Ziaja, Kozie Mleko, Krem pod oczy

Średnia ocena: 4.61/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.00/5

Lekki, bezzapachowy krem przeznaczony do pielęgnacji skóry wokół oczu.
Odżywia i uelastycznia skórę.
nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek.
Zapobiega wiotczeniu skóry.
Wygładza i spłyca drobne zmarszczki.

kremy pod oczy
rozświetlające, regenerujące, nawilżające, przeciw cieniom / opuchnięciom, wygładzające
w tubce
bezzapachowa

A ja go lubię :)

Używam go tylko na noc, bo na dzień jest dla mnie za tłusty, bardzo dobrze nawilża suchą skórę po oczami, wygładza drobne zmarszczki, nigdy mnie nie uczulił, kosztuje grosze, jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:dwóch lat

krem jak krem

Krem jak krem. Nawilża i natłuszcza skórę wokół oczu. Nie uczula. Nieźle się wchlania. Dość wydajny. Ale we właściwości przeciwzmarszczkowe nie wierzę. Jak dla mnie na 3,5 gwiazdki.

Średni

Krem jak krem. Nic nadzwyczajnego. Żadnych efektow :( Wolę juz krem do calej twarzy. Jedynie co dobre to to ze ma ladny zapach i jest tlusty. No i poza tym lubię firmę Ziaja wiec zla nie jestem za jeden kosmetyk:)

Używam tego produktu od: 3 miesiace

podrażniające rozczarowanie...

Niestety, zdecydowanie się rozczarowałam...
Krem nie spełnia obietnic producenta z opakowania. W dodatku bardzo podrażnia oczy. Chyba przez niego nabawiłam się uczuleniowego zapalenia spojówek na urlopie - koszmar!! Oczy piekły, potwornie swędziały i łzawiły. Do tego światłowstręt i pogorszenie ostrości widzenia.
Stwierdziłam, że odłożę go na mniej słoneczny czas. Nakładam go na noc. Podrażnia nadal, po nałożeniu oczy są zaczerwienione, łzawią i pieką.
Lubię Ziaję, ale to nie pierwsze rozczarowanie produktem przeznaczonym do pielęgnacji okolic oczu. Może wszystkie te produkty zawierają składnik, który wywołuje u mnie takie podrażnienia??

Strasznie uczula :mad:

Kupiłam za 5 zł,bo podobał mi się opis na opakowaniu.Stosowałam ok.3 tygodni z tygodniową przerwą.Na początku było ok.Po 3 dniach zaczął mi podrażniać oczy.Odstawiłam na ok.tydzień.Wróciłam do niego znowu,żeby sprawdzić,czy to napewno on.2 dni stosowania rano i wieczorem-było ok.Wczoraj posmarowałam na noc.Budziłam się w nocy,bo tak ropiały mi oczy :( Kiedy już całkiem się obudziłam nie mogłam ich otworzyć,tak były zaropiałe i spuchnięte :mad: A podobno kozie mleko dobre jest dla alergików :rolleyes:

Używam tego produktu od:3 tygodnie

Ogólnie nie polecam

Zakupiłam krem pod oczy pierwszy raz w zyciu. Przy wyborze kierowałam się jedynie tym iż krem mial zmniejszyć powstałe zmarszczki a niestety tego nie zrobił.
Jedyny plus tego kremu to nawilżanie ale chyba nie o to chodziło - mogłam kupić krem nawilżający a nie przeciwzmarszczkowy.
Jeśli chodzi o uczulanie to oczy zaczeły mnie delikatnie piec ale dopiero po którymś razie stosowania.

Używam tego produktu od:miesiąca

hmmmm

Dostalam pol tubki od znajomej. Jako, ze jest to krem do suchej skory to prezent ten bardzo mnie ucieszyl. Niestety, produkt ma bardzo lekko konsystencje, ktora nie poradzila sobie z moja przesuszajaca sie skora w okolicy ocznej. Bardzo sie rozczarowalam. Probowalam sie przekonac, ze moze po jakims czasie zadziala, ale sciagniecie i zmarszczki spowodowane suchoscia nabieraly gigantycznych rozmiarow. Krem odstawilam. Gdy przyjechala do mnie mama w odwiedzony, krem wyladowal w jej kosmetyczce. Mama mowila, ze jest fajny, ze jej pasuje, ja niestety nie podzielam jej zdania.

Używam tego produktu od:jesienia
Ilość zużytych opakowań:niezbyt wiele

bardzo fajny

Mnie kremik na szczęście nie uczula. Daję 5 gwaizdek ponieważ zlikwidował siateczkę zmarszczek pod oczami, które powstały po wakacjach. Wczesniej nie udało się to "active c" LRP, a cena ziaji znacznie przyjemniejsza :)

tylko nawilza

kremik w przystepnej cenie nawilza calkiem niezle jednak producent obiecuje takze uelastycznienie czego u siebie nie zaobserwowalam.zdecydowanie za delikatny jednak zaleta jest to ze wygladza skore pod oczami:)

polecam dla dziewczyn tuz po 20 pozniej trzeba uzyc czegos mocniejszego:)

Używam tego produktu od:6 miesiecy

jak za taką cenę OK

Uważam, że jak na tak niską cenę, krem jest całkiem niezły. Dość dobrze nawilża, leciutko wygładza zmarszczki (przynajmniej optycznie ;) ), lekko napina. Nie widzę różnicy w działaniu tego kremu a np. kremów pod oczy firmy Nivea.

Używam tego produktu od:

w sam raz

Trafiłam z konsystencją w sam raz na zimę gdyż kremik miło nawilża i wyraźnie natłuszcza. Nie ma zapachu, wchłania się szybko, cena super. Nie mam się do czego przyczepić. Obok kremu "100% pielęgnacjii" najlepszy z Ziai. Niestety nie działa kojąco na skórę.

Miernotka...

Oprócz ceny to w zasadzie żadnych plusów nie zauważyłam. Słabo się wchłania więc stosowałam go tylko na noc, bo na dzień to się ni e nadaje. Nawilża jak każdy inny krem, a co do wygładzania zmarszczek to według mnie jedna wielka ś...ma. Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od:2 msc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-szego