Eva Natura, Zioła Polskie, Pielęgnacyjny tonik bezalkoholowy z ekstraktem z koniczyny łąkowej

Przeznaczony do przemywania skóry twarzy i szyi po oczyszczeniu lub dla odświeżenia. Bogate połączenie substancji naturalnych: ekstraktu z koniczyny łąkowej, soku z aloesu, D-pantenolu i ceramidów roślinnych sprawia, że tonik nawilża, wygładza, tonizuje, oczyszcza oraz przynosi uczucie komfortu i świeżości. Polecany do każdej cery, także delikatnej.

cudze chwalicie...

powiem tak:używam tego i jeszcze z celii z wyciągiem z koniczyny.w zależności który wpadnie mi w oczy bo z tym to różnie.kupuję od razu do przodu tak z 3 bo jeden wożę w samochodzie,2-gi mam w łazience a trzeci w pokoju na toaletce.coś więcej?pachnie koniczyną faktycznie co mi bardzo pasi

UWAGA!!cena zaporowa ok 5.60 za sztukę:)

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: niepoliczalna

Nie zwala z nóg

Tonik jest delikatny, nie podrażnia skóry, ale też nie robi dla niej nic cudownego - nie nawilża, nie rozświetla, nie matuje, nie oczyszcza. Ma naturalny, ziołowy zapach, jest dość wydajny. Myślę, że najbardziej nadaje się dla osób z normalną skórą, bez specjalnych problemów, które po prostu przecierają twarz tonikiem, bez żadnej głębszej ideologii ;) Mi czegoś w nim zabrakło...

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: chyba dwa

świetny!

Tonik jest taniutki - kupiłam za kilka złotych (5-6?) w jednym z hipermarketów. Dla mnie jest to produkt idealny, ładnie "doczyszcza" buzię, ma piękny zapach, jest bardzo wydajny, nie wysusza, nie podrażnia, nie zapycha. Jest bardzo delikatny, lekko nawilża, nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Skład też jest całkiem przyjemny. Mam wrażenie, że twarz jest po nim taka świeża, promienna. Jedynym minusem jest dostępność - udało mi się go dostać tylko raz, więcej go nie spotkałam.

Wianki z koniczyny

Nigdy wcześniej forma toniku do mnie nie przemawiała, nie uważałam, że jest to kosmetyk niezbędny. Pod wpływem impulsu wywołanego zachwytem nad kremem Polleny Evy, zdecydowałam się dać szansę tonikowi.

Plusy:
+ cena (ok. 7 zł)
+ dostępność (widziałam go w wielu drogeriach oferujących polskie kosmetyki i w marketach typu Tesco, Carrefour)
+ wydajność (po 2 miesiącach codziennego używania, zostało mi jeszcze trochę produktu)
+ nie pieni się
+ nie zapycha
+ nie wysusza
+ nie podrażnia
+ odświeża skórę- zostawia takie śmieszna uczucie, jakby mrowienie
+ domywa resztki makijażu i zanieczyszczeń
+ przepięknie pachnie- jak świeżo zerwana koniczyna

Minusy? Jeden, ale bardzo malutki. Nakrętka ma wąską dziurkę i gdy produkt jest pełen można nim wystrzelić długi strumień.

Polecam ten tonik z czystym sumieniem, jest genialny.

Ilość zużytych opakowań: niepełne 1

Idealny.

Tonik spełnia swoje zadanie w 100%. Ma prosty skład, nie zawiera alkoholu. Z czystym sumieniem stwierdzam, że nie zapycha. Pięknie pachnie, ale to już kwestia gustu wiec zapewne znajdą się osoby, którym ów zapach będzie przeszkadzał. Tonik lekko nawilża, ściągnięta po umyciu skóra twarzy staje się jakby ukojona po jego użyciu. Pozostawia po sobie uczucie świeżości i oczyszczenia. Opakowanie proste, bez żadnych udziwnień, przejrzyste i wytrzymałe.
Produkt spełnia zatem wszelkie funkcje jakie tonik spełniać powinien i nie oczekuję od niego absolutnie niczego więcej.

nawet nawet...

Używam go gdy dla mojej cery nadchodzą gorsze dni, a na brodzie i czole pojawiają się niespodzianki. Tonik raczej nie nawilża, a działa wręcz przeciwnie-ściągająco. Mam wrażenie, że działa antyseptycznie***->zmniejszenie wykwitów. Plus za nieziemski zapach, cenę, prosty skład i niezapychanie. Minusy za dostępność (kiedyś go widywałam w Realu, ostatnio kupiłam w PiP) i za niespełnienie obietnic producenta.

Dla cer skłonnych do zapychania-polecam, dla cer suchych, podrażnionych-odradzam.

Powinien byś dostępny w każdej drogerii!!! :)

Używam go rano i wieczorem po umyciu twarzy żelem, a także w trakcie dnia dla odświeżenia skóry. Tonik jest niesamowicie łagodny - nie podrażnia i nie wysusza (co jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ stosuję kurację Triacnealem).
Do tego przepięknie pachnie.
Natychmiastowe odświeżenie gwarantowane :)

Ilość zużytych opakowań: jedno i wciąż poszukuję kolejnego

Cudowny!

Jako że rano używam "ostrzejszych" antybakteryjnych toników, wieczorem postanowiłam wybrać coś łagodniejszego, by nie przemęczyć skóry.
Tonik Eva Natura ma cuuudowny zapach koniczyny łąkowej (podobnie jak cała seria, np. krem pod oczy)- tak naturalny, że mam wrażenie, iż znajduję się na łące! Ten zapach wspaniale odpręża i relaksuje, mogłabym się nim napajać bez końca. Tonik jest łagodny dla skóry, nie zawiera agresywnych substancji, czy alkoholu, składniki aktywne znajdują się wysoko w składzie, a nie na szarym końcu, jak w wielu drogeryjnych bublach. Tonik nawilża i uspokaja skórę, domyka pory, rozjaśnia cerę. Stanowi bezkonkurencyjne dopełnienie demakijażu. Używam wielu toników, gdyż lubię zmiany, ale do tego będę wracać. Niestety nie jest dostępny w Rossmannie, dlatego robię zapasy w hipermarketach (np. Tesco). Tani, polski, znakomity produkt.

OK

Ten tonik to dowód na to że niska cena w cale nie oznacza bubla. Ja swój kupiłam przypadkiem, skusiła mnie niska cena. Zakup udany. Tonik nie wysusza wręcz przeciwnie delikatnie nawilża, dobrze usuwa resztki mleczka, makijażu itp., nie powoduje wyprysków i podrażnień. Nie każdemu może odpowiadać zapach, ale przecież nie dla zapachu się kupuje tonik.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Dobry

Dobry tonik taniej, polskiej firmy. Produkt wprawdzie spełnia swoją podstawową funkcję, odświeża i tonizuje skórę przygotowując ją do dalszych zabiegów. Dodatkowo bardzo ładnie pachnie, nienachalnie i naturalnie. Nieźle nawilża, nie zostawia żadnego filmu na skórze. Bardzo tani i wydajny. Moja mieszana cera wymaga jednak bardziej konkretnego działania, a ten tonik nie uczynił z nią nic wyjątkowego. Nadaje się raczej dla naprawdę młodej cery, bez problemów. Więcej po niego nie sięgnę.
Ilość zużytych opakowań: kilka całych

Nie dla mnie.

Nie używam toników, bo mam bardzo suchą skórę na twarzy, ale po całym dniu moja skóra po demakijażu jest lekko zaczerwieniona i zmęczona, dlatego go kupiłam.

Po pierwszym użyciu stwierdziłam, że ładnie pachnie i jest dość przyjemny, ale... spowodował u mnie powstawanie małych krostek, czego mu nie wybaczę.

+ Zapach.

+ Opakowanie bardzo poręczne.

+ Łagodzi podrażnienia, ale (w moim wypadku) powoduje wysyp krostek, dlatego go odstawiłam.

Kosmetyk na plus, jednak mnie nie o to chodziło.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Początek pierwszego

Zwyczajny

Taki zwykły tonik, który nie pomoże ale też nie zaszkodzi.

Plusy:
+ odświeża
+ usuwa resztki makijażu
+ proste, wygodne opakowanie
+ niska cena
+ polski produkt
+ wydajny, jedno opakowanie wystarczyło na 2,5 miesiąca przy użyciu 2 razy dziennie

Plus/Minus:
* zapach koniczyny i trawy, za którymi nie przepadam ale właściwie już się przyzwyczaiłam to mi tak nie przeszkadzają ;)

Minusy:
- w moim przypadku nie nawilża, a gdy szybko nie nałożę kremu to mam wrażenie, że mam suchą skórę
- słaba dostępność

Może kiedyś go kupię z braku laku ale teraz mam chęć na wypróbowanie jakiegoś hydrolatu :D.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego