L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair, Szampon do włosów zniszczonych

Pełna kuracja regenerująca włosy zniszczone. Przeznaczona do włosów matowych, zniszczonych, pozbawionych energii, o rozdwojonych końcówkach, trudnych do rozczesania i „przemęczonych" róznymi licznymi zabiegami.

Połączenie 2 innowacyjnych technologii:

- AHA Lipid Guard – włosy zregenerowane i odbudowane, wyraźnie mocniejsze, lśniące i jedwabiście gładkie

- Neofibryna – włosy są wyraźnie zregenerowane, odzyskują witalność witalność blask, stają się miękkie, swobodne, lśniące i sprężyste, emanują płynnością ruchu

Odbudowuje i chroni włókno włosa. Włosy odzyskują siłę, nabierają blasku i są odżywione.

Neofibryne: unikalne połączenie ceramidu Bio_Mimetic, aby intensywnie zregenerować włosy, składników nadających połysk oraz filtr UV. Pomaga zapewnić trwałą ochronę powierzchni włosa na całej jego długości.

Skład: Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Amodimethicone, Distearyl Ether, Sodium Chloride, Behenyl Alcohol, Laureth-2, PPG-5 Ceteth-20, Sodium Benzoate, Polyquaternium-6, Carbomer, Sodium Methylparaben, Salicylic Acid, Methylparaben, Trideceth-6, Cocamide MIPA, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Butylparaben, Ethylparaben, Hexyl Cinnamal, Cetrimonium Chloride, Isobutylparaben, Propylparaben, Limonene, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, CI 19140/Yellow 5, CI 15985/Yellow 6, Fragrance.

Cena: 38 zł / 250 ml

polecam

najlepszy szampan jaki do tej pory miałam:) włosy mam troche przesuszone przez farbowanie i prostowanie, po absolucie sa mieciutkie, dużo łatwiej i szybciej się też prostują:) kupowałam w krakowie po 33zł więc cena jak za tą jakość też nie za wysoka(skuszę się pewnie na wielka butelka na allegro) polecam:)

bardzo fajny

Szampon ten ma piekny zapach-zakochałam się w nim od pierwszego użycia;) dla moich rozjaśnianych,codziennie suszonych i prostowanych włosów jest świetny-delikatnie myje,nie obciąża,nie przesusza.Myślę,że śmiało można go używać codziennie.Minusem jest to,że słabo się pieni...

rozczarowanie

Spodziewałam się po tym szamponie czegoś więcej niż po zwykłych supermarketowych szamponach. Nie wiem jak się sprawdza samodzielnie, bo zawsze używam po nim odżywki, ale moje włosy wyglądają identycznie po umyciu żóltym elseve. Nie jest to żaden bublel, ale też nic specjalnego. Ale przynajmniej bardzo ładnie pachnie, podobnie jak cała seria.

rewelacja

Również zachęcona opiniami dokonałam na allegro zakupu tego szamponu, teraz dokupie odżywke. Szampon jest rewelacyjny, po prostu cudo. Ja mam rozjaśniane blond włosy, coprawda podcinam regularnia ale i tak są sianowate i suche prawdobodobnie jak każde rozjaśniane włosy. Po umyciu szamponem włosy są delikatne miękkie w dotyku łatwo sie rozczesują i nie wygladają jak siano. Polecam wszystkim ten szampon bo naprawde warto.

Używam tego produktu od:2tyg
Ilość zużytych opakowań:0,5

doskonały dla zniszczonych

Przyznam, że kupiłam go pod po przeczytaniu recenzji ;) Od razu sparawiłam sobie dużą, fryzjerską butlę :D Używam go od początku wakacji. Moje włosy są farbowane, prostowane, czasem kręcone, ostatnio wystawione na działanie intensywnego słońca, chloru i mocno słonej wody. Powiem Wam, że szampon działa ;) i to dobrze działa, w połączeniu z odżywką, moje włosy są miękkie, lśniące, gładkie, nie puszą się, łatwo je rozczesać i ułożyć. Na pewno dokupię jeszcze maseczkę.

Używam tego produktu od: 06.06
Ilość zużytych opakowań: w trakcjie dużej butli

super

Ładnie rozplonuje długie włosy lekko nabłyszcza, zapach- mało intensywny, ale przyjemny, Szampon bardzo wydajny. Po dłuższym stosowaniu razem z maseczka z tej serii regeneruje zniszczone końcówki, a za to bardzo duży plus. Włosy nabrały blasku i sa jakby bardziej proste :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

moje pierwsze KWC

On uratowal mi włosy! Najlepszy szampon jaki dotychczas miałem! Lepszy niż Liss Extreme....

nadaje się tylko do włosów bardzooo zniszczonych (mama go używala, ale strasznie jej włosy przetłuszczał, bo ona ma normalne zdrowe włosy)

idealny dla tych ktorzy non stop prostuja włosy... zapewnia doskonałe nawilżenie... włosy mniej się puszą...

czasem zdaży się (jak sie włosy trochę przyzwyczają do niego), że traci swoją moc, ale odstawiam go na jakis czas i znow powracam...

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: (w trkcie dużej butli)

Rewelacyjny:)

Kupiłam ten szampon po przeczytaniu doskonałych recencji i nie żałuje:) Moje włosy wyglądały strasznie, zostały potraktowane dwa razy w ciągu jednego miesiąca rozjaśniającą farbą - fatalna pomyłka fryzjerki, do tego całe wakacje poddawane promieniom słonecznym, w efekcie czego wyglądały jak siano. Szampon kupiłam na allegro, 1500 ml bo o wiele bardziej sie opłaca. Już po pierwszym myciu nie mogłam wyjść z podziwu, zrobiły się takie mięciutkie, gładziutkie, lśniące... W miarę kolejnych myć stają się widocznie zdrowsze. Do tego lekko je podcięłam i jestem w pełni zadowolona. Żaden szampon nie spełnił tak dobrze swojego zadania, polecam z czystym sumieniem:))))

Używam tego produktu od:2 tyg.

Idealny

W cztery miesiące przeszłam z czarnych farbowanych włosów do blondu- o dziwo wygląda to dobrze i pod wzgledem koloru i włosów ogólnie, choć przesuszyły sie i zaczęły wypadać. Z tego ostatniego powowdu stosuję niezawodny jak dotąd Garnier Neril- niestety wzmacnia on jeszcze efekt suchych włosów a odzywka Farouk Infra Treatment Chi ( która jest swietna jesli chodzi o regenerację i wspomaganie prostowania) z takim stanem sobie nie radzi.Sięgnęłam więc po ten szampon i :
-jest bardzo wydajny(mega-hiper-super wręcz)
-włosy są po nim niewiarygodnie mięciutkie
-bardzo lśnią
-są o wiele gładsze
-są nawilżone ( padam na kolana przed nim)

zauważyłam , że włosy w takim stanie jak moje( cienkie i delikatne) jednak po jego użyciu nieco sie puszą. Zupełnie mi to nie przeszkadza ( prostuję lub spinam , bo taki mam fryz uwalony na głowie :| )więc szampon uwazam za idealny :)

Używam tego produktu od:dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań:narazie zużywam jedno 100 ml , szykuję już drugie większe

rozczarował mnie

Kupiłam zachęcona opiniami wielu osób, ale niestety chyba nie nadaje się do moich włosów. W sumie każdy ma inne,a więc i dziaanie wygląda inaczej. Moje włosy są bardzo zniszczone dlatego zdecydowałam się zakupić ten szampon. W końcu właśnie do takowych powinien się niby nadawac. Włosy mam bardzo zmęczone farbowaniem, niegdyś rozjasnianiem, są połamane, pusza się niesamowicie. Po zużyciu tego całego szamponu wraz z odżywką z tej samej serii byłam rozczarowana bardzo :( Włosy stały się jeszcze bardziej nie do zniesienia, nie do ułozenia, nie do ujarzmienia. To jakiś koszmar! Jestem w szoku, że zamiast poprawić stan moich włosów te produkty tak pogorszyły ich wygląd! Po umyciu nie byłam w stanie ich ułozyć, ciągle się puszyły zrobiło się jedno wielkie siano na głowie, jeszcze gorsze niż przedtem. Okazuje się że do mojich cienkich i zniszczonych wlosów kompletnie się nie nadaje:(

R*E*W*E*L*A*C*J*A

Co tu dużo pisać... Najlepszy szampon jaki miałam, zdecydowanie lepszy od regenerującego z sp welli. Strasznie wydajny, dobrze się pieni, włosy są super nawilżone, świetnie zregenerowane, dobrze się układają etc. Polecam w 150%

Używam tego produktu od miesiąca
Ilość zużytych opakowań ok 1/3 z 250ml

bardzo dobry

Zużyłam około 1l tego szamponu przez około 3-4 miesiące. Do tego stosuję odżywkę z tej samej serii. Miałam bardzo poniszczone włosy. Idealne siano po "profesjonalnej" fryzjerce. Szampon i odżywka dość dobrze poprawiły stan moich włosów. O dziwo zniknął też ciągle pojawiający się łupież. Wcześniej używałam elsevy L'oreala. Absolut Repair kupowany na allegro ma nawet dość przystępną cenę.

Używam tego produktu od:3-4miesiący
Ilość zużytych opakowań: 1 litr