Rimmel, Nail Rescue, 2 Week Treatment (Odżywka do paznokci)

Rimmel, Nail Rescue, 2 Week Treatment (Odżywka do paznokci)

Profesjonalna, dwutygodniowa kuracja dla słabych, lub zniszczonych codzienną pracą paznokci.
Dzięki tej odżywce, paznokcie odzyskują blask, stają się twardsze i mocniejsze.

dla mnie cudny:)

Odżywkę tą mam dzięki wymiance.
Jest świetna! Moje pazurki od razu stały się twardsze, mniej podatne na rozdwajanie, oprócz tego przez długi czas lśnią, lakier nie żółknie na paznokciu.
Odżywkę mam od dawna a w słoiczku nie robią się glutki ani nie robi się gęsty. Dla mnie najlepszy!:):)

Używam tego produktu od: dosyć długo
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w połowie

bardzo dobry

Przeszukując półkę Rimmela wpadła mi w ręce przypadkieim ta odżywka. Kupiłam ją nie licząc na cuda. Miałam rozdwajające sie paznokcie, więc pomalowałam nią pazurki. Efekt był miłym zaskoczeniem, gdyż nadała im ładnego błysku. Po ponad 1,5 miesiąca widać działanie odżywki. Paznokcie nie rozdwjają sie i zyskały na twardości. Używam odżywki jako bazy, ale równie dobrze wygląda jako podstawowy lakier np. do frencha.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

rewelacja

W końcu mam paznokcie!!! (A nie miałam) Po dwóch miesiącach stosowania mogę się podrapać, bo mam czym! Moje pazurki są długie i mocne, już się nie rozdwajają i nie łamią :)

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1,5

miłe zakoczenie

odżywka nadaje paznokciom niesamowity blask. Nadaje sie zarówno jako podkład ale i wierzchnia warstwa. Moje paznokcie juz po kilku dniach stają sie coraz mocniejsze i uratowałam je chyba przed łamaniem:) polecam spróbować