Schwarzkopf Schauma, Aroma Intensywna Pielęgnacja, Szampon

Schwarzkopf Schauma, Aroma Intensywna Pielęgnacja, Szampon

Szampon z ekstraktem z jaśminu i naturalnych olejków aromatycznych. Intensywnie pielęgnuje, odbudowuje włosy, wzmacnia je do 80%. Idealny do codziennego użytku, o ph naturalnym dla skóry.

Zachęcam!

Nie byłam przekonana do szamponów Schaumy, ten kupiła moja siostra "na próbę" i tym sposobem pozostał na mojej półce.
Zapach ma ładny, jest wydajny, swietnie się pieni, a włosy doskonale sie po nim rozczesuje! Używałam go kiedy miałam włosy farbowane i teraz, kiedy są rozjaśnione.
Polecam!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

i gdzie ten zapach??

Calkiem przecietny szampon. W miare wydajny, mogklby byc troche bardziej gesty, dobrze sie pieni.
Nie wiem czy trafilam na jakis wybrakowany egzemplarz, ale zapach tego szamponu jest okropny. Taki ostry i nieciekawy. Dobrze, ze szybko wietrzeje z wlosow. Trzeba tez stosowac odzywke, bo niestety utrudnia rozczesanie wlosow.
Pomeczylam sie z nim troche i reszte zuzyla siostra - jej sie bardziej spodobal.

Szampon ten od przeciętnych wyróżnia się przede wszystkim bardzo ładnym zapachem (sam zapach na 5*) i tym, że doskonale się pieni. Do plusów zaliczam też jego wydajność.
Nie zauważyłam jednak aby moje włosy się wzmocniły czy zostały odżywione, dla mnie zapewnienia producenta to pic na wode, ale wypróbować można, choćby dla samego zapachu ;)
Nie oceniam najniżej bo szkód nie wywołał ;)

ilość zużytych opakowań: 1