Maybelline New York, XXL Intense Mascara (tusz z bazą 2w1 wydłużający i pogrubiający)

Jest to ulepszona wersja znanej mascary Maybelline XXL. Hasło reklamowe mówi, że jest ona zbyt intensywna dla nieśmiałych ;)

XXL Intense to dwufazowa maskara z mikrowłóknami powiększająca rzęsy do rozmiaru XXL. W skład maskary wchodzi biała baza oraz kolorowy tusz uzupełniający makijaż oka.

XXL Intense ma za zadanie pogrubić, wydłużyć i precyzyjnie rozdzielić rzęsy.

Biała baza zawierająca naturalne i elastyczne mikrowłókna sprawia, że rzęsy staną się dłuższe nawet o 50 procent.

Tusz wzbogacony o pigmenty nadaje rzęsom intensywny czarny kolor i zwiększa ich objętość 10x. Formuła maskary sprawia, że tusz nie rozmazuje się i nie pozostawia grudek.

XXL Intense jest przetestowana pod kontrolą dermatologów i okulistów - odpowiednia dla osób o wrażliwych oczach i dla osób noszących szkła kontaktowe. Łatwo można ją usunąć kosmetykami do demakijażu.

REWELACJA

poprostu rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wow!!!!!!!!!!!
...mam czarne krotkie i cienkie rzęsy,testowałam już mase mascar,co do nich jestem bardzo wymagająca-kocham miec rzesy długie,grube,i bardzo wytuszowane...ten produkt przeszedł moje najsmielsze oczekiwania!!!!!!!!!!!jestem mile zaskoczona a rzęsy mam takie jakie pragnełam mieć...cudo cudo cudo i cena tez rozsadna:-)

Używam tego produktu od:roku

TAKI SOBIE ŚREDNIACZEK

+ za wydajność, usechł (w końcu) po pól roku stosowania
+ za czasem korzystny efekt sztucznych rzęs (czasem robił takie sobie cieniaski na moich oczach)

- za odbicie
- za zbyt szybkie schnięcie białej bazy
- za efekty, jak wspomniałam raz dobrze, innym razem gorzej pokrywał rzęsy
- za sklejanie
- za ogólne wrażenie

Używam tego produktu od:pół roku

rewelacja

Najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam! Rzęsy pomalowane nim są pogrubione, wydłużone i podkręcone... rzucają się w oczy i robią niesamowite wrazenie...a oczy "ubrane" w ten tusz zawsze sa zauważone!
Polecam!:)

Używam tego produktu od: od kwietnia tego roku

TUSZ REWELACJA!!!!!

Jest naprawde świetny polecam kazdemu!! od kiedy po raz pierwszy go użyłam nie chcialam słyszec o innych:) nie skleja rzęs, nie robi grudek,i w ogóle jest rewelacyjny:)) Sama mam bardzo króciutkie rzęsy,a po nałożeniu wyglądaja jak naturalnie sztuczne:P zarazilam juz nim swoje kolezanki i razem kupujemy ten kosmetyk juz od ponad 2 lat:) starcza tez na długo i jest w korzystnej cenie:) a co do komentarzy o tym ,ze on skleja czy cos..no cuż jeżeli się nie potrafi malowac to i najdrozszy tusz nie pomoże,przykro mi:) hehe

Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań:hm..dużoooo

EXTRA

zacznę od tego że tuszy uzywałąm juz bardzo bardzo wielu.. kupuję coraz to nowe.. nawet jezeli poprzedniego nie zużyje:).. ale jeśli chodzi o ten XXXL,, TO MOGE STWIERDZIC ze jest SUper.. NAPRAWDE.. JAK SZTUCZNE WYGLĄDAJA.. myslałam ze to kolejna przereklamowana rzecz.. ale jest ok.. kupie go znowu!

Używam tego produktu od:3miesiace

Daje efekt sztucznych rzęs

Świetny dla wielbicielek teatralnego efektu, oczywiście trzeba umiec to wyczarowac (jak każdym tuszem) To jeden z najlepszych jakie miałam. Jest trwały, nie osypuje się i o dziwo jak ostatnio płakałam to nic się nie rozmazało i nie zmyło, choc nie zalezy mi by tusz był wodoodporny. Mam rzęsy cienkie i niedługie, a ten tusz sprawia że mam rzęsy jak laleczka, bardzo ładnie też podkręca. Robi coś z niczego. Mógły byc tylko ciut tańszy, choc mimo małej zawartości dośc wydajny, a używam sporo. Aha, trzeba koniecznie pamiętac aby nakładac czarny na mokrą jeszcze białą bazę, a nie czekac aż wyschnie(kiedys tak robiłam), bo nici z dobrego efektu. Ogólnie duuuży plus!!Używam tego produktu od:3 miesięcy

Jak dla mnie super

Kupiłam go, bo chciałam spróbowac czegoś nowego i znaleść wkońcu tusz który będzie dla mnie najlepszy. Na początku miałam pewne problemy z malowanie, a mianowicie strasznie sklejał mi rzęsy https://wizaz.pl/forum/images/smilies/frown.gif....ale już przy kolejnym tuszowaniu było o niebo lepiej. Ładne, długie i super pogrubione rzesy to jest to co mi się podoba najbardziej i to co mi gwarantuje ten tusz.https://wizaz.pl/forum/images/smilies/smile.gif U mnie sprawdził się w 100%...polecam spróbować Używam tego produktu od: 3 miesiące

Jak do tej pory najlepszy tusz jaki miałam :) pogrubia, wydłuża, nawet podkręca :) nie skleja rzęs poprostu cudo ;) tylko cena jak dla mnie za wysoka :(

Używam tego produktu od:roku

dziwny

Ten tusz jest jakis dziwny, na poczatku gdy go kupiłam byl ok ładnie wydłużał, pogrubiał ale po jakim miesiacu uzywania zaczął z nich robić takie patyki :/ sklejal je nie pogrubial. Jego wczesniejsza wersja jest lepsza o niebo lepsza tej intesive nie polecam

jestem zadowolona

Tusz ten jest dobry ale po jego nałożeniu nie ma wielkiego:WOW! Musze przyznac ze jego plusem jest to że wogóle nie skleja rzęs! Natomiast bardzo ładnie je rozdziela:)(o dziwo bo często te z bazą własnie je sklejaja) i Bardzo wydłuża. Po nałozeniu bazy i jednej warstwy czarnego tuszu efekt jest raczej naturalny(rzesy nie sa tak powalajace jak obiecuje producent)PO nałozeniu 2 warstwy czarnego tuszu rzesy sa wyraziste, bardzo dlugie i w miare pogrubione. Efekt jest zadowalajacy, cos w stylu PRAWIE sztucznych rzęs:)trzeba sie jednak troche napracowac z jego nakladaniem. Najpierw baza pozniej 1 warstwa i kolejna ale taki urok tuszów z bazami. Wróce chyba jednak do Maybelline curved brush bo bylam z niego bardzo zadowolona(efekt podobny co do XXL Intense a wieksza pojemnosc i mniejsza cena). Jednak polecam XXL Intense jest naprawde ok!!
edycja:dodaje jedna gwiazdke po po dłuzszym uzywaniu go stwierdziłam ze ten tusz jest rewelacyjny(moze dlatego ze zgestnał mam go juz 2mce)niedość ze maxymalne wydłuza to zaczał nawet sporo pogrubiać i rozdziela tez super jest naprawde extra:)

Taki sobie..

Bardzo czasochłonnie się go nakłada.. Nie polecam osobom wiecznie zabieganym i mającym mało czasu na makijaż (takim jak ja :) Rzecziwiście miałam po nim o wiele dłuższe rzęsy, ale były grube i często się sklejały... Po całym dniu często kruszył się i ujawniała się biala baza..

ilość zużytych opakowań: 1

Nigdy wiecej

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...1

Uzywalam tego tuszu i kompletnie nic nie zrobil z moim hmm...niezbyt dlugimi rzeskami. Wiec ja tego tuszu na pewno nie polecam
Recenzja: ...