Joko, Eye Liner (Tusz do kresek z pędzelkiem wodoodporny)

Joko, Eye Liner (Tusz do kresek z pędzelkiem wodoodporny)

Czarny, wodoodporny tusz i cieniutki pędzelek umożliwiają malowanie nawet najcieńszych kresek na powiekach i u nasady rzęs. Elastyczna formuła tuszu zapobiega wysychaniu i wykruszaniu się. Nie rozmazuje się w wilgotnych warunkach.

Cena: 8,50zł / 5ml

Jestem zadowolona z tego produktu, zakupiłam go po przeczytaniu kilku pochlebnych recenzji- i nie zawiodłam się. Mogę nim kreślic bardzo cienkie linie, ma miękką końcówkę, faktycznie jest wodoodporny :). Nie spodziewałam się, że tak tani kosmetyk może być aż tak dobry (9zł).

Używam tego produktu od: ok 2 m-cy

rfewelacja za niską cenę

Rewelacyjny produkt za śmiesznie niską cenę
eleganckie opakowanie
cieniutenki elastyczny pędzelek
nie kruszy się , nie rozmazuje
nie podrażnia
Wcześniej testowałam eye liner Maybelline i Rimmel-żaden nie dorównuje Joko

Swiadomie polecam jako Kosmetyk Wszech Czasów!!!Używam tego produktu od:2lat

bardzo dobry

z początku chciałam sobie kupić jakiś "dobry" eyeliner drogiej firmy, ale stwierdziałam, że raz kozie śmierć i wybrałam Joko. jest naprawdę szokująco dobry jak na tę bazarową firmę...!!! nie sądziłam, że będzie się trzymał aż do rozpoczęcia demakijażu.ma cieniutki pędzelek i ładne opakowanie, kolor eyelinera to bardzo głęboka czerń. jedyną wadą, którą natenczas znalazłam to fakt, że trochę szczypie kiedy sie go blisko spojówki nakłada.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie używania pierwszego

4,5 bez zastanowiena

Bardzo dobry eyeliner. Uzywam go codziennie i doskonale sie sprawuje. Ma prawdziwie czarny kolor, cienki pedzelek, ktorym latwo narysowac kreske. Wysychania nie zauwazylam. Bez problemu wytrzymuje caly dzien na powiece. Jednym slowem fajny produkt:)

bardzo dobry

Uzywałam go kiedyś i musze stwierdzić że jest to bardzo porządny kosmetyk za niewielkie pieniążki. Cieniutkim pędzlkiem mozna namalować bardzo precyzyjną, nawet najcieńszą kreskę. Ponadto kreski sa wyraziście czarne, trzymaja sie na powiece cały dzień, tusz nie osypuje sie ani nie odbija na powiece. Naprawdę swietny, a opakowanie tez bardzo praktyczne i wygodne w użyciu. Jedyną wadą tego eyelinera jest to że troszke trzeba poczekać az wyschnie, ale nie jest to jakaś ogromna wada, gdyz efekt jest naprawde super. Poza tym jest bardzo wydajny i nie wysycha w opakowaniu. Polecam :)