Profarm, Proderma, ProOil, Pichtowy antybakteryjny krem nawilżający

Profarm, Proderma, ProOil, Pichtowy antybakteryjny krem nawilżający

Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej ze skłonnościami do powstawania zaskórników, wyprysków i trądziku. Zawiera naturalny olejek pichtowy z jodły syberyjskiej. Krem bardzo dobrze się wchłania, oczyszcza i wygładza skórę, usuwa zanieczyszczenia i obumarłe komórki skóry, odblokowuje pory. Działa kojąco na drobne zaczerwienienia i skutecznie łagodzi podrażnienia. Zapobiega powstawaniu czynnych wykwitów trądzikowych oraz normalizuje wydzielanie tłuszczu.

Wyleczył mi cerę !!!!!

W sumie, to moja recenzja mogłaby składac się z trzech słów:
1) rewelacyjny
2) cudotwórca
3) skuteczny

Ale wypada napisać coś więcej. Otóż krem, śmiesznie tani i duży, bo aż 75 ml. Trudno go jednak dostać. Ja zamawiałam przez neta.

A działanie?? Nawet nie przypuszczałam, że taki niepozorny kremik zdziała cuda. Moja buźka z którą miałam problemy od lat nareszcie wyglada normalnie.
Poznikały zaskórniki, nowe pryszczyki się już nie mają odwagi pokazać. Gdyby nie wizaż, to nigdy nie trafiłabym na ten krem. Dziękuję Wam kochane, bo dzięki Wam i temu kremowi, mam znów gładką, czystą cerę :D

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Dobry i polski

To kolejny z kosmetyków na który trafiłam dzieki Wizażowi...działa antybakteryjnie, zmniejsza wypryski,lekko rozjaśnia skórę, koi i goi...nawilża dość słabo i zimą trzeba kłaść na niego coś bardziej odżywczego ale w takie upały jest w sam raz...podsumowując-niezbędnik dla tłustej cery ze skłonnością do niespodzianek zwłaszcza w sytuacjach awaryjnych.Do tego tani - około 8zł. Naprawdę polecam!

Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

Dobry, ale strasznie śmeirdzi.

Krem jest dobry, ale strasznie śmierdzi i nie moge się do tego zapachu przyzwyczaić. Nawet mąż zabronił mi się nim smarować na noc, bo mu smierdzi ;)
Ale ogólnie nie jest zły.
Trudno dostępny.

cudotwórca ! !

Kremik kupiłam przypadkiem i teraz dziękuję losowi,że tak się stało! nigdy nie mialam leszego!! Stosuję tylko na noc, ponieważ krem ten jest nawilżający a nie daje matu. Jednak używanie go tylko wieczorem także daje świetne rezultaty!! dzięki niemu moja buźka przynajmniej 25 dni w miesiącu jest czyściutka, to cud w porownaniu do tego co bylo wcześniej!!:D Kiedyś na okrąglo mialam jakieś wągierki na twarzy,teraz mam problem z glowy! (ewentualne niespodzianki wyskakują przed lub w trakcie okresu) Krem ten swietnie zapobiega wypryskom, zmniejsza powstałe zaczerwienienia,a jesli sie juz cos 'urodzi' to takze bardzo pomaga w unicestwieniu:) i utrzumuje skore gladziutką,mam nawet wrazenie ze poradzil sobie tez z moimi zaskornikami!!:) juz nie pamietam kiedy ostatnio musialam uzyc masci ichtiolowej,pasty cynkowej,a o Tribioticu calkiem zapomnialam!! Konsystencje ma lekka, wchlania sie jakies 20 minutek,jest bardzo,bardzo wydajny. Doskonale oczyszcza skore, rozjasnia i odblokowuje pory!!! Pachnie lasem,bo skoro coś jest z jodly to nie ma wyjscia,ale mi zapach nei przeszkadza,z rszta jak pomaga to jakie to ma znaczenie?! :D w 100% polecam,nawet jesli komus nie pomoze(a sa duze na to szanse) to wyrzucic 8 zloty nie taka straszna rzecz:] pozdrawiam

Ilość zużytych opakowań:polowa pirwszego

hmmm

Bardzo dobry krem w naprawdę niskiej cenie. Nie zatyka porów, w przeciwieństwie do tych wszystkich nivea-softów... Dobrze nawilża, czasem tylko trzeba potraktować nos jakimś tłuściochem. Polecam, dla mieszanej i tłustej skóry idealny. A wypróbować można- za 8zł...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: drugie

Zmieniłam zdanie. Potworny zapychacz :[ a-fe.
Potwierdzam tylko to, że jest tani.

nie dla mnie

Bardzo sie napalilam na ten kremik.Mialam nadzieje, ze w koncu uspokoi moja skore.Powiem szczerze ze przez pierwse kilka dni stosowania bylam wniabowzieta.Cera zrobila sie gladka i nic nie wyskakiwalo.Jednak nie ma tak dobrze :(.Po tygodniu krem tak bardzo wysuszyl mi skore ze musialam sie smarowac tylko tlusciochami.
Ogolnie rzecz biorac krem jest dobry.Cera robi sie gladsza, jasniejsza.Faktycznie zapodiega powstawaniu wykwitow skornych.Jednak wysusza :( :(.
Wiecej go nie kupie ale sporadycznie na jakies niespodzianki bede stosowac.

Ten krem jest naprawdę bardzo dobry. Stan mjej cery bardzo sie po nim poprawił,nie zatyka porów, nawilża i skóra po nim mi się nie przetłuszcza, tak jak to bywa w przypadku innych kremów. Doskonale nadaje się pod makijaż. Ktoś może tylko zniechęcić się zapachem,ale to kwestia przyzwyczajenia. Krem naprawde godny polecenia tym bardziej,ze jest tani. Ja zapłaciłam za niego 8,60, a tonik z tej serii kosztuje ok.11 zł.

Szkoda że nie mogę dać 10

************** tak tak i jeszcze raz TAK!!!
Dla mnie to istny CUD!!! Moja cera nigdy nie była taka piękna!!! Poprawiała się na trochę na przykład po Complete care - Olay, ale później albo się przyzwyczaiła albo krem się zepsuł:( Kolejny raz dzięki wam Drogie Wizażanki kupiłam coś EKSTRA!!!
Ten krem:
- jest najtańszym kremem jaki kupiłam:)
- cera nie świeci się, a pod podkładem sprawdza się rewelacyjnie
- zapach absolutnie mi nie przeszkadza, teraz to go nawet kocham
- świetnie się wchłania
- oczyszcza
- nawilża
Jest jak dla mnie doskonały, nie ma wad
Jak się coś zmieni napiszę, ale od dzisiaj zaczynam się modlić, żeby to nie był tylko krótkotrwały efekt!!!

łagodnie oczyszcza

W sumie mogłabym się podpisać pod słowami producenta. Krem faktycznie oczyszcza i wygładza cerę, pomaga goić się wypryskom, a do tego nawilża, koi i łagodzi nawet moją naczynkową cerę. I do tego nie zatyka porów :) Poza tym pomógł wyjść na światło dzienne jakimś dziwnym krostkom (to nie opryszczka), które wieki temu zrodziły się koło moich ust. A teraz wyszły i ich nie ma :) Co prawda jak na zimę jest trochę za lekki, ale z powodzeniem stosowałam go i na dzień i na noc, z tym, że na dzień, jeśli wychodziłam z domu, dawałam jeszcze na niego krem na naczynka, a na noc pod niego serum na noc :) Krem szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy i nie sprawia problemów przy nakładaniu podkładu. Pachnie dość intensywnie lasem, ale można się przyzwyczaić. Ogólnie rzecz biorąc nie mam do niego żadnych zastrzeżeń i z czystym sumieniem daję mu KWC

bdb

Krem bardzo ładnie oczyścił mi cerę, nie zatyka porów, faktycznie łagodzi podrażnienia, dobrze nawilża (stosuję go przy kuracji Glyco-A), stosuję go generalnie na noc, czasem też przy zbytnim przesuszeniu cery pod makijaż i jest nieźle.... to fakt, że nie matuje (ale nie jest to krem przeciez matujący) ale tez nie powoduje jakiegoś większego błyszzcenia ... Ma specyficzny zapach (taki leśny) ale można to przeżyć :-). Generalnie polecam, nawet jak się nie sprawdzi, to za te grosze nie będzie go szkoda wyrzucić :-) albo oddać innej Wizażance :-) . U mnie sie sprawdza i teraz tez przymierzam się do zakupu toniku z tej seriii :-)