Kryolan, DermaColor, Fixing Spray (stara wersja)

Kryolan, DermaColor, Fixing Spray (stara wersja)

Pojemność 2,5 ml

Utrwalacz makijażu w sprayu. Przeznaczony głównie do Camouflage System ale nadaje się do utrwalania każdego makijażu. Zapewnia trwałość nawet na całą noc.

Zawiera filtr słoneczny SPF 20.

Fixing Spray rozpyla się z odległości 20 cm, przy zamkniętych oczach i ustach.

Skład: Alcohol Denat., Butane, Propane, Acrylates/t-Butylacrylamide Copolymer, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Benzophenone-3, Butyl Methoxydibenzoylmethane.

Cena: ok. 30 $ / 2,5 oz

świetny na wielkie wjścia

Użyłam tegodosmetyku po raz pierwszy i mogę śmiało pozytywnie się o nim wyrazić. Przed zakupem kieorwałam się opiniamii innych użytkowiczek forum i nie żałuję że nabyłam ten produkt. Zawsze miałam problem ze spływającymi cieniami. Dzięki utrwalaczowi miałam piękny makijaż przez ponad 10h!!! Minusem jest to że może lekko zapychać pory pod szczelną maską makijażu, ale to nie jest kosmetyk do codziennego stosowania. Kupiłam ten prodkut na allegro za ok 45zł. POLECAM, JEST WART SWOJEJ CENY.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Niezastąpiony

Zajmuję się wizażem, panny młode są bardzo uczulone na punkcie makijażu, wiadomo - całą noc są na świeczniku i muszą wyglądać olśniewająco... Ten spray im to zapewnia!

+łatwo się nakłada, psik i po bólu
+utrwala makijaż rewelacyjnie, od rana na 24h do następnego ranka i pewnie (gdyby się go nie zmyło) jeszcze dłużej...
+nie śmierdzi, nie dusi
+nie uczula
+nie podrażnia
+cera po nim się nie świeci, nie wymaga poprawek
+nie zacina się przy aplikacji (nie sika ani nie strzela)
+atomizer się nie zakleja
+zależność cena kontra wydajność wychodzi rewelacyjnie!

-zaraz po aplikacji delikatnie ściąga, ale to chwilowe uczucie
-nie polecam stosować codziennie, wysusza
-jeśli się przesadzi z ilością, wygląda fatalnie-podkreśla skórki i zmarszczki, widać, że ma się coś na twarzy; jedno psiknięcie w zupełności wystarczy!

Ogólnie produkt, którego używam po każdym makijażu wieczorowym.

To mój TYP

Tak, Tak, Tak i jeszcze raz wielkie TAK! Użyłam go na sobie pierwszy raz w tą wigilię. Poczułam ściągnięcie, ale ponieważ miałam z nim styczność na kursie wiedziałam, że tak będzie. Po chwili ruszania twarzą uczucie zniknęło.
Po zrobieniu makijażu i utrwaleniu wyszłam z psem na deszcz. Deszcz lał niemiłosiernie prosto na moją twarz przez 2godziny spaceru. Wróciłam do domu, podchodzę do lustra myśląc, że zobaczę potwora z podkowami od tuszu, rozjechane cienie, podkład spływający w dekolt itd. A tutaj stan jakbym właśnie skończyła robić makijaż. Do samej północy mój makijaż był idealny, nawet nie musiałam się pudrować!
Tak więc polecam, ponieważ fenomenalnie utrwala makijaż.

Ilość zużytych opakowań: pierwszy w użyciu.

dla mnie odkrycie

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami. Nie rozczarowałam się. Produkt spełnia obietnicę-przedłuża trwałość makijażu. Powiedziałabym nawet, że zachowuje go w stanie nienaruszony przez wiele godzin.Zauważyłam, że nie muszę używać bibułek, ani przypudrowywać twarzy w strefie T. Stosuję sporadycznie bo mam wrażenie, że skóra pod nim nie oddycha. Spray mogę porównać do lakieru do włosów. Pewnie nie raz się zdarzyło Wam się psiknąć trochę na twarz. Ten spray właśnie takie daje uczucie na twarzy-lekkiego ściągnięcia. Myślę, że warto kupić i spróbować. Ja polecam.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

Bardzo fajny

Zakupiłam go na własny ślub, gdyż wolałam sama zrobić sobie makijaż. Najpierw testowałam go kilka razy wcześniej i za każdym razem makijaż utrzymywał się bardzo długo. Makijaż wygląda bardzo świeżo. W moim przypadku sprawdza się świetnie ,dlatego też zawsze sięgam po niego ,gdy potrzebuję długotrwałego makijażu.

Jedynym minusem jest dziwne uczucie ściagania po spryskaniu twarzy, ale efekt tenpo chwili mija.

Mogę polecić go śmiało wszystkim.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Na pewne okazje niezbędny

Produkt jest fenomenalny. Kilkukrotnie moja kosmetyczka wykańczała mi nim profesjonalny makijaż. Trwał w stanie idealnym przez jakieś 20godzin!!!

Na wesele, studniówke, bankiety jest moim must have. Najbardziej przydatny gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza np. gdy jest upał nie do zniesienia.
Polecam zakupić go i nawet jeśli na ważne okazje makijaż robimy same to ten spray znacznie przedłuży trwałość nawet najlepszych kosmetyków.
Oczysiście nie można stosować go codziennie, na pewno nie byłoby to zdrowe i przyjemne dla naszej cery ale stosowany okazyjnie jest w porządku :)

Pozostawia cere matową, pokrytą delikatną, lekko ściągającą powłoczką. Atomizer działa bez zarzutów, nie "moczy" twarzy jak spray utrwalający makijaż z sephory...

Kosmetyk godny polecenia i bardzo przydatny!

Używam tego produktu od: 2lata
Ilość zużytych opakowań: wypróbowany kilka razy u kosmetyczki

spełnia swoje zadanie

Kupiłam do przed ślubem, ponieważ nie chciałam biegać w trakcie własnego wesela do łazienki i korygować makijażu.
Makijaż nie do zdarcia, ani świecenia, ani rozmazania - wszystko utrwalone, do tego stopnia, że po powrocie do domu o 8 rano, wyciągnięciu z włosów 40 wsuwek, poszłam spać umalowana, i nie wstałam jako wściekła potargana panda. Wszystkie elementy makijażu były dokładnie tam gdzie je wieczorem zostawiłam.
Świetna rzecz na wielkie wyjścia. Ale wg mnie to co sprawia, że jest tak udanym produktem jednocześnie dyskwalifikuje go do codziennego makijażu. Zachowuje się jak lakier - zostawia na skórze matową powłoczkę, ale jednak wyczuwalną na twarzy, uczucie delikatnego ściągnięcia. Zatyka.
No nie chciałabym sobie codziennie zaklejać twarzy tym cudem :)
Ale polecam, warto mieć, na specjalne okazje :)

nie na co dzień

Jak zauważyła jedna z wcześniejszych recenzentek, preparat spełnia swoje zadanie w 100% i przedłuża trwałość makijażu. Zgadzam się jednak, że nie jest to preparat do codziennego stosowania, mam wrażenie , że poddusza cerę. Ja również nie lubię w nim tego chwilowego uczucia ściągnięcia skóry (szczególnie na ustach) podczas aplikacji. Radzę używać go przed tuszowaniem rzęs - kiedyś rozmazałam sobie nim maskarę. Pewnego razu psiknęłam nim na zakończenie makijażu siostrę a ona następnego dnia wyznała mi, że spała w makijażu który przetrwał tę próbę:D

Używam tego produktu od: ok. trzech lat
Ilość zużytych opakowań: wciąż używam pierwszego

do zadań specjalnych

Kupiłam fixer przed ślubem, gdyż bardzo zależało mi na
konkretnym utrwaleniu makijażu i to zadanie kosmetyk spełnił bardzo dobrze. Nie używam go często, gdyż nie lubię uczucia ściągnięcia jakie towarzyszy mi po aplikacji. Najbardziej lubię go używać do utrwalania szminki. Maluję usta, psikam odrobinę fixera, odczekuję aż wyschnie i na to kładę błyszczyk efekt rewelacja - trwały makijaż bez uczucia napięcia na twarzy

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Dobry

Kosmetyk spełnia swoje zadanie jakim jest przedłużenie makijażu. U mnie z fixerem makijaz moze trzymac sie i 16 godz, co prawda podklad troche sie wazy po nim i twarz sie swieci ale wystarczy bibułka matująca

Używam tego produktu od: miesiac

nie polecam

Zachęcona opiniami kupiłam produkt ale nie spełnia żadnych moich oczekiwań:
- nie utzymuje makijażu, mimo iż używałam go na różne sposoby :)
- skóra się świeci
- uczucie spięcia twarzy
Kupiłam produkt na allegro być może dlatego nie spełnia swojego zadania. Ogólnie NIE POLECAM. Wole "zatrzymać" makijaż bazami.

Niesamowity!!

Już nie wyobrażam sobie życia bez niego.Utrwala makijaż na kilka godzin.Idealny na specjalne okazje.Ja używam prawie codziennie i nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych.Nie zapycha ani nie podrażnia skóry.Poza tym posiada SPF20 co jest dodatkowych atutem.Używam tego produktu od:3mies