Nivea, Body, Intensywnie wygładzające mleczko do ciała (stara wersja)

Nivea, Body, Intensywnie wygładzające mleczko do ciała (stara wersja)

Intensywnie wygładzające mleczko Nivea Body zostało stworzone specjalnie dla potrzeb suchej skóry. Innowacyjna formuła, oparta na pielęgnujących lipidach i substancjach nawilżających, zapewnia skuteczną pielęgnację i głębokie nawilżanie. Lekka konsystencja sprawia, że Mleczko łatwo się rozprowadza i bardzo szybko wchłania.
Produkt wyraźnie wygładza skórę i chroni ją przed wysuszeniem. Cenne składniki: ekstrakt z ginkgo, masło shea i witamina E chronią przed wysuszeniem, pozostawiając przyjemne uczucie gładkości skóry.
Produkt przebadany dermatologicznie. Posiada atest PZH.

Skład: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclomethicone, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Ginkgo Biloba, Butyrospermum Parkii, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Methylparaben, Trisodium EDTA, Propylparaben, Sodium Carbomer, Parfum, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone.

Cena: ok. 16 zł / 250 ml; 22 zł /400 ml

super

Bardzo przypadł mi do gustu ten balsamik :) bardzo dobrze nawilza i super wygładza. Zapach tez jest niczego sobie ale moglby byc troszke lagodniejszy :] Ogolnie polecam osobom takze ze skorą suchą :)

niezłe

Niezłe mleczko. Dobrze nawilża i odżywia. Jednak ja osobiście wolę tradycyjnego tłuściocha Nivei, czyli wersję w granatowym opakowaniu.
Balsam wydaje się być dość lekkim, lecz mimo tego dość wolno się wchłania i się lepi. Dobrze nawilża, jednak efekt jest krótkotrwały. Zdecydowanie nie nadaje się do użycia podczas szybkiej,porannej pielęgnacji z racji tego, że wolno się wchłania. DObry także jako krem do rąk.

Fajne!

Mleczko sprawdziło się zarówno przed jak i po solarium :) Ładnie i łagodnie pachnie, super nawilża i wygładza, jest lepsze od "granatowego", choć trzeba troszkę odczekać zanim całkiem "wsiąknie" w skórę. Jestem wierna tej firmie i jej produktom do ciała!

ulubione !!!!

Jestem tym mleczkiem zachwycona . Bardzo ładnie pachnie , szybko się wchłania i świetnie nawilża . Konsystencja w sam raz , nie za lekka nie za ciężka . Ciałko po nim nawilżone i gładkie. ...

Wszystkie zalety...

"granatowego" mleczka i tylko jedna jego wada. :D

Zniknęła gęsta, lepiąca i tłusta konsystencja. Zdecydowanie przyjemniej się je aplikuje - preparat ma silikonowy poślizg, łatwiej go wsmarować, jest też przez to bardziej wydajny. Zapach - inny niż "granatowego" - jest bardzo delikatny, trzyma się blisko skóry i w niczym nie przeszkadza.
Mleczko dobrze nawilża (gliceryna), natłuszcza, wygładza i zostawia charakterystyczny dla silikonów film. Moja sucha, jak Sahara skóra po wykończeniu 2 butelek ciągle pozostaje w dobrej kondycji (przy marnym nawilżaniu już dawno zaczęłaby się znowu łuszczyć), jest miękka, gładka i jędrna.
Wada, która pozostała, to czas wchłaniania - mimo wyraźnie lżejszej konsystencji to mleczko nie wchłania się, niestety, szybciej - 20 minut, jak nic. Tak, czy inaczej - chwilowo mój faworyt. :D

Ilość zużytych opakowań: razem "szczeniaczek" i "połówka" ;) (czyli 0,25 i 0,40 l.)

Niezły

Niezły, fanie nawilżał. Trochę gęsta konsystencja jak na mleczko. Dla mnie to taki żadszy kremik. Niestety jeśli nie użyłam go jeden dzień skóra znów stawała się suchutka. Przy regularnym stosowaniu efekty były w miarę zadowalające. Szybko się wchłaniał. Całkiem fajny, ale nie wiem, chyba już z niego nie skorzystam. Chyba że kiedyś...........

super

nawilża świetnie, odrazu i czuć nawilżenie nawet jak się na jakis czas odstawi stosowanie. zapach ma taki nijaki, jak to nivea - nudny, ale nie drazniący w żaden sposób. jedyne problemy to wyciskanie balsamu, gdy jest go już mało, gdyż preparat ten jest dośc gęsty. łatwo się rozsmarowuje, wchłania sie jednak tak średnio, ale godny polecenia

Świetny

Faktycznie balsam lekki w swej konsystencji, szybko się wchłania i nie pozostawia tego tłustego filmu jak inne balsamy Nivei. Skóra pozostaje naprawdę wygładzona, a na parę godzin pozostaje na niej delikatny, jak dla mnie przyjemny zapach ;) Szukam wad, ale znaleźć narazie nie mogę...

W dodatku kupiłam go za 12 zł w promocji.