Schwarzkopf Palette, Blond SP1, Blonding Spray Beach Look (Spray rozjaśniający)

Schwarzkopf Palette, Blond SP1, Blonding Spray Beach Look (Spray rozjaśniający)

Według producenta spray rozjaśniający Palette Blond SP1 pomaga uzyskać efekt naturalnie rozjaśnionych letnim słońcem włosów. Zawiera specjalny kompleks Split-Ends-Repair regenerujący uszkodzone końcówki.
Preparat trwale rozjaśnia włosy o 1/4 odcienia podczas każdego zastosowania. Nadaje się do włosów o odcieniu blond po średni brąz.
Można nim uzyskać bądź tylko słoneczne blond refleksy rozpylając spray tylko na wybranych pasmach, bądź rozjaśnić wszystkie włosy rozpylając go równomiernie na włosach zwilżonych. Produktu nie należy spłukiwać, substancje rozjaśniające uaktywniają się pod wpływem działania ciepła z suszarki i promieni słonecznych.

NIgdy wiecej

Przez wakacje mam zawsze popielaty blond z jasniejszymi pasemkami, niestety przez zimę a szczegolnie tą która trwa wiecznie moja wlosy strasznie zciemnialy, wiec gdy w sklepie ujrzalam ten produkt to mysle: sprobuje! no i zakupiłam.... 2 razy sprobowalam i wloski troche zjasnialy..ale za 3 razem BUM! rude! straszne :///
nie wiem jak to bedzie dalej..moje wlosy sa w dobrej kondycji mam nadzieje, ze z powodu tego sprayu nie zaczna sie kruszyc :/