Constance Carroll, Diamond Gloss Nail Polish, (Lakier do paznokci)

Constance Carroll, Diamond Gloss Nail Polish, (Lakier do paznokci)

Lakiery do paznokci w oszałamiającej gamie kolorystycznej. Dostępne są różne warianty lakieru : matowe, z połyskiem, perłowe, z brokatem.

Lakier zawiera toluen.

kiepskie, ale tanie

Miałam tych lakierów już chyba ze dwadzieścia :) Mogłam sobie na to pozwolić, bo są po prostu tanie. Plusem jest też duży wybór kolorów, mogłam się zastanawiać godzinę, a i tak najczęściej kupowałam dwa. Jakość pozostawia jednak wiele do życzenia, lakiery w większości źle się nakładają, i faktycznie zależy to od koloru. Odpryskują po paru godzinach. Szybko też się starzeją, ostatnio kupiłam dwa egzemplarze i w ciągu miesiąca jeden zaczął się rozwarstwiać. Mimo wszystko daję trzy gwiazdki, głównie za cenę - są to lakiery albo do eksperymentów, albo przeznaczone do codziennego zmywania, a mnie się po prostu nie chce tego robić, i więcej ich raczej nie kupię, bo za kilka takich można mieć jeden dobry.

Makabra

Jezus Maria! Skuszona kolorkami nabyłam kilka sztuk tego barachła liczac naiwnie, że może coś źle robię, paznokci nie odtłuszczam dokładnie, czy coś... Unikajcie tego czegoś jak ognia, chyba że chcecie zabłysnąć odpryskami na pół paznokcia już po kilku godzinach. Ta jedna gwiazdka to juz za dużo, chyba że za romantyczne nazwy kolorów.

kiepskie

1 gwiazdka za bogatą gamę kolorystyczną. Poza tym to chyba jedyny lakier, który tak szybko mi odpryskuje - czasem jeszcze tego samego dnia co malowałam. Szybko też gęstnieje w buteleczce, także nie sposób zużyć tych 12 ml. To, jak się rozprowadza, zależy głównie od odcienia.

gdyby nie ta jakość...

Te gwiazdki są oczywiście za wybór kolorów i za cenę. Jakość niestety pozostawia bardzo wiele do życzenia - ten lakier chyba faktycznie sprawdza się tylko w przypadku dziewczyn malujących paznkocie codziennie na inny kolor.

ekspresowo odpryskuje

Raz skusił mnie pewien kolor i cena tego lakieru. Niestety nabrałam się na beznadziejny lakier. Całkowita prawda o tym, że odpryskuje bardzo szybko. Poza tym gęstnieje w buteleczce też w szybkim czasie. Fatalna jakość!!!

kiepska jakość

Niezaprzeczalną zletą tych lakierów jest gama kolorystyczna. Z trwałością jest już dużo gorzej, ale nie beznadziejnie. Po takim samym czasie odpryskuje również wiele innych (dużo droższych) lakierów. Moim zdaniem za tę cenę nie należy oczekiwać super-jakości. Myślę, że jest to idealny lakier dla dziewczyn, które lubią codziennie mieć inny kolor na paznokciach.

beznadzieja

Najgorsze z lakierów jakie używałam jeśli chodzi o jakość. Odpryskują prawie od razu, już kilka godzin po nałożeniu. Kolory piękne i bardzo duży wybór różnych no ale co z tego jak są nietrwałe na paznokciu. Nie wysychają też za szybko.