Cetaphil, Gentle Skin Cleanser (Łagodna emulsja do mycia)

Cetaphil, Gentle Skin Cleanser (Łagodna emulsja do mycia)

Cetaphil emulsja - do specjalnej pielęgnacji nadwrażliwej i delikatnej skóry twarzy. Oczyszcza i odświeża skórę twarzy. To delikatna, nie dająca podrażnień emulsja, zawierająca wyłącznie niedrażniące składniki. Eliminuje konieczność użycia wody i mydła do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Skóra pozostaje czysta, świeża i bez podrażnień.
Szczególnie polecany w przypadku:
- skóry nadwrażliwej
- skóry z trądzikiem
- skóry przed i po zabiegach dermatologicznych i kosmetycznych
- skóry suchej i skłonnej do alegrii i wyprysków
- demakijażu twarzy.

kupuje kolejny i kolejny

najlepszy

polecila mi dermatolog do mycia i oczyszczania mojej wiecznie podraznionej buzi, na ktorej lubily sie pojawic pryszczyki, od tej pory pryszczy praktycznie brak, pory ladnie oczyszczone i zero podraznien :-)
nadaje sie do demakijazu, jak nawet zapomnie posmarowac sie potem kremem to buzia nie jest sciagnieta ani wysuszona. Dla mnie rewelacja i THE BEST!
polecam zaryzykowac, ja tez w ciemno kupilam nic nie wiedzac i o firmie i o produkcie, dosc drogi ale wart ceny i wydajny, na dwie osoby starcza na 2 - 3 miesiace