Veet, Wosk na zimno w plastrach

Veet, Wosk na zimno w plastrach

Około 10 plastrów z zimnym woskiem do depilacji nóg i ciała, każdy podwójny (sklejone razem), użycie polega na rozgrzaniu w dłoniach plastra przez około pół minuty, przyłożeniu do ciała no i... zerwaniu. Do opakowania dołączone są chusteczki nasączone oliwką.

Cena: kilkanaście zł

mało wydajny

Dobry produkt,ale mało wydajny.Podobne produkty umożliwiają wielokrotne użycie podwójnego plastra(wystarczy go złożyć, ponownie rozgrzać w dłoniach i nie traci przyczepności)i tym samym 2 podwójne plastry wystarczą do wydepilowania obu nóg.W przypadku Veet trzeba zużyć zdecydowanie więcej.Paski są maleńkie(z ogromnymi "marginesami pustymi"-bez wosku).Dla mnie idealne do bikini ,bo do nóg używam innej firmy:)

Bardzo dobre

Używa się ich dość łatwo. Ból jest, ale dość mały (o dziwo dużo mniejszy niż np. po Veet Aqasystem). Nogi idealnie gładkie, a te chusteczki są świetne. w moim przypadku naprawdę złogodziły i tak minimalny ból. Jedyna wada: mała wydajność. jedno opakowanie wystarczyło mi na trochę ponad jedną nogę do kolana.

Dobre

A moim zdaniem plastry Veet są bardzo dobre - używając ich osiagam zamierzone efekty. A to, że wyrwane włoski odrastają po tygodniu czy dwóch nie jest przecież winą plastrów.

raczej nie polecam

B. mieszane uczucia: użyłam raz i raczej więcej nie spróbuję, choćby ze względu na problemy z pękającymi naczynkami. No więc zajęło mi to przyn. pół godziny, plastry zrywały nie wszystkie włosy, tylko trzeba było powtarzać zabieg, no i oczywiście wszystkiego mi się nie udało usunąć. Tam, gdzie mi się udało, skóra była dość gładka, nawet nie miałam podrażnień, ale żadne 1-2 miesiące do "odrostów" - włosy pojawiły się po ok. 1 - 1,5 tyg. A, no i goliłam oczywiście tylko nogi, w życiu bym nie użyła tego np. żeby usunąć włosy z okolicy bikini.

tylko na nogi

Do depilacji nóg - bardzo proszę, do reszty nie polecam, depilowałam przedramiona i zostały... siniaki (a że było to upalne lato, na ciekawskie pytania odpowiadałam "zupa była za słona"). Włosy usuwa skutecznie, praktycznie wszystkie, ale i tak po jakimś czasie (1-2 miesiące) odrastają. Po depilacji u mnie wystąpiło podrażnienie w postaci czerwonych kropeczek po włosach, ale wydaje mi się, że po takiej "operacji" jest to nie do uniknięcia. Po oderwaniu plastra zostają niestety resztki wosku, który można praktycznie zmyć tylko chusteczkami, które dołącza producent. Podobno można także oliwką. Teoretycznie mają one łagodzić podrażnienia, ale czy ja wiem... Na szczęście miałam okazję potraktować nogi laserem i nie muszę kupować już tych plastrów. Howgh