Shiseido, The Makeup, Hydro-Liquid Compact Foundation

Shiseido, The Makeup, Hydro-Liquid Compact Foundation

Wodny podkład daje już przy nakładaniu uczucie świeżości i delikatności skóry. Podkład oparty jest na najnowszej technologii wiązania składników nawilżających, dzięki czemu aktywnie pielęgnuje cerę, podtrzymuje jej nawilżenie i elastyczność. Niewątpliwym atutem podkładu jest łączenie w sobie efektu kryjącego płynnego podkładu z komfortem stosowania kompaktu. Rozprowadza się łatwo i równomiernie, utrzymuje jedwabistą konsystencję i świeży wygląd przez godziny. Dzięki zaawansowanym technologiom pryzmatycznym optycznie wyrównuje koloryt cery i zapewnia jej naturalny, świetlisty wygląd. Posiada również filtr ochronny SPF15. Dostępny w siedmiu odcieniach.

Doskonały podkład :)

Podkład ten kupiam, bo zachęciły mnie Wasze opinie.. I nie rozczarowalam się!!! Świetnie się rozprowadza, buzia wygląda ślicznie i naturalnie. Do pojedyńczych wyprysków trzeba dodatkowo użyc korektora, ale wolę to niż maskę na buzi. Mam tylko nadzieję, że starcza na długo, bo cena nie jest fajna ;)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Najlepszy jaki znam...

a znam ich trochę....uwielbiam kosmetyki SHISEIDO. Na podstawia mojej znajmości kosmetyków średniopółkowych oraz górnopółkowych twierdzę, że kosmetyki shiseido najlepiej mi odpowiadają.Ten produkt mnie też nie zawodzi-jest cudowny-taki jaki potrzebuje moja cera. Kremowy, co jest jego wielkim atutem wg mnie. Nie dziki mat ale taki w sam raz-taki jaki potrzebuje mieszana cera w kierunku do suchej. Nie podkreśla zmarszczek, a nawet sprawia, że twarz wygląda tak miękko i łagodnie...uwielbiam to...kremowość, łagodność, rozświetlenie...twarz o kilka lat młodziej...gra świateł na twarzy-inne światła na kościach policzkowych-inne na nosku-a jeszcze inne na żuchwie i na czole-a podkład ten sam...cera jak po wyjściu od najlepszej kosmetyczki-jej wygląd-tzn cery- jest luksusowy ale nie wszyscy domyślają się, że to sprawia podkład...a raczej nasze wewnętrze szczęście itd.-a używając z Bazą rozświetlającą SHISEIDO- jest wart każdych pieniedzy.
Kryje w sam raz, tak żeby nie zrobić maski-produkt można nakładać warstwami, wtedy krycie jest większe a maski żadnej-bo i tak cudownie stopi się z naszą skórą wyrównując to co trzeba. Rewelacyjnie znosi upały i mrozy. W zimie używając tego podkładu czuje się jak cera jest prawidłowo ochroniona i wypielęgnowana. A jak kiedyś na powietrzu wyciągniemy lusterko i spojrzymy w nie to widzimy, że cera jest och...i ach...
Estetyka opakowania jest wg mojego gustu- równie bezkonkurencyjna.
Nie widzę go dla cer z probemami, wypryskami, przebarwieniami-ale kto wie? może się mylę-bo jest to przecież bezkonkurencyjna marka.
Nie ma co o nim więcej pisać-jest po prostu the best...i tyle. Może jeszcze dodam, że nie zapycha.
Same ochy i achy ale ja naprawdę kocham kosmetyki tej marki i nie zauważam wad ( jak je mają...).

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kilka

milosc od pierwszej chwili ;)

Kupilam go przypadkiem w kryzysie podkladowym. Wczesniej uzywalam podkladow plynnych, ze sredniej polki.

Mam mieszana cere, naczynkowa, lekko luszczaca sie na platkach nosa. Shiseido poradzil sobie z tym problemem rewelacyjnie. "Skleja" niejako skorki, nie pozostawiajac tlustego filmu, daje nadzwyczaj naturalny efekt ( moj kolor to light ivory ), utrzymuje sie na twarzy niemal caly dzien.

Po jego nalozeniu spryskuje twarz woda termalna, co daje jeszcze wiekszy efekt swiezosci. Pozniej wystarczy lekkie musniecie pudrem sypkim shiseido i w droge ;)

Używam tego produktu od 2 lat
Ilość zużytych opakowań ....8

Podklad godny naszej uwagi :)

Jestem z tego podkladu bardzo zadowolona. Dobrze sie rozprowadza, utrzymuje sie dosc dlugo. Nie wysuszyl mi takze skory. nie sypie sie przy rozprowadzaniu.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Doskonalosc !

Wreszcie znalazlam idealny podklad. Zajelo mi to jakies 10 lat.... ;)
Podklad naklada sie gabeczka, po paru dniach nauczylam sie robic to perfekcyjnie, lekkimi musnieciami. Utrzymuje sie caly dzien, nie wysusza. Kryje srednio, ale to zalezy od nakladanej ilosci. Nie wiem czy jest wydajny, bo zaczelam pierwsze opakowanie dwa tygodnie temu. Polecam.
Tak wiec uzywam go juz od prawie 2 lat i dalej obstaje przy swoim : lepszego nie znajdziecie. jest super, nie nudzi sie i caly czas sie dobrze sprawuje.

Swietny!!!!

Tak-pewnie kupie bo to jedyny podklad w kompakcie,ktorego używanie jest czysta przyjemnościa.Rozprowadza sie bardzo łatwo,nie tworzy smug(gąbecaka jest bardzo praktyczna) i uszlachetnia twarz-zreszta jak większość produktów shiseido.Mam sam wkład bez puzderka,ktorego naprawde nie trzeba kupowac-wszedzie sie miesci ,nie zabiera duzo miejsca w kosmetyczce i mozna go porostu schowac nawet w kieszen...Polecam ten produkt z czystym sumieniem-mam odcien I 40 i sprawdza sie znakomicie przy mojej jasnej cerze a jak pociągnę go jeszcze klasycznymi meteorytami Guerlaina efekt jest wspaniały.Cenię go również za świetne nawilżenie twarzy i cudowny chłodek odczuwalny przy aplikacji-świetny produkt na jesienne i zimowe dni bo mam wrażenie ze chroni bardzo dobrze buźkę przed wiatrem i chłodem-Polecam!!!:-)

Używam tego produktu od:w trakcie pierwszego
Ilość zużytych opakowań:od miesiaca

Dla mnie bomba!

Kupiłam sam wkład, żeby się przekonać, czy warto całą puderniczkę - warto!
Jest to bardzo dobry podkłąd, ożywia cerę, wygładza.
Szkoda, że ma małe krycie, ale można je stopniować warstwami, gdyż nie można nim stworzyć efektu maski.
Świetna kolorystyka (mam O20). Jestem bardzo zadowolona i będę go jeszcze wiele razy używać.
Nie daję maximum z dwóch powodów: jego wydajność w stosunku do ceny jest bardzo, bardzo mała oraz mógłby bardziej kryć.
Jednakże jest to podkład godny polecenia.

zawiodłam się :( dwa razy!

dobrze, że pani w perfumerii wykroiła mi ćwiartkę tego kompaktu z pudełka (kochana, nie? ;) ) i że nie zdążyłam kupić całego - chociaż wiele sobie po nim obiecywałam, skuszona Waszymi recenzjami. Podkład świetnie się rozprowadza, ale na mojej mieszanej cerze się nie spisał - podkreśla pory i przesuszone miejsca, mnie podrażnił (ale co mnie NIE podrażnia...?) - z daleka buzia jest pięknie rozświetlona, ale tylko w sztucznym świetle, z bliska podkład wygląda mało naturalnie, może też dlatego, że trudno mi było znaleźć idealny odcień. W sumie ok, nie zatkał mi porów, ale nie kupię go.
10/05 Tylko ja moglam zrobic cos takiego - zapomnialam, ze juz go testowalam i kupilam caly produkt. Wklad plus puderniczka kosztowaly mnie 260 zlotych, ale mowilam sobie, ze warto. Nie warto - powtorze raz jeszcze, ze widac wszystkie przesuszone miejsca na twarzy, a podklad tej klasy powinien jakos sie zachowywac na mieszanej cerze. Tym razem ominelo mnie podraznienie, ale efekt w swietle dziennym jest daleki od idealu. Na wieczor, do swiatla swiec, super, cera wydaje sie szlachetna, rozswietlona, ale nie przesiaduje przy swiecach caly dzien wiec ogolnie trója...

niestety

ach niestety, jest swietny. :-(. Az zal ;-).
Do tej pory omijalam kompakty kolem, po jednym jedynym doswiadczeniu z True Illusion Maybelline. Zywilam swiete przekonanie ze kompakty dobre sa dla cery tlustej (bo pudrowe) a jeszcze lepsze gdy sie chce uzyskac efekt plaskiej maski. Ostatnio nawet przetestowalam kilka kompaktow drogeryjnych i w pelni potwierdzily te wiare.
W przypadku Hydro-Liquid Shiseido jest inaczej. Przyznam ze kupilam go tylko ze wzgledu na kolor (I00 - very light ivory) i okazyjna cene. No i wpadlam jak przyslowiowa sliwka w kompot. poniewaz jestem malo obiektywna jesli chodzi o ocene tego podkladu i gotowam kazda wade przeksztalcic w zalete, wymienie po prostu jego cechy bez zbytniego komentowania:<ul><li> bardzo latwo, bezsmugowo sie naklada, wszystko jedno czy gabeczke przyciskamy do twarzy czy podklad nia rozsmarowujemy</li><li>daje cudowne uczucie wilgoci przy nakladaniu</li><li>nie wysusza ani nie sciaga cery, po prostu pelen komfort noszenia</li><li>gdy wilgoc sie ulotni - jest nie do ruszenia</li><li> kryje slabo, ale mozna oczywiscie nakladac wiecej warstw</li><li> daje bardzo naturalny efekt</li><li> dobrze wyrownuje koloryt cery</li><li>mimo staran (usilnych) nie udalo mi sie uzyskac efektu maski</li><li> nie matuje</li><li> nie nadaje sie na upaly, gdyz polozony na kremie z filtrem zaczyna "wedrowac", a polozony sam zaczyna bardzo nieestetycznie swiecic</li><li>moze podkreslac suche, luszczace sie skorki</li><li> dosyc dobrze maskuje pory</li><li> jesli chcemy mocniejszego krycia to bedzie na pewno niewydajny</li><li> ha, co dla mnie najdziwniejsze - gdy przystawie nos do lustra to moja twarz wyglada faktycznie jak pomalowana czyms zupelnie przecietnym, jednak wystarczy odejsc na dwa kroki od szklanej tafli i widac efekt uszlachetnienia (przysiegam, jestem ostatnia osoba ktora daje sie zasugerowac reklamie). Tak jakby ten podklad mieszal swiatlo i rozprowadzal je na nowo.</li></ul>

...a to niestety w tytule to ze wzgledu na fakt ,ze podklad ten naprawde nie ma zamiennika wsrod znanych mi kompaktow sredniopolkowych. Pierwszy kosmetyk wysokopolkowy za ktory jestem sklonna zaplacic pelna cene.
Zeby nie bylo -podklad ma wady, po pierwsze kolor I00 oczywiscie jest nie do kupienia w wielu krajach, w Niemczech tez nie :-(. po drugie - ten kolor pasuje mi teraz, gdy jestem opalona (o ile mozna w moim przypadku w ogole mowic o opaleniznie), zima bedzie za ciemny. A jasniejszego koloru nie ma :-(.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, uzywam od prawie dwoch tygodni <b>codziennie </b> - to jest pierwszy podklad w moim zyciu, ktorego uzywanie jest czysta przyjemnoscia, a nie nieprzyjemna koniecznoscia!!!!!

11.12.2004 poniewaz milosc wytrzymala probe czasu i nie znalazlam zadnego zamiennika wsrod tanszych podkladow zanabylam droga kupna puderniczke. Jest ladna, poreczna, lekka (!), ma duze lusterko i solidne zamykadelko. Ach i och! ;-)

13.04.2005 musze jednak zabrac jedna gwiazdke mimo ze nadal uwielbiam ten podklad - jest po prostu tak koszmarnie niewydajny ze gdybym uzywala go codziennie to musialabym kupowac wklad co cztery tygodnie (nie potrzebuje duzego krycia)

Klasa!!!

Uwielbiam go! Bardzo łatwo równomiernie go nałożyć, pięknie wtapia się w skórę, cudownie nawilża i wygładza. Twarz wygląda bardzo naturalnie, choć podkład tan ma właściwośco kryjące. W moim wypadku okazał się również bardzo wydajny - niewielkie zdałoby się puzdereczko służy mi już od 4 miesięcy, przy czy kosmetyk nic nie stracił na jakości. Będę mu wierna.

Super produkt!

Bardzo dobrze się rozprowadza,nawet kiedy masz mało czasu i malujesz się w pośpechu, poza tym ładnie kryje niedoskonałości i zaczerwienienia,ale najwspanialsze jest to ogromne uczucie komfortu dla skóry- przy nakładaniu czujesz wilgoć na skórze ( miły chłodek) i czujesz jak skóra ją chłonie. Trzyma się nienagannie na buzi przez cały dzień. Rozświetla cerę i nadaje jej świeży zdrowy wygląd. Nie tworzy na buzi maski. Po prostu the best!

dobry, ale

Podkład, dobry idealnie wtapia się w skórę, ładnie wyrównuje koloryt, ale w ogóle nie kryje. Równie dobre podkłady znajduję w ofercie max factor czy innych z klasy średniej. Podsumowując za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego