Avon, My Lip Miracle Sequins (Diamentowa szminka)

Avon, My Lip Miracle Sequins (Diamentowa szminka)

Pojemność 3,2 g

Szminka o diamentowym połysku, głębokim i długotrwałym kolorze i właściwościach pielęgnacyjnych. Dostępna w 8 odcieniach.

Bardzo dobra, kupie następną

Może zaczne od tego, że lubie kupować szminki z katalogów, ale zdaje sobie sprawe z marginesu błędu np. co do koloru czy właściwosci. A wracając do Diamentowej szminki to mam odcień Rhinstone rose, odcień ciemniejszy niż w katalogu, ale kolor piękny: taki głęboki ciemny róż, a dodatek tych diamentowych pigmentów pięknie się z nim komponuje - ogólnie na ustach nie wychodzi za ciemna, mocna tak, ale jak pomaluje nią usta i zrobi delikatny makijaż oczu to powoduje, że makijaż jest taki promienny, swietlisty - super efekt
(stosuje ją na codzień, ale nie codzienni bo nie do wszystkiego pasuje: w sensie, że najlepiej pasuje do stonowanych kolorów - stanowią dla niej tło)
Jeżeli chodzi o właściwości to nie wysusza ust i trudną ją zlizać, jak sie je lub pije to ściera się z wew. skraju ust, ale nadal sie ostro trzyma na obrzeżach dlatego dla ponownego prefekcyjnego wyglądu wystarczy leciutko uzupełnić braki i znowu można się nią cieszyćUżywam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1 i zamawiam kolejną

pozytywne zaskoczenie

mam z wizażowej wymiany z simonką kolorek Champagne Shimmer :) :) śliczny beżowo-różowy ze srebrnymi drobinkami :) ogólnie nie używam trwałych pomadek, bo boję się wysuszania ust. ta szminka nie tylko tego nie robi - ale tez nawilża. można nałożyć tylko jedną warstwę - delikatnie rozjaśni usta, można kilka - kolor będzie kryjący. bardzo ładne opakowanie, leciutki miły zapach, poza tym konsystencja - szminka nie jest twarda, raczej miła, delikatna na ustach :) jeden jedyny minus dla mnie - na zdjęciach w katalogu więcej było tych drobinek i bardziej efektowne. moich właściwie nie widać, ale nie narzekam, szminka i tak bardzo mi się podoba. jak mi się skończy, kupię jakiś inny kolor.

tak 4 i pół *

Waham się pomiędzy **** a ***** W sumie pomadka jest świetna, ale mam do niej jedno małe zastrzeżenie - te "diamenty", czyli srebrne drobinki po pewnym czasie są na połowie twarzy :( I tylko to mi w niej przeszkadza, bo poza tym widze same zalety: śliczny diamentowy połysk, głęboki i naprawdę długotrwały kolor, a do tego wszystkiego całkiem dobra pielęgnacja. Szminka gładko się rozprowadza, nie podkreśla spierzchniętych ust, a nawet mam wrażenie, że ukrywa wszelkie suche skórki. Ogólnie rzecz biorąc jestem bardzo mile zaskoczona i zamierzam w przyszłości dokupić i inne kolory, np. Peach Gleam, którą ma siostra i też sobie chwali i Mauve Sparkle, którą ma mama i też sobie chwali :D W sumie już drugą będzie zużywać.

w porządku!

trwała, ładnie nabłyszczająca szminka.
z drobinkami, które sprawiają, że usta są jakby oprószone brokatem.
szczerze przyznam, że o ile szminki avonu zawsze mnie zawodziły, o tyle jestem zaskoczona tym produktem. pomadka trzyma się na ustach naprawdę długo i wygląda bardzo ciekawie. ładnie pachnie, ale nie za mocno.
minus za to, że jednak zostawia ślady... :( ale nie ściera się zbyt szybko :) brokat zostaje na ustach bardzo długo

dobra :)

szminkę kupiłam zachęcona obietnicami producenta dot. "cudownego, diamentowego połysku" i "przyjemności nawulżenia", i nie zawiodłam sie :) posiadam zimny odcień Berry shine, który moim zdaniem dobrze pasuje do chłodnego typu urody. szminka ma brokatowe drobinki, jednak nie są one nachalne, dają przyjemny blask; szminka ta nie tworzy nieprzyjemnej skorupy na ustach, nie zbiera się, nie wysusza, choć zapewnienie o "nawilżeniu" raczej jest przesadzone - ja pod nia stosuję zwykłą szminkę nawilżającą i jest ok :)
niestety, są i minusy: zauważyłam ze po ok. 3 godzinach brokatowe drobinki troche zbierały się na ustach [zaznaczam, ze same drobinki, a nie szminka - dziwne..]. ponadto "8-mio godzinna trwałość koloru" na pewno jest wyolbrzymiona i naweet po małej przekąsce należy poprawić makijaż ust. trzeci minus, choć może mało ważny dla kobiet używajacych pędzelka - szminka jest po prostu szeroka i ciężko [naprawdę ciężko!] precyzyjnie wyznaczyć kontur ust.. a wyjechanie poza obręb warg grozi wyglądem clowna [szminka ma głeboki, intensywny kolor]
opakowanie miłe dla oka, łatwe w obsłudze
ze swojej strony polecam osobm, które poszukują niedrogiej [19,90 zl w promocji] szminki na Sylwestra, szaleństwa czy karnawał :)