Maybelline New York, Shimmer Powder, Face & Body, Rozświetlający puder do twarzy i ciała

Puder z najnowszej karnawałowej kolekcji Maybelline. Zamknięto go w opakowaniu z dozującym sitkiem i puszkiem do nakładania pudru. Dostępny w jednej wersji kolorystycznej - 06 Satin. Nadaje skórze blask, nie wysusza.

Cena: 19,90 zł / 25 g

słaby

Recenzja:
-jest nietrwały
-nie nadaje się do całej twarzy (taki brokat z małymi drobinkami :))
-brzydko pachnie
-gąbeczka bardzo nieporęczna
Chyba jedynym plusem jest cena 20 zł-jest go dość dużo i jest dość wydajny :)
Używam tego kosmetyku od: kilku tygodni

cudny :)

Skusiło mnie śliczne opakowanie. Puderek jest cudny - delikatnie nabłyszcza, rozświetla, ślicznie pachnie. Wystarczy odrobina żeby pięknie podkreślić makijaż. U mnie idealnie sprawdza się na powiekach, a na imprezę jest świeny do dekoltu i ramion - mieni się cudnie w każdym świetle. Do całej twarzy nie polecam, można łatwo przesadzić. Puszek jest bardzo praktyczny, miękki i taki "porządny", jednak do podreślenia np. policzków lepszy jest pędzel. Ogólnie puder jest bardzo miłym zimowym dodatkiem na imprezy, zapowiada się też że będzie bardzo wydajny. Polecam :)

Fajny!

Bardzo sceptycznie podchodzę do wszelkich rozświetlających kosmetyków, i tym razem było podobnie... Ale do odważnych świat należy :D! Shimme Powder okazał się miłym dodatkiem, ale w moim przypadku tylko na wieczorne wyjścia. Bardzo ładnie błyszczy malutkimi drobinkami (nie ma tu mowy o brokacie!), jednak trzeba uważać z aplikacją, bo można przesadzić. Praktyczne opakowanie pomaga nam w odpowiednim dozowaniu pudru. Jest baaaardzo wydajny. Zapach trochę kremowy, ale nie intensywny. Bardzo łatwo go zmyć. Jeśli chodzi o twarz to nadaje się jedynie do delikatnego podkreślenia policzków. Wart wypróbowania!