Bell, Fluid Anti Age (stara wersja)

Bell, Fluid Anti Age (stara wersja)

Doskonale gładka i zdrowo wyglądająca skóra. Dzięki nowemu fluidowi Bell ANTI-AGE jest to już możliwe. Specjalnie dobrane składniki, jak ekstrakt z żeń-szenia, kasztanowca i lipy zapobiegają powstawaniu zmarszczek. A Wit. Ci E sprawiają, że skóra nabiera młodzieńczego wyglądu. Fluid świetnie nawilża, tworzy lekki i trwały makijaż.

dla mnie doskonały

Zgadzam się z poprzedniczkami! Co prawda musiałam go kupić przez net, ale zdecydowanie było warto i chyba zrobię zapasy na wypadek, gdyby producent coś chciał "ulepszyć". Po prostu rewelacyjny podkład! Cera jest idealnie nawilżona, gładka, długo utrzymuje się w tym stanie, a podkład jest całkowicie niewidoczny!

Uwaga. Jeśli lubicie efekt tapety i bardzo matowej twarzy, to nie ten podkład! Ten daje bardzo naturalne wykończenie!

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Rewelacyjny podkład!

+Idealnie stapia się z cerą
+Cena :D:D:D:D:D:D
+Super konsystencja
+Nie zapycha
+Dobre opakowanie
i tak dalej..... i tak dalej..... :):):)
Podkład jest idealny i Gorąco go polecam

Używam tego produktu od:1msc
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

eureka!

Jestem w szoku. Pozytywnym.
Po wielu próbach i testowaniu różnych droższych podkładów (Isadora, Gosh, Clinique, Kanebo) odkryłam... Bell. Lekki, pięknie stapiający się ze skórą, nie tworzący ani maski, ani płaskiej twarzy, nie podkreślający rozszerzonych porów. Twarz w niego "ubrana" jest świeża, jakby wypoczęta. Wystarczy jedna dawka, by pokryc twarz - jest niezwykle wydajny. Mam jasną karnację, wybrałam numer 02 - jasny naturalny - dobry dla bladolicych na lato.
Jedno małe "ale" - zapach. Jest dośc intensywny, może przeszkadzac. Mnie się podoba :)Używam tego produktu od: kilku dni

Hmmm... Po kilkunastu dniach dokładnego testowania tego podkładu stwierdzam, że ze strefy T dośc szybko znika... Na większe imprezy czy ważniejsze wyjścia jednak będę musiała poszukac innego. Szkoda.

Mój KWC

Ten podkład jest świetny! Powiem krótko - te dziewczyny, które lubiły używać podkładu Lumene DoubleStay (niestety Lumene znika z Polskich sklepów...) będą zachwycone.

Podkład ma konsystencję gęstego kremu, nie przelewa się przez palce, rozprowadza się po buzi bardzo łatwo. Nie przeszkadza mi jego zapach, z czasem nawet go polubiłam.

Jak dla mnie (nie mam większych problemów z cerą) dobrze kryje i całkiem długo się trzyma.

Ogromny plus na higieniczne opakowanie z pompką.

Używanie tego kosmetyku daje mi poczuciu luksusu, za jedyne 23 zł :)

zachwycił mnie

Bardzo dobry i tani kosmetyk. Kolor najjaśniejszy, Porcelain, jest bardzo dobry dla bladziochów. Konsystencja świetna, lekko kremikowa, zawsze mam wrażenie że nakładam na twarz coś luksusowego. Ma fajny poślizg, super stapia się z cerą, nie ma wielkiego krycia, ale wyrównanie kolorytu jak najbardziej. Mam wrażenie że odżywia, nawilża moją skórę. Nie podkreśla suchych skórek. To cudo zamknięte jest w higienicznym pojemniku z pompką. Dosyć długo trzyma się na twarzy, nie ściera się. Polecam każdemu.

Dobry

Bardzo przyjemny kosmetyk. Co prawda, tak sobie kryje, ale można to nadrobić korektorem. Również mam odcień porcelanowy i właściwie go nie widać na twarzy. Delikatnie maskuje nierówności. Zapach ma nieco ziołowy, ale mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Podkład jest leciutki i dobrze się rozprowadza. Myślę, że będzie świetny na lato i wiosnę.
Po dłuższym okresie używania mogę dodać, że skóra jest po nim gładziutka i wypielęgnowana. Naprawdę dobry produkt. Na pewno będę jeszcze po ten fluid sięgać :)
Używam tego produktu od: tygodnia

zdecydowanie tak

Tak IDEALNIE dobranego odcienia nie miałam nigdy w życiu. I za to ogromny plus. Kolor nie ciemnieje, nie mozna odgraniczyc linii podbródek- szyja. Rewelacja:) Dodam ze mam odcien najjasniejszy (porcelain). Dalsze plusy godne podkreślenia
+ miła lekko kremowa konsystencja
+ znakomicie sie rozprowadza
+ estetyczne, wygodne szklane opakowanie z pompką
+ cena śmieszna- 20 zł
+ nie wysusza, nie zapycha, nie podkresla suchych skórek
+ dosc dobrze kryje choc "pola pobitewnego" nie ukryje:) zatem dla pan o srednio i mało problematycznej cerze
Minusy:
- słabo matuje ale tego producent nie obiecuje
- po kilku godzinach zaczyna znikac z buzi a wielka szkoda.
Podsumowując - podkład naprawde warty kupienia i wypróbowania. Bije na głowy droższe i reklamowane hucznie :P specyfiki.

20.04.08.
niestety- wysiadła pompka i w zwiazku z tym wydobywanie podkładu stało sie problematyczne. nie wiem czy tylko ja trafilam na feralne opakowanie- mam nadzieje ze tak. gwiazdki jednak nie odejmuje bo wlasciwy produkt na tonie zasluguje:)

Używam tego produktu od:miesiaca

musiałam kupić

Fluid Bell oglądałam jakiś czas temu w drogerii. przez nieuwagę stłukłam słoiczek, ponieważ nie chciano ode mnie zwrotu pieniędzy zrewanżowałam się zakupem wzmiankowanego. Nie myślałam, że fluid okaże się aż tak dobry :)
Ma leciutką konsystencję, na skórze doskonały poślizg, idealnie wprost stapia się ze skórą na której jest praktycznie niewidoczny. Znakomicie wyrównuje koloryt, lekko matuje jednocześnie delikatnie rozświetlając cerę. Nie powoduje efektu maski, nie podkreśla zmarszczek (mam nawet wrażenie, że optycznie wygładza moje mimiczne pod oczami), nie podkreśla suchych skórek, nie wysusza cery, nie zmienia koloru, ściera się równo, a na twarzy wytrzymuje ok 8 h.

O mocnym kryciu nie ma mowy, zatem fluid dla posiadaczek cery bezproblemowej.
Z czystym sumieniem mogę polecić alergiczkom i wrażliwcom.

Dostępny w bogatej gamie kolorystycznej. Ja mam odcień jasny naturalny (2) i dla mojej obecnie bladej cery jest idealny. Jedynka będzie odpowiednia dla bardzo bladych.

Używam tego produktu od:ok. 3 tygodni

świetny

kupiłam i nie mogłam się nadziwić , firma Bell niby pospolita marka.. A tu proszę, zaskoczenie...
Podkład idealny, świetnie wyrównuje koloryt cery...
Nie tworzy maski, dość trwały...
Zdecydowanie najlepszy i nie drogi...

Używam tego produktu od: ponad pół roku

super dla 30 - stek +

dla mnie jest świetny i nawet coraz lepszy ...
siedzę na urlopie macierzyńskim ale ponieważ mam problemy z cerą (przetłuszcza się i świeci a to znów przesusza, odwodniona, sporadycznie wypryski podrażnienia w dodatku pierwsze zmarszczki) chcę sama dla siebie dobrze wyglądać
szkoda męczyć cery podkładem którego używam gdy gdzieś wychodzę np. Gosh lub Revlon ...dlatego kupiłam ten - ze względu na walory pielęgnacyjne.
Cera się po nim poprawia, dobrze nawilża , wklepany miejscowo jest w stanie zakryć pryszcze i o dziwo im dłużej go używam tym mniej się skóra przetłuszcza, nie widać go w ogóle na twarzy - świetnie się wchłania
Jeszcze trochę i zacznę go używać nawet na większe wyjścia POLECAM SPRÓBOWAĆ BO NIE JEST DROGI

Używam tego produktu od:3 TYG / CODZIENNIE
Ilość zużytych opakowań:W TRAKCIE PIERWSZEGO

Nie najgorszy ale...

Kupiłam go pod wpływem recenzji z KWC - nie rozczarowałam sie ale i on ma małe wady !

- słabo matowi -świece sie zwłaszcza w literze T
- słabo kryje należy do więcej nakładać, najpierw raz a potem powtórzyć- dlatego bardzo mało wydajny ( 1 podkład mam ok. miesiąc) i to jest największy minus!
- nie zauważyłam aby zmniejszyły sięł zmarszczki
+ nie uwydatnia porów
+ opakowanie bardzo estetyczne
+ wygładza
+ świetnie się rozprowadza zwłaszcz gąbeczkom
+ ładne kolory

Na zimę jest bardzo dobry rozświetla buzie ale na lato buzia będzie się za bardzo błyszczeć!

Po dłuższym używaniu dostrzega się wiecej zalet
np. buzia jest poprostu ładna-wypoczęta!

Acha !śmierdzi - taki plastikowy zapach , który jest zdecydowanie największą jego wadą!
Używam tego produktu od:2 m-c
Ilość zużytych opakowań:2 op.

wspaniałość

KOLOR
Z ciekawości i w zasadzie w ciemno kupiłam w internetowej drogerii inermis ten podkład. Wybrałam najjaśniejszy odcień 01, który - uwaga - dla zupełnie bladolicych o porcelanowych karnacjach okaże się za ciemny! Dotychczas używałam Hydra Drops Lumene, odcień 12 i kolor podkładu Bell jest zbliżony - czyli to taki jasny beżyk, bez żadnych domieszek różu. To i tak niezłe osiągnięcie, polskie kosmetyki zwykle mają tendencje do celowania w pomarańcz ;)

KONSYSTENCJA
Boska: delikatna, kremowa, ale broń Boże nie ciężka. Podkład świetnie się rozprowadza, jakby... mięknie i topi się na skórze. Czas powiedzieć smugom i zaciekom PAPA.

To pewnie efekt placebo ale ja czuję w tym podkładzie NAMACALNIE dobroczynne działanie zawartych w nim wyciągów (m.in. z lipy, kasztanowca i żeń-szenia! ukłon w stronę moich naczynek). W sam raz na zimę!

OPAKOWANIE
Estetycznych zachwytów nie ma, ale opakowanie jest w pełni funkcjonalne i higieniczne - szklane, z pompką.

CENA
Cena zaiste subtelna, jak dla mnie jest to dobra alternatywa dla lumene.

Wad nie dostrzegam, pewnie mnie zaślepiło :)

Używam tego produktu od:2 tyg