IsaDora, Lift & Cover

IsaDora, Lift & Cover

Podkład łączący w sobie funkcję doskonałego krycia i nawilżania z ujędrniającym, przeciwzmarszczkowym efektem liftingu. Doskonale stapia się ze skórą, niwelując niedoskonałości. Podkład charakteryzuje specjalna lekka konsystencja, przy jednoczesnym zachowaniu właściwości kryjących. Odpowiedni do cery normalnej i suchej, idealny do dojrzałej.

Cena: 75 zł / 30 ml

Bardzo dobry podkład

Miałam okazję wypróbować wiele podkładów z różnych firm, zakupiłam pierwszy raz Lift&Cover i jestem mile zaskoczona. Kolor trafiony medium beige, jest idealny na lato, opalony. Konsystencja w sam raz, pół płynna, świetny dozownik, wymierza idealną warstwę podkładu. Idealnie stapia się ze skórą, choć nie liftinguje jak podkład astora, ale za to podkład świetnie matuje i utrzymuje się na skórze cały dzień, szczerze - to trudno Go zmyć mleczkiem, jest bardzo trwały. Jak na swoje właściwości - dość drogi, choć bywają i droższe a jakość beznadziejna. Co tu dużo pisać, jest świetny jak dla mnie i bardzo wydajny. Gorąco polecam:)

świetny podkład

Ten podkład bardzo przypadł mi do gustu. Ma co prawda dość gęstą kremową konsystencję ale łatwo się go rozprowadza. Nie tworzy efektu maski, świetnie kryje niedoskonałości, nie tylko te drobne. Dość dobrze trzyma się na twarzy, nie wysusza skóry i nie powoduje błyszczenia. Idealnie stapia się ze skórą. Produkt godny polecenia !

Używam tego produktu od:3 miesiące

świetnie się zapowiada

Oceniam na podstawie próbki. Płynna konsystencja, bardzo dobre krycie przy naprawdę minimalnej ilości, ładne nawilżenie. Wydaje mi się że dosyc ciemna kolorystyka, ale bardzo dobrze stapia się z cera. Nie wiem jak sprawuje się na dłuższą metę, ale ten eksperyment z próbką sprawił przyjemność i mnie i mojej cerze... Gdybym nie miała podkładu to pokusiłabym się o jego zakup, choć w tej samej drogerii Pani zaproponowała mi podkład z pupy w idealnym kolorze, również nawilzający, nieco droższy... Na pewno isa dora serwuje solidne podklady. Szkoda że, nie sa one na każdą kieszeń...