L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair, Szampon do włosów zniszczonych

Pełna kuracja regenerująca włosy zniszczone. Przeznaczona do włosów matowych, zniszczonych, pozbawionych energii, o rozdwojonych końcówkach, trudnych do rozczesania i „przemęczonych" róznymi licznymi zabiegami.

Połączenie 2 innowacyjnych technologii:

- AHA Lipid Guard – włosy zregenerowane i odbudowane, wyraźnie mocniejsze, lśniące i jedwabiście gładkie

- Neofibryna – włosy są wyraźnie zregenerowane, odzyskują witalność witalność blask, stają się miękkie, swobodne, lśniące i sprężyste, emanują płynnością ruchu

Odbudowuje i chroni włókno włosa. Włosy odzyskują siłę, nabierają blasku i są odżywione.

Neofibryne: unikalne połączenie ceramidu Bio_Mimetic, aby intensywnie zregenerować włosy, składników nadających połysk oraz filtr UV. Pomaga zapewnić trwałą ochronę powierzchni włosa na całej jego długości.

Skład: Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Amodimethicone, Distearyl Ether, Sodium Chloride, Behenyl Alcohol, Laureth-2, PPG-5 Ceteth-20, Sodium Benzoate, Polyquaternium-6, Carbomer, Sodium Methylparaben, Salicylic Acid, Methylparaben, Trideceth-6, Cocamide MIPA, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Butylparaben, Ethylparaben, Hexyl Cinnamal, Cetrimonium Chloride, Isobutylparaben, Propylparaben, Limonene, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, CI 19140/Yellow 5, CI 15985/Yellow 6, Fragrance.

Cena: 38 zł / 250 ml

Efektywny

Szampon wraz z maską polecił mi fryzjer. Idealne do stosowania w komplecie 1-2 razy w tygodniu (częstsze stosowanie nadmiernie obciąża włosy skłonne do przetłuszczania się u nasady).

Przyjemny zapach, dobra konsystencja. Włosy są miękkie, dobrze się rozczesują, widać działanie naprawcze.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka i 1 duże (500 ml)

Bardzo dobry jednak nie dla każdego rodzaju wlosów

Kupiłam całą serię tzn szampon, odżywkę, maskę bo postanowiłan rozstać się z pasemkami robionymi rozjaśniacze i doprowadzić moje łamiące i kruszące się włosy, które były w opłakanej kondycji do lepszego stanu. Na początku używania byłam bardzo zadowolona - stan włosów nawet się poprawił ale po dłuższym okresie używania (kupiłam dwie butelki po 1500 ml) musiałam myć włosy codziennie bo strasznie zaczęły się przetłuszczać. Moje włosy są dość trudne: u nasady mają tendencję do przetłuszczania się, a na końcach są suche. Dłuższe używanie szamponu z odżywką i maski raz w tygodniu spowodowało, że nawet jak umyłam włosy to miałam wrażenie, że nie wyglądają zbyt świeżo - jakby cały czas były tłuste. Szampon jak i całą serię oceniam bardzo pozytywnie bo jednak pomogła doprowadzić moje włosy do dobrego stanu, jednak teraz stosuję ją tylko doraźnie, na przemian z innymi kosmetykami do włosów bo jednak moje włosy potrzebują czegoś lżejszego co aż tak ich nie obciąża. Szampon wart jest przetestowania jednak na początej warto wziąść mniejszą pojemność bo nie wszystkie włosy dobrze go tolerują.

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2 butelko po 1500 ml

obciąża delikatne włosy

skusiłam się na szampon- kupiłam w promocji wielgachne opakowanie 1,5 litra! całą rodziną używaliśmy- mój brat był zadowolony- ma grube i geste bezproblemowe włosy, dla mnie i dla mamy był za ciężki

byłysmy zmuszone uzywac zamiennie z innymi szamponami, świetnie się sprawdzał przy uzywaniu 2 razy w tygodniu- wtedy włosy były gładkie i lsniące, jednak przy długodystansowym uzytkowaniu maskarycznie obciążał i przyspieszał przetluszczanie skóry głowy

produkt ładnie pachnie, wydajny, dobrze sie pieni, ale dla cienkich i delikatnych włosów za ciężki- nawet jeśli włosy są mocno suche na końcach, czy zniszczone trwałą i farbowaniem jak u mojej mamy

Używam tego produktu od: przez prawie rok
Ilość zużytych opakowań: jedno 1500ml

dość dobry

Ten szampon poleciła mi moja fryzjerka. Szampon spełnił moje oczekiwania: mam włosy suche, z tendencją do rozdwajających się końców. Mam tez problem z rozczesaniem włosów, ponieważ bardzo się plączą.

Plusy:

Po użyciu szamponu (+ odżywki z tej samej serii) moje włosy stają się lzejsze, nie puszą się. Nie mam problemów z rozczesaniem. Widać, że sa dobrze nawilżone i nabłyszczone. Szampon wydajny, można kupić w dużo niższej cenie.

Nie przestałma szukac idealnego szamponu do moich włosów. Tego szamponu używam zamiennie z innymi (przetestowałam wiele), często jednak do niego wracam.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Wart swojej ceny!

Kupilam go, bo bardzo podobal mi sie jego odpowiednik do wlosow farbowanych. Mialam wlosy zniszczone po farbowaniu i chcialam dodatkowo "podleczyc" je szamponem. Oczywiscie szampon glownie ma myc i dobrze sie splukiwac - ten to robi. Swietnie pachnie. Nie zauwazylam, zeby stan wlosow jakos specjalnie sie poprawil, ale do tego celu uzywam odzywki, natomiast wlosy fajnie sie po nim ukladaja, sa w bardzo dobrym stanie. Uwazam, ze jest wart swojej ceny, na razie wrocilam do kosmetykow drogeryjnych, ale jesli znowu przyjdzie mi do glowy, farbowac sie wlasnorecznie - na pewno do niego wroce. Kupuje go na allegro, jest taniej.

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 250ml

wysusza

Niestety, tak jak niektóre z Was piszą, szampon wysusza włosy! Nie znam się na składnikach w szamponach, ale on pachnie tak cytrynowo trochę. A zauważyłam, że ogólnie owocowe szampony mi wysuszają włosy, np. szampon Fructis! Mam po nim suche włosy, a inne dziewczyny są zadowolone. Tak więc jeżeli Twoje włosy nie lubią takich owocowych składów, to ten szampon będzie też wysuszał Ci włosy. Myślę, że osoby z problemami przetłuszczających się włosów powinny być zadowolone. Ja mam po nim siano :/ oczywiście używam razem z odzywka z tej serii.

Zapach mi się nie podoba. Nakłada się i myje dobrze.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie male

stanowczo się zawiodłam

Po farbowaniu włosów, niestety, \\\\\\\'lekko\\\\\\\' je zniszczyłam... stwierdziłam, że wydam trochę więcej kasy by zainwestować w odbudowę moich włosków. Myślałam, że firma loreal to dobra firma, jednak bardzo się zawiodłam! włosy po tym szamponie, zrobiły się napuszone, suche, strasznie sie łamały! :(
wiadomo, że u każdego pewnie jest inna reakcja, ale ja stanowczo, nie polecam tego produktu... stosowałam cały zestaw, jestem rozczarowana, pieniadze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: męczyłam się z nim jakieś 5 miesiecy

Ilość zużytych opakowań: zużyłam już jedno opakowanie 750 ml

oczekiwałam więcej

Z powodu wielu pochlebnych opinii na temat tej serii oraz doświadczeń u fryzjera, gdzie ją stosowano, postanowiłam wykonać sobie dłuższą kurację m.in. tym szamponem. Zakupiłam więc szampon (1500ml) wraz z odżywką (750) i maską (500).
Moje włosy są bardzo zniszczone, wysuszone i osłabione wieloletnim rozjaśnianiem oraz prostowaniem.

Szampon sam w sobie średnio oczyszcza. Trzeba nim umyć włosy porządnie 2 razy lub zastosować jako pierwszy inny szampon. Stosuję go już 3 miesiące i wciąż całkiem dużo zdaje się pozostać.
Moje włosy są bardzo zniszczone, być może dlatego jak narazie nie widać ogromnej poprawy. Na plus jest na pewno to, że końcówki przestały się kruszyć, a włosy zaczęły nabierać długości, więc na pewno trochę się odżywiły. Jednak nie jestem w stanie stwierdzić, czy jest to zasługa samego szamponu, ponieważ nie stosuję go w pojedynkę..
Jeśli chodzi o rozczesywanie, na pewno po szamponie, nalezy stosować odżywkę, bo inaczej może być problem. Ja stosuję jeszcze dodatkowo mgięłkę z keratyną w sprayu bez spłukiwania.

Bardzo ładnie pachnie. Zapach utrzymuje się długo po umyciu :)

Żałuję jednak, że seria jest do zakupienia już praktycznie tylko w odnowionej wersji cellular, ponieważ stara wersja podobno była lepsza..

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1500ml w trakcie

nie chcę innego

Najlepszy :)

Do włosów blond i rozjaśnianych. Do Innych kolorów polecam Liss Extreme (fioletowy).

- ładnie pachnie
- włosy są miękkie i zdyscyplinowane, nie puszą się, ale nie są też "oklapnięte"
- w przypadku osób, którym włosy przetłuszczają się szybko polecam zastosowanie go do drugiego mycia - pielęgnacyjnego, do pierwszego, zmywającego brud z włosów wystarczy jakiś tańszy produkt (pantene jest całkiem niezły)
- super się pieni ( zwłaszcza przy zastosowaniu powyższego sposobu)

Świetna jest też maska z tej samej serii.

Minusów brak - może cena lekko wygórowana, jednak jest wydajniejszy od tych tańszych i dużo lepszy, więc w relacji cena-jakość jest ok.

Mieszkam w bardzo słonecznym miejscu, latem upały dochodzą do czterdziestuparu stopni a słońce grzeje jak szalone, do tego wiatr potrafi gnać prawie do 200 na godzine, więc włosy nie mają lekko, uważam że szampon zdał egzamin w warunkach extremalnych :)

A jeszcze jeden drobiazg. Jestem namiętną palaczką. Zauważyłam, że włosy po nim dużo dłużej zachowują świeży zapach, niż w przypadku innych szamponów :)

Używam tego produktu od: 6-7 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Pierwsze wrażenie nie zawsze prawdziwe

Absolut repair to produkt, do którego ustawicznie wracam aby zaraz potem go porzucić.

Mam mieszane uczucia ...

Na pierwszy rzut oka i przy krótkim stosowaniu ( jeden miesiąc, góra dwa) wydaje się naprawdę niezły. Skutecznie zmiękcza włosy, dobrze przygotowuje je do zastosowania odżywki, włosy się nie puszą, są zdyscyplinowane i wydawać by się mogło, że pewien poziom satysfakcji zostaje osiągnięty ...
Jednak zaraz potem, włosy okazują się być bardziej wysuszone niż przed Absolutem, zaczynają być nieposłuszne i nadają się w zasadzie tylko do związania.

Stosowałam w przeróżnych konfiguracjach, w komplecie z maską i odżywką, z olejami z innymi odżywkami, w tym różnymi z profesjonalnej linii L\'Oreala, Kerastase, także aptecznymi i zawsze dochodziłam do punktu, w którym moje włosy przestawały współpracować z Panem Absolutem.

Mój dylemat pewnie nigdy nie pozostanie rozstrzygnięty ...

Minus za obciążanie włosów, zwłaszcza cienkich i delikatnych.

Podsumowując niezły, ale raczej na krótki dystans :)

Ilość zużytych opakowań: ok. 10 opakowań

Mój Ci on!

Świetny szampon, podobnie jak odżywka i serum z tej serii. Sprawiły że moje włosy są super odżywione, gęste i lśniące. Raz tylko jeden próbowałam zdradzić ten szampon z innym i szybko tego pożałowałam. Wróciłam do niego pokornie i będę mu wierne po wsze czasy! :D

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zawiodlam sie na nim

ze wzgledu na to, ze maska absolut repair strasznie przypadla mi do gustu, pomyslalam ze szampon rowniez zrobi na mnie dobre wrazenie. mylilam sie. wlosy po umyciu sa bardzo ciezkie. Czasem sie czuje, jakbym ich w ogole nie umyla. W dotyku wydaje sie jakby szampon caly czas znajdowal sie na wlosach. slabo sie pieni

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 300ml