Joanna, Blond Decolor, Rozjaśniacz dekoloryzujący

Joanna, Blond Decolor, Rozjaśniacz dekoloryzujący

Pozwala rozjaśnić włosy naturalne oraz farbowane o 4-5 tonów. Chroni strukturę włosa. Zawiera proteiny pszeniczne, aktywne cząsteczki miodu oraz specjalny polimer Połysk Plus. Nowa, innowacyjna formuła zwiększa bezpieczeństwo stosowania przez kontrolowanie przebiegu reakcji, zachodzącej w trakcie rozjaśniania. Unikalna, specjalnie dobrana kompozycja zapachowa neutralizuje zapach rozjaśniacza w trakcie rozjaśniania.

W porządku

Rozjaśnialam nim włosy przed farbowaniem na rudo. Efekt byl taki, jak chcialam, ciemny kolor został zdjęty, włosy byly miedziane, ale nie żółte ani nie pomarańczowe. Nie zniszczyły się też zbytnio, jedynie końcówki po jakimś czasie zaczęły się rozdwajać, ale to jedyny minus. Jak dla mnie ten rozjaśniacz niczym sie nie rózni od rozjaśniacza do pasemek z Joanny [tamten rozjaśnia nawet nieco lepiej, ale własnie tylko pasemka].

bardzo dobra

Bardzo dobry rozjaśniacz.Wyszedl mi super kolor a robilam odrosty. Polecam. Kolejny dobry produkt Joanny.Napewno kupię bo cena niska a produkt spelnil moje oczekiwanie i wcale nic mi nie zdekoloryzował.Bo tego nie chcialam.
ilość zużytych opakowań:Narazie 1