Dermedic, Acne Expert, Kuracja przeciwtrądzikowa, Krem nawilżająco-kojący (stara wersja)

Krem działa łagodząco na podrażnioną skórę trądzikową. Hamuje wydzielanie łoju. Zapobiega powstawaniu zaskórników. Działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie i antyseptycznie. Podnosi poziom cynku w naskórku. Nawilża i matuje skórę. Polecany do pielęgnacji skóry trądzikowej, podrażnionej, wrażliwej. Do uzupełnienia farmakologicznej kuracji leczenia trądziku.

nie

Uzywam go co noc od poltora miesiaca.Moze i na poczatku bylam zadowolona-cera troszke sie poprawila,ale teraz zmienilam zdanie.nie jest ani lepiej-ani gorzej.zaskornikow mam mnostwo,krost rowniez.Krem byc moze jest dla mnie zbyt delikatny-moj blad,myslalam,ze takim kremem mozna stopniowo oczyszczac skore.Uwazam,ze nadaje sie do wyleczonej,wysuszonej cery tradzikowej.

Używam tego produktu od:poltora miesiaca

w porządku

Nie jest zły, polecam zwłaszcza dla osób stosujących kurację lekami dermatologicznymi, one przesuszają i podrażniają- kremik dermedica idealnie nadaje się w takim przypadku, łagodzi, ma działanie kojące, no i nawilża, niestety na dzień jest ciut za tłusty.

Używam tego produktu od:2lat

w sumie jest ok, ale....

Na poczatku stosowania kremiku bylam nim zachwycona:) I ten swiezutki zapach
Nawet w lato skora byla dobrze nawilzona, a przy tym matowa. Jednak po zuzyciu trzeciego opakowania, moja buzka chyba przyzwyczaila sie do tego kremiku, ktory juz nie dzialal tak dobrze i oprocz tego zaczelam odczuwac lekkie pieczenie.

Używam tego produktu od:ok.4-5 mies, juz nie uzywam

lubię go

Jest lekki, bardzo dobrze nawilża moją wysuszoną przeciwtrądzikowymi preparatami skórę. Skóra po jego zastosowaniu jest gładka i miła w dotyku, żadnych suchych skórek. Jeśli się go naloży za dużo to może zostawiać na twarzy świecący film, ale przy zastosowaniu odpowiedniej ilości twarz się nie błyszczy bardziej niż bez jego zastosowania. Nie jest to krem matujący, więc niczego takiego po nim nie oczekuję. Ogólnie bardzo porządny krem. jest do tego bardzo wydajny. Mam go 2 miesiące a nie zużyłam nawet połowy.

wysuszył

Zachecona próbkami, które swietnie sie sprawdzały , kupiłam produkt(jak mi się wydawało idealny). Faktycznie stan skóry ulegał delikatnej poprawie, ale chodzi tu głównie o wypryski, które się zagoiły, pory skóry pozostały takie same(inaczej niż w przypadku próbek). Jednak po miesiącu stosowania kremu miałam tak wysuszoną skórę, że robiły sie na niej suche placki- tak jakbym smarowała się silnymi kwasami... buzia piekła , łuszczyła się. Krem znalazł się w koszu..

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Pewniak!!!

Miałam go już parę razy i z każdym dniem stosowania bardziej go doceniam.Po pierwsze nawilża i łagodzi (nawet po wyciskaniu),nie powoduje wałkowania się makijażu.Powoduje stopniowe zwęzanie porów,a krostki szybciej znikają.Stosuję go teraz rano i wieczorem bo na lato musiałam odstawić kwasy.Mój mąż też jest z niego bardzo zadowolony a ma on bardzo wrażliwą cerę!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka

na KWC sie nie nadaje

kremik, może i nawilża, z moim trądzikiem (z różowatym nie daje sobie rady) bakteryjnym sobie radzi, ale po nałożeiu mam wrażeie że mam na twarzy tłustą maskę, a po godzince, może półtorej, zaczeła sie tłuścić moja skóra w okolicach nosa.
tego samego dnia miałam na dermokonsultacji twarz badaną pod wzgledam zawartosci wody i po 6 godzinach od zastosowaniu kremu, miałam mocno nawilżone okolice nosa, a zewnątrzne partie twarzy suche (choć kosmetyk nakładałam równomiernie)

Używam tego produktu od: krótko
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki (probki)

bardzo ciekawy

Bardzo dobry krem, podoba mi się i jego zapach i działanie, dobrze nawilża, pielęgnuje moją wrażliwą trądzikową cerę, wchłania się i nie pozostawia tłustej warstwy, używam go na dzień i na noc, po nocy z tym kremem mam naprawdę gładką cerę i miękką, nawilżoną, w ciągu dnia podkład tez dobrze się trzyma, nie mam zastrzeżeń. Godny polecenia, teraz kusi mnie ten intensywnie nawilżający, ale ten to jeden z moich ulubionych i bardzo go lubię ;)
ilość zużytych opakowań: 1

niby fajny...

mam mieszane uczucia co do tego kremiku, niby fajny, ale też bez oszałamiających rewelacji...Na pewno nawilża (aż nadto chyba), bo rzeczywiście pozostawia film na twarzy i daje mi uczucie 'tłustej' cery, przez co nie wydaje mi się, by hamował wydzielanie łoju, choć może to tylko taka 'zmyłka' :) Jedno czemu na pewno nie można zaprzeczyć to łagodzenie objawów trądziku, to znaczy dobrze radzi sobie z zaczerwienieniami, działa przeciwzapalnie. natomiast jeśli chodzi o zaskórniki, to u mnie sie nie bardzo sprawdził:/ rzeczywiście bardzo ładnie pachnie i jest bardzo wydajny, ma raczej lekką konsystencję. cena znów nie tak strasznie wygórowana (choć ja dałam za niego w aptece 35 złotych!! :O )

Używałam tego kosmetyku przez miesiąc (zużyłam z 1/3 opakowania) ale odstawiłam go z mc temu, nie wiem czemu, jakoś tak nei bardzo...

Polecam!

Krem uratował mnie po dramatycznym przesuszeniu buzi(na skutek terapii antytrądzikowej). Bardo go lubię, ładnie się wchłania; choć pozostawia delikatniutki film na twarzy, absolutnie nie wywołuje uczucia maski nie pozwalającej skórze odychać (jak np. jego odpowiednik z Avene- Clean-Ac). Faktycznie łagodzi i nawilża. I ma miły zapach. Na pewno nie nasila objawów tradziku. To rzeczywiście bardzo dobre uzupełnienie kuracji przesuszających.