodzą kupione na próbę inne fluidy.Mogę śmiało powiedzieć,że bardzo się do niego przywiązałam.Fluid ma tę zaletę,że dobrze się rozprowadza i stapia się ze skórą w taki sposób,że nie tworzy efektu maski,czego strasznie nie lubię.Dość dobrze radzi sobie z maskowaniem niedoskonałości.Cera po jego użyciu wygląda naturalnie,a na tym najbardziej na co dzień mi zależy.Wypróbowałam także inne fluidy Lirene,ale "umywają się" do tego.

Używam tego produktu od: czterech lat

Świetny na chłodniejsze miesiące, bo latem spływa...

Kupiłam go jakoś przed sylwestrem zeszłego roku, do maja byłam z niego zadowolona. Nie nadaje się na lato do cer tłustych, nie nastarczałam matować skóry chusteczkami.
Ogólna ocena bardzo dobra, możliwe, że kiedyś do niego wrócę, jeśli zawiedzie mnie mój Natural Look 2w1 :)

plusy:
- lekki, łatwo się rozprowadza, najlepiej palcami
-wydajny, malowałam się niemal codziennie, a i tak w te 9 miesięcy nie zużyłam go całkiem

minusy:
-słabo kryje, większe niedoskonałości musiałam kryć korektorem pod nim

Używam tego produktu od: roku, przestałam jakoś miesiąc temu
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Uwilebiam go

uzywam kolor 209 tiramisu go od 7 lat i nigdy go nie zmienie jest swietny
plusy
-skora nie swieci sie
-swietnie kryje
-nie robi sztucznej "maski"
-nie zakleja porow
-bardzo trwaly
-bardzo wydajny starcza na ok 8 miesiecy (codziennie sie maluje)
-wygodna aplikacja (pompka)
cena adekwatna do efektu, trwalosci i wydajnosci
minusy
nie ma bynajmniej dla mnie
polecam kazdej dziewczynie

Fajny ! :)

Ogółem to już drugi fluid z lirene który mi podpasował ;) Mam odcień 203 - jasny.
Plusy :
- ładnie wygląda na twarzy,
- bardzo wydajny,
- opakowanie nie utrudnia mi uzywania go,
- stapia się z cerą i nie ciemnieje,
Minusy :
- dla mnie matowi tak pół na pół jakoś do 3 godzin czasem czterech i podkreśla suche skórki.