Rossmann, Silver Shampoo

Rossmann, Silver Shampoo

Szampon usuwa żółtawy odcień i nadaje włosom ładny, srebrny połysk. Przeznaczony do włosów blond i siwych.

wysusza włosy na wiór

Niestety, ale nie warto dla efektu robić sobie z włosów siana. Nie mam strasznie zniszczonych włosów, a po użyciu tego szamponu nie mogłam włożyć w nie grzebiienia. Wysusza masakrycznie i trzeba nałożyć kopę odżywki.

Przeżucam się na płukanki, mam nadzieję że będą mniej sratyczne dla mojego włosia:)

polecam tylko dla desperatek z jajecznicą na głowie:D

Używam tego produktu od:męczyłam rok

Dla moich wlosow ok

Jestem zadowolona z tego szamponu,w sumie dla moich wlosow to tanszy odpowiednik Regenalu Welli (skladowo sa identyczne jezeli chodzi o pierwsze 6 czolowych skladnikow)Zapach to kwestia gustu:) mnie sie podoba,konsystencja nie jest za gesta ani zbyt lejaca-akurat w sam raz naklada sie na wlosy.Nie barwi wlosow na fioletowo-fakt,wysusza ale identycznie czyni to szampon Welli niestety sodium chloride jest za to odpiwiedzialny ale po zastosowaniu od czego mamy roznego rodzaju odzywki?:)
Siegam po niego pare razy w tygodniu a wlosy myje codziennie i efekt zauwazlny jest od razu.
Uzywam szamponu na dwa sposoby,dla wybarwienia pasemek-wtedy jak mam czas na taka zabawe zeby uzyc go na konkretne pasma wlosow lub na cale wlosy,szampon w obu przypadkach zostawiam na jakies 10 minut aby mial szanse zadzialac.
Dzieki niemu uzyskuje ladny srebrno-swietlisty blond:)Uwazam,ze jest to calkiem przywoity szampon za male pieniadze:)

Używam tego produktu od:1,5 m-ca

prawdziwy szkodnik

szampon ten wysusza włosy, włosy po nim są nie do rozczesana, niby jeszcze mokre ale już czuć że się robi szopa, bez odżywki można sobie połamać i powyrywać tylko włoski co do poprawy koloru to nie zauważyłam, zero pielegnacji i ochrony, zapach nieprzyjemny, pienistość nienajgorsza, polecam omijać :)

Używam tego produktu od:kilka tyg.

hm..

nie mam porównania z innymi tego typu szamponami, ale wydaje mi sie jak za ta cene jest ok, szampon usuwa delikatnie zoltawy odcien, wloski pozosataja platynowe i nie robia sie lekko fioletowe ( jak w przypadku szamponu welli) zapach sredni, dosyc dobrze sie pieni, nie zauwazylam zeby przesuszal wlosy, bardzo wydajny jednak niemilosiernie je placze, trzeba uzywac sporej ilosci odzywki, zeby pozniej okiełznać wloski. Używam tego produktu od:roku

Pozostanę przy płukance!

No więc po pierwsze, miałam pół łazienki zasyfione po jego użyciu, więcej fioletu i srebra na ściankach wanny niż na głowie.

Mimo iż mam króciutkie włosy, dało się odczuć jak strasznie je przesusza, nie były ani wypielęgnowane, takie sieno się straszne robiło, wygładało to conajmniej śmiesznie, zużyłam go szybko, bo jest taki rzadki, że pól butelki naraz się wylewa :)

Bez dobrego balsamu - ani rusz, żeby z domu wyjść po uzyciu tego preparatu.

Daję dwie gwiazdki, bo ładny srebrny kolorek pozostawiał na moich mocno rozjaśnionych (ale nie były żółte same w sobie) włosach:)

Oprócz tego strasznego, tępego siana, to efekt mi się podobał.

Używam tego produktu od: ponad rok temu

hmmm...

Nie będe się rozpisywąć gdyż za bardzo nie przypadliśmy sobie do gustu. W miarę dobrze się pieni, nie plącze tak jak Regenal ale też nie zauważyłam jakiegoś specjalnego działania jakim miało być nadanie srebrzystych refleksów.
Cena ok.

Używam tego produktu od: nie wiem

może być

jest to mój pierwszy tego typu fioletowy szamponik,więc nie mam porównania do innych,ale wydaje mi się,że wszystkie ogólnie działają podobnie...ten jest przede wszystkim tani,średnio wydajny,pachnie tak sobie..nie trzymam go za długo na włosach,krócej niz 5 minut,więc aż tak nie wysusza ich.Efekt delikatny,lekko odświeżony blondzik i "oczyszczony" z żółtych refleksów..Ogólnie myślę,że nie ma się do czego przyczepić;)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Okropny!!!

Niemiłosiernie placze i wysusza włosy, wcale ich nie wysrebrza, właściwie to nic z nimi nie robi.
A myslałam że znalazłam cos taniego i dobrego:-(
Wogle się nie pieni, niewydajny!
Po prostu okropny! Dziwie sie ze innym odpowiada!

fajniusi

heh, odrażający fioletowy kolor ;) Zapach- nie za bardzo. Niestety trochę wysusza włosy. Ale swoje zadanie wykonuje bardzo dobrze :D U mnie, po dwóch myciach głowy, zlikwidował żółtawy kolor włosów blond (farbowanych). Teraz mają kolor troszkę wpadający w platynę. Ogólnie polecam wszystkim. Cena jest bardzo niska w porównaniu z konkurencyjnymi produktami innych firm (ok. 10 zł różnicy) a działanie takie samo.

Dziwny

Ma wściekle fioletowy odcień, bardzo słabo się pieni i ma dziwny, nieprzyjemny zapach. Nie możnago stosować codziennie, bo bardzo wysusza włosy..ALE rzeczywiście usuwa brzydki, żółty odcień z pasemek, po trzech, czterech użyciach nadaje im platynowy kolor.
Dziwny kosmetyk. Można kupić i stosować od czasu do czasu jako rodzaj odświeżacza koloru.