Oriflame, Vivid Lipstick (Pomadka)

Oriflame, Vivid Lipstick (Pomadka)

Kolory wibrujące satynowym blaskiem! Pomadki tworzą efekt trójwymiarowy, dzięki czemu usta wyglądają na bardziej pełne i zmysłowe. Masło shea nadaje im miękkość i gładki wygląd. 15 kolorów do wyboru.

dla mnie świetna!

skusiłam się na tę szminkę juz drugi raz! A to zasługa boskiego koloru (baby beige) ! na ustach prezentuje sie super! łatwo się rozprowadza na ustach i jest dość trwała! Jeden minus za to ze jest taka matowa, szkoda ze nie daje efektu błyszczenia , ale zawsze mozna poprawić błyszczykiem i jest idealnie! No i niska cena tez kusi!

Używam tego produktu od:roku

chyba znielubię szminki ;)

Taka trochę nijaka ta szminka.

Miałam (tzn. poużywałam i przekazałam dalej w świat) trzy kolory: kremowy beż, drobinkowy złoty i również drobinkowy - fioletowo-śliwkowy.

Szminki kiepsko nawilżają, odczuwałam lekki dyskomfort, mając pomalowane usta tylko nimi, bez żadnych nawilżających wspomagaczy.
Kolory miały być kryjące i kremowe, a tak naprawdę musiałam się nieźle namachać szminką, żeby zauważyć zdecydowany kolor, szczególnie jeśli chodzi o odcienie perłowe (fiolet pod względem krycia był dobijająco marny).

Opakowanie całkiem ładne, cena niewygórowana.

Można zaryzykować, ale cudów się nie spodziewajcie :)

Ilość zużytych opakowań: 3 napoczęte

jest okej.

mam jedną szminkę z tej serii, o słonecznym, miedzianym zabarwieniu. to co mi nie odpowiada w tej propozycji oriflame to bardzo uboga i raczej średnio zachwycająca gama kolorów.
szminka sama w sobie jest dosyć trwała, nie rozmazuje się, łatwo się nakłada, pokrywa usta dosyć grubą warstwą. nie łamie się, efekt końcowy jest lekko połyskujący. co do opakowania.. wygląda dosyć tandetnie. no nie podoba mi się :p

Używam tego produktu od: dwa tygodnie.
Ilość zużytych opakowań: niedawno rozpoczęte.

niezla

Moja mama kupila juz druga, ja dopiero jakas zamierzam, poki co mge ocenic probki i te mamine. Dobrze sie rozprowadzaja, chociaz faktycznie sa niecxo twarde i suche. Zdecydowasnie nie nawlzaja ust, moga je nawet wysuszyc, chociaz mi wsyztskie wysuszaja... Maja glebokie, kryjace kolory. Sa wyjatkowo trwale jak na klasyczne kredki (ale tez bardziej wysuszaja, wiec wychodzi na zero). Moglby byc ciekawszy wybor kolorow, tu jakos nie ma zachwycajacych, a np. GG wszystkie sa przepiekne.

Używam tego produktu od: uzyte kilka razy
Ilość zużytych opakowań:

prawie bardzo dobra

Mam aktualnie odcień baby beige, który daje efekt bladych ust bez upiornego wrażenia. Pomadka nie wysusza ust, nakłada się w miarę łatwo, ale trzeba kilka razy przejechać żeby było dokładnie. Jest trwała na ustach, nie warzy się ani nie zbiera w kacikach.
Ma też minusik - nie do końca odpowiada mi zapach, który na szczęście znika zaraz po nałozeniu.
Opakowanie też budzi moje kontrowersje - ten plastik wygląda jakoś biednie. Szminka połozona w sąsiedztwie diora wygląda jak bardzo uboga krewna :)
Cenę ma natomiast przystępną i pewnie jeszcze jakiś kolorek dokupię.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

dla mnie super

mam odcień forget me not. czaiłam się na promocję bardzo dlugo ;) odcień wprost stworzony dla mnie.. troszkę blady, cielisty ale z połyskiem złota :D konsystencja bardzo mi odpowiada. pomadka jest kryjąca i w dodatku odzywia moje usta. to lubię! cena jest przystępna wobec jakosci jaką proponuje nam Oriflame.
z pewnością kupię jeszcze kilka odcieni. uwielbiam tą szminkę!

Używam tego produktu od:2 lat

To nie to

Moja mama namietnie uzywa szminek Oriflame, ktorych ja niecierpie. No i tę wyprobowalam - i odczucia: jak po kazdej szmince Oriflame - nakłada sie ciezko, topornie, odrazu grubą, tlusta warstwe, usta sa takie brzydkie popekane - jakby podkreslala ich strukture. Kurcze, znam tysiace lepszych pomadek. Chyba ze one maja jakis skladnik, ktory mi wybitnie nie lezy ;)

miłe zaskoczenie

zdecydowałam się na nowy odcień, Forget Me Not. pomadka jest bardzo "gęsta", typowa szminka kryjąca. bardzo mi się spodobał kolor, nie pamiętam, żebym kiedykolwiek spotkała podobny - przydymiony, chłodny beż (jakby z kroplą jasnego fioletu pod pewnymi kątami...) nie za jasny i nie za ciemny i.. z delikatną złotawą poświatą. nie perłą, nie brokatem, ale głębokim satynowym połyskiem. nie wysusza ust, lekko je nawilża. porównywalna z poprzednią (w innym opakowaniu) nawilżającą szminką oriflame. to obecne opakowanie mi się nie podoba, za to odejmuję gwiazdkę. jest toporne, nieeleganckie i niewygodne. ale sama pomadka jest świetna. pewnie kupię jeszcze jakiś inny kolor.

bdb, lubię ją :)

W pełni zgadzam się z Kasienką. b warto kupić tę pomadkę. Ja także najpierw miałam próbkę Nude Pink, a potem zamówiłam ją u swojej konsultantki i faktycznie kolor pomadki pełnowymiarowej jest taki sam jak próbki. Pomadka ta bardzo ąłdnie wygląda na ustach, wydają się one takie pełne, długo się trzyma, nawet po jedzonku zostaje jeszcze troszkę kolorku. Ponadto utrzymuje moje usta w dobrym stanie i jest wydajna (stosuję codziennie około 2-3 razy od ponad miesiaca, a mam jeszcze połowę). Przystepna cena. Polecam :)

Warto kupic :) ***

Lubie ta szminke :D Dostalam probke, wyprobowalam i kupilam. Kolor probki bardzo mi sie spodobal :) Pomadka jets identyczna :D Dlugo sie utrzymuje, ma ladny delikatny polysk i nie wysusza, a nawet lekko nawilza usta. Warto wyprobowac :) Zasluguje na ***