Dove, Intense Care, Odżywka regenerująca do włosów suchych i zniszczonych

Dove, Intense Care, Odżywka regenerująca do włosów suchych i zniszczonych

Odżywka regenerująca wzmacnia efekt działania szamponu, dogłębnie nawilżając każdy kosmyk. Intensywnie pielęgnuje, regeneruje i wzmacnia włosy, nawet te bardzo zniszczone. Pomaga im odzyskać zdrowie, siłę, blask i delikatność - od cebulek aż po same końce.

super!

Moje włosy, zniszczone farbowaniem (rozjaśnianiem), przesuszone, plączące się - po tej odżywce są gładkie, łatwo się rozczesują, nabierają blasku. Włosy myję codziennie i po myciu zawsze jej uzywam. Najlepsza odżywka jakiej kiedykolwiek używałam i nie zdradzę jej dla innej, no chyba że przestaną ją produkować (wolałabym nie).
I zapach bardzo mi się podoba, ale rozumiem, że komuś może nie odpowiadać, bo jest dość intensywny.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ponad 20

Zdecydowanie nie polecam

Zdecydowanie się na niej zawiodłam. Nie widać żadnej poprawy w nawilżeniu lub odżywieniu włosów po jej stosowaniu. Nawet używana razem z szamponem nie daje efektów. Ma również mało przyjemny zapach. Zdecydowanie nie polecam dla włosów b.suchych i zniszczonych.Po prostu nie ma żadnego rezultatu.

B lubie

Używam przy każdym myciu. I trzymam na głowie co najmniej 30 min zanim spłuczę. Włosy łatwo się rozczesują, faktycznie są odżywione i bardziej miękkie.
Śliczny zapach !

Używam tego produktu od: 2lata

Ubóstwiam !

Zdecydowanie mój faworyt !
+ włosy po tej odżywce są niesamowicie nawilżone, gładkie, nie puszą się, są delikatne w dotyku, sypkie
+ nie powoduje przetłuszczania włosów, a wręcz przeciwnie - sa dłużej świeze.
+ włosy slicznie pachną
+ nawet po najbardziej wysuszającym szamponie (ktorego niestety uzywalam przez 2 tygodnie ) włoski rozczesują się idealnie
+ moja czupryna wreszcie nabrała zdrowego blasku. :)
+ cena i opakowanie miłe dla oka i praktyczne.

Zdecydowanie i gorąco polecam !

Ilość zużytych opakowań: ktoreś z kolei

Świetna!

Jest to moje ostatnie odkrycie, nie pamiętam kiedy używałam tak dobrej odżywki do włosów, bo testuję różne i zwykle trafiam na niewypały. Odżywka ma dobrą konsystencję, nie spływa z włosów.
Mam dość długie włosy i problem z rozczesywaniem, a po tej odżywce rozczesywanie to pestka. Włosy są totalnie miękkie, gładkie i błyszczące. Jedyne, co bym zmieniła to opakowanie, bo ciężko wycisnąć resztki no i zapach nie należy do najbardziej udanych, ale to w gruncie rzeczy jest najmniej ważne. Polecam gorąco i na pewno do niej wrócę.

Używam tego produktu od:miesiąca

Fajnie nawilża włosy

Odżywka bardzo fajnie nawilża włosy. Włosy po użyciu są mieciutkie i lepiej się je rozczesuje jednak zachwycona nie jestem. Warto spróbować. Ma dziwny zapach, ale dość przyjemny. Odżywka na parę razy może być ;)

Używam tego produktu od://7msc temu przez 1msc

fee

Jakoś się nie przekonałam.... Nie podoba mi się... wcale włosy się lepiej nie rozczesują... są matowe, pozbawione blasku... jak by w nich życia nie było :) hehe ... po prostu nie przekonała mnie... :/

Używam tego produktu od:jakegoś miesiąca

Git!

Jako jedna z niewielu poradziła sobie z moimi cienkimi, matowymi, łamliwymi, puszącymi i falowanymi włosami. Świetnie regeneruje, nie wysusza włosów ani nie obciąża ich, włosy są nawilżone, gładkie i łatwo się rozczesują, zapobiega elektryzowaniu.

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 1 szampon i odżywka z tej serii miesięcznie

jestem zadowolona

Bardzo dobra odżywka w przystępnej cenie.włosy sie dobrze rozczerują,po wysuszeniu są miekkie i gładkie.Gładkie końcówki.Ciekawa jestem bardzo jak działa maska z tej serii.Plecam wszystkim co maja przesuczone czy zniszczone włosy,po farbowaniu również :)))

Używam tego produktu od: 2006 roku

najlepsza

odżywia, nabłyszcza ułatwia rozczesywanie włosów, a zapach .... brak słów, opakowanie również bardzo poręczne i praktyczne...
jak na razie to mój faworyt nr 1 wśród odżywek do włosów

Używam tego produktu od:1/2 roku

nie podoba mi się to...

Podobnie jak szampon z tej samej serii - nie spełniła moich oczekiwań. Jedyny plus to super zapach i fajne opakowanie. Ale z moimi włosami ta odżywka nie zrobiła nic pozytywnego. Nie nawilżyła, nie odzywiła...nic, na mojej głowie powstała jedna wielka kopa siana, której za nic w świecie nie mogłam rozczesać, włosy były pachnące i... matowe:/
Nie spodobało mi się to...szczególnie że spodziewałam się więcej...a nie tylko ładnego zapachu.

Używam tego produktu od: jakos 6 mies temu

Najlepsza

KWC:) Używam wraz z szamponem. Wlosy mi się wreszcie nie puszą, są gładkie, lśniae. Super się układają. Z drugiej strony nie zauwazyłam, zeby się przetluszczały.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego