Isana, Creme Dusche (Kremowy żel pod prysznic - różne rodzaje) (stara wersja)

Isana, Creme Dusche (Kremowy żel pod prysznic - różne rodzaje) (stara wersja)

Kremowy żel pod prysznic zapewnia wymagającej skórze optymalną pielęgnację. Żel szczególnie łagodnie myje skórę i nadaje uczucie komfortu. Kompleks składników zapewniający łagodną pielęgnację pomaga w utrzymaniu odpowiedniej gospodarki wodnej skóry i chroni ją przed nadmiernym przesuszeniem.
Dostępny w kilku wersjach zapachowych.

Do rąk owszem...

Jak wyżej, ogromną przesadą jest nazywać ten płyn kremowym. Słabo się pieni, ot taki zwyklas do rąk. Kupiłam za tanie pieniądze, raz spróbowałam nim umyć ciało - nie pienił się, jakiś taki tępy, mnie wysuszył, trudno nim było zmyć antyperspirant spod paszki, a to dla mnie dyskwalifikacja. Do ciała nie polecam, zróbcie jak ja - zabierzcie do biura - do rąk w firmowej łazience może być, choć też wysusza.

Jak najbardziej

Mnie ten żel odpowiada, chociaż nie jest kremowy jak opisuje producent to i tak jest ok, dobrze pieni sie na siateczce, zapach mi odpowiada więc nie musze wydawać dużo kasy aby się wyszorować i ladnie pachnieć. Najbardziej odpowiada mi kokosowy i z proteinami mleka. Zapłaciłam w promocji 2,80 i wykupilam go hurtowo.

fajniusi

Oczywiście dowiedziałam się o tych żelach na Wizażu i zakupiłam za jednym zamachem 3 rodzaje, migdał, mód i kokos. Kokos jest naj choć i pozostałe są fajne. Ślicznie pachną i ładnie się rozprowadzają, dobra konsystencja i nawilżenie skóry, może rzeczywiście słabo się pienią ale mi to nie przeszkadza, a za taką cenę (2,49 bodajze) można je śmiało kupić i przetestować.

Kokonat na 4

Kupuje go, gdy jest w promocji za 2,50, tylko zapach kokosowy, bo reszta mi sie nie podoba. Zasadniczo mam tylko jedno zastrzezenie - za malo sie pieni, poza tym jest swietny. Tani jak barszcz, ladnie pachnie (nie wyczuwam zadnej chemii, wedlug mnie to ladniejszy zapach niz Fa kokosowy), zapach utrzymuje sie na skorze i daje mile ukojenie po meczacym dniu. Calkiem wydajny Gdyby inne zapachy rowniez mi sie podobaly, mysle, ze bylaby to jedyna firma zeli na mojej lazienkowej polce.

Ja mam miód&mleko. Oczywiście, są o wiele lepsze żele pod prysznic, ale na pewno nie za taką cenę. Ten dobrze się pieni, ma przyjemny zapach i jest absurdalnie tani. Polecam.
01.11.05 r. : Kupiłam też kokosowy, który pieni się o wiele słabiej, ale pachnie fantastycznie - prawdziwe kokosy :)

nie pasuje mi

Mam żel kokosowy, moje zarzuty:
- kokosowy zapach nie jest dobrze oddany, czuję chemię;
- za słabo się pieni, dopiero z gąbka tworzy delikatną pianę;
- jak dla mnie za rzadki (a już na pewno nie jest kremowy).

Na + to, że nie wysusza skóry (ale i nie nawilża) i oczywiście to, że jest tani i duży (300 ml).